Informacija
Tootekataloog

Huawei Mediapad

Huawei Mediapad - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu kaupa. Hinnad algavad 0,00 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 0 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Huawei MediaPad

Huawei Mediapad tahvelarvuti näeb hea välja, hästi kokku pandud, kiire laadimisega ja ka suurepärase ekraani ja lahedate kõlaritega.

Huawei MediaPad T3

MediaPad T3 10 disain on väga sarnane teiste hiljutiste Huawei tahvelarvutitega. See näeb välja väga sarnane kallima MediaPad M3 Lite 10-ga. Kuid see on natuke väiksem. Kuigi me ei saa täismetallist korpust, on tagaplaat valmistatud alumiiniumist. Külgedel ja peal on plastikraam küll.

See pole kindlasti kõige õhem tahvelarvuti, mille läbimõõt on 7,95 mm, kuid me ei nimetaks seda ka paksuks, selle kaal on 460 grammi. Metallist tagakülje tõttu tundub MediaPad T3 10 suhteliselt kõrgekvaliteediline ja tänu ümaratele servadele on seda väga mugav käes hoida.

Sees töötab Qualcomm Snapdragon 425 SoC, mis on neljatuumaline protsessor, mille kõigi nelja tuuma taktsagedus on 1,4 GHz. Muud andmed hõlmavad 2 GB muutmälu ja 16 GB sisemälu. Süsteem kasutab kastist väljas olevatest mäludest 7,5 GB. Mõnel turul pakub Huawei versiooni, millel on 3 GB muutmälu ja 32 GB salvestusruumi.

Huawei MediaPad T5

Huawei MediaPad T5 10 on uus algtaseme tahvelarvuti, mis pakub üsna häid funktsioone, nagu täis-HD eraldusvõime, kiire kaheksatuumaline protsessor ja metallist tagakülg. Lisaks sellele töötab see Android 8.0 Oreo. 

Huawei MediaPad T5 10 disain on väga sarnane selle eelkäija omaga. Antennide ülaosas on  plastiklatt ja raam on pooleldi metallist ja pooleldi plastikust. Huawei pakub seda tahvelarvutit kahes värvitoonis, mida nimetatakse mustaks ja šampanjakullaks.

Kuigi see ei ole kõige õhem, on see selle hinnaklassi juures siiski piisavalt õhuke. See kehtib ka 460 grammi kaalu kohta. Metallist tagakülje tõttu ei tundu see odav, kuid pole ka nii esmaklassiline kui iPad. Seda laaditakse mikro-USB-pordi kaudu, seega pole C-tüüpi pistikut. Adapteri abil saate ühendada tarvikuid, näiteks väliseid kõvakettaid. Lisaks on MediaPad T5 10-l kõrvaklappide pesa ja microSD-kaardi pesa. Paremal küljel on helitugevuse regulaatorid ja toitenupp.

Alumisel küljel on kaks kõlarit. See ei ole ideaalne asend, sest saate need voodil või diivanil lamades ja tahvelarvutit kõhul olles lihtsasti katta. Kuid tegelikult saate seda lihtsalt pöörata ja siis on kõik korras. Igatahes on helikvaliteet kindlasti piisavalt hea. See sobib YouTube'i vaatamiseks ja muusika kuulamiseks. 

Võrreldes MediaPad T3 10-ga on Huawei ekraani kõvasti täiustanud. Mudelil Huawei MediaPad T5 10 on 10,1-tolline ekraan täis-HD eraldusvõimega 1920 x 1200. Kuigi pikslite tihedus pole nii kõrge kui esmaklassilistel tahvelarvutitel, on 10-tolline täis-HD piisavalt kõrge. Jah, kui vaatate väga lähedalt, võite näha piksleid. Kui aga hoiate tahvelarvutit enda ees normaalsel kaugusel, näevad tekst ja ikoonid teravad välja.

Tegemist on IPS-paneeliga, millel on head vaatenurgad ja ekraan on lamineeritud. See tähendab, et puuteekraani ja IPS-kihi vahel pole märgatavat tühimikku. See on ka piisavalt hele, kuid kindlasti mitte kõige heledam. Saate seda kasutada väljas, kuid otsese päikesevalguse käes on see natuke pime. Kontrast on aga väga hea ja värvid näevad kenad välja.

Huawei MediaPad T5 10 toiteallikaks on kaheksatuumaline HiSilicon Kirin 659 protsessor, mille on välja töötanud Huawei ise. See on kaheksatuumaline kiip kaheksa Cortex-A53 tuumaga, mille taktsagedus on 1,7–2,36 GHz. Olenevalt turust saate selle hankida 2 GB muutmälu ja 16 GB sisemäluga või 3 GB muutmälu ja 32 GB sisemäluga.