Informacija
Tootekataloog

HP Probook

HP Probook - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu HP kaupa. Hinnad algavad 809,99 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 1 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

HP Probook

HP ProBook mudelid on kvaliteetsete ja elegantselt valmistatud ärisülearvutite seeria, mille on valmistanud tehnoloogiagigant Hewlett Packard. Spetsiaalselt äriklientidele ja VKE-klientidele loodud ProBook-seeria on ühed parimatest äriklassi sülearvutitest ja suurepärased näited edukatest uuendustest.

ProBook-seeriat tutvustati esmakordselt 2009. aasta aprillis, alustades S-seeriaga, millele järgnesid B-seeria ja M-seeria. ProBooki sülearvutite valik oli üks esimesi, kes pakkus uusimate protsessoritehnoloogiate valikut, sealhulgas nii Inteli kui ka AMD lahendusi. ProBook pakub uut jõudlusstandardit kerges vormis, nii et saate ProBooki kontorisse, kohvikusse või kuhugi vahepeale kanda. HP kuulutas 2018. aastal välja oma kuuenda põlvkonna ProBook 400-seeria sülearvutid, mis on peamiselt suunatud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. ProBook 440 G6 ja 450 G6 on seeria uusimad mudelid, millel on 14-tolline ja 15,6-tolline ekraan.

Erinevad Probook mudelid

HP Probook x360 435 G7

HP Probook x360 435 G7 teeb põhitõed stiilselt, pakub head jõudlust ja aku vastupidavust ning on varustatud integreeritud privaatsus funktsioonidega.

Sarja HP ProBook x360 435 toiteallikaks on AMD Ryzen 4000 seeria sülearvuti APU-d, mis lubavad kindlat jõudlust ilma akut närimata.

Need HP ProBook x360 435 on mõeldud ärikasutajatele ja neil on kohalikud turvatäiustused, sealhulgas sõrmejäljeskänner, kaamera füüsiline katik ja Sure View privaatsust suurendav ekraan.

G7 näeb välja ja tundub väga selline, nagu võiks ärisülearvutilt oodata. See meenutab palju viimaste aastate HP ProBooke ja HP Elitebook x360. Kui olete kunagi mõnda neist omanud või näinud, on paljud disaini näpunäited, näiteks vasakpoolses servas oleva termopordi labad, teile tuttavad.

Klaviatuur on paigutatud süvistatud alasse ja sellega on lihtne end mugavalt tunda. Klahvid on näpuotsaga kasutatavad ja pakuvad sülearvuti jaoks täpselt sobivat trükkimiskiirust. Taustvalgustusega klahvikatted on kergelt tekstureeritud mattviimistlusega.

Juhtmevaba poole pealt toetab HP ProBook x360 435 G7 nüüd standardset Bluetooth 5.0 ja tipptasemel Wi-Fi 6.

Wi-Fi 6 mooduli olemasolu tähendab, et kui olete ühendatud õige ruuteri või võrguga, saate nautida kiiremat WiFi-ühendust. 

HP Probook 455 G7

ProBook-seeria on üsna populaarne klientide seas, kes otsivad odavat ärisülearvutit. Visuaalselt on HP ProBook 455 G7 identne oma eelkäijaga (HP ProBook 455 G6). Samal ajal on aga jõudlus natuke suurem.

HP ProBook 455 G7 näeb üldiselt väga esmaklassiline välja ning on veenva välimuse ja tunnetusega. Kvaliteet on laitmatu ja suuri lünki pole. Kuni 180 kraadi juures on ekraani maksimaalne nurk väga suur ja igapäevasel kasutamisel seda tõenäoliselt ära ei kasutata.

HP ProBook 455 G7 on taskukohane kontori sülearvuti, millel on hea jõudlus tänu uuele AMD Ryzen 7 4700U-le. Seevastu sõrmejäljeandur ja IR-kaamera on toredad lisad, mis muudavad seadme huvitavamaks variandiks.

Kokkuvõte

Me kõik oleme kohanenud kodus töötamise normidega. On ütlematagi selge, et viimased ajad on toonud spetsialistidele ja ettevõtetele enneolematu mõju. Arvestades praegust olukorda, peame seadma esikohale, kuidas kodus töötamise põhitõdesid õigesti teha.

Idee on teada, kuidas töötada kodus tõhusalt, nutikalt ja tootlikkuses nulli kaotada. Kõigepealt peate hankima väikese latentsus ajaga tugeva internetiühenduse. Teine aspekt, mille eest tuleb hoolitseda, on hankida endale sülearvuti, mis saab töö tehtud.

Selles osas särab HP ProBook seeria nagu ükski teine, peamiselt tänu kolmele peamisele tegurile – see annab võimsust, kui seda küsitakse, see tagab läbitungimatu turvalisuse ja lõpuks on see ehitatud tugevatest materjalidest, mis tagavad pikema vastupidavuse.