Tootekataloog

Ilutooted

Bigbox.ee internetipoes Ilutooted müüjakse selliste kuulsate tootjate nagu Philips, Beurer, Carrera kaupa. Ilutooted Hinnad algavad8,99 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 8 erinevat mudelit. Parempoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmise hõlbustamiseks. Toimetame selle kategooria sobiva toote toote kõrval märgitud tähtaja jooksul ja kui soovite tootele järele tulla, saate seda teha meie kontoris Kaunases.

Ilutooted

Enda välimuse eest hoolitsemine on äärmiselt oluline. Sõltumata, kas olete suhtes, abielus või vallaline, ilutooted aitavad teid muuta enesekindlamaks. Mis saaks olla parem sellest tundest, kui tunnete ennast enda kehas meeldivalt ja hästi. Meie laiast tootevalikust leiate endale kõik vajalikud tooted ilma suurema probleemita. Näiteks on meil olemas erinevad tooted karvaeemalduseks, juuste hooldamiseks ja veel palju muudki. Täpsema ülevaate saate, kui tutvute meie toodetega. Usume, et meie pakutav hind on parim ning mõistliku hinnaga tooted mahuvad ideaalselt teie eelarvesse. Enne toodete soetamist tasub hoolikalt erinevate toodetega tutvuda, et saaksite endale välja valida parimad tooted, mis täidavad kõik teie vajadused. Kuna saadaval on paljude erinevate kaubamärkide tooted, siis ilmselt on ka teie poolt eelistatud kaubamärk esindatud.

Karvade eemaldamiseks

Meie laiast valikust leiate palju erinevaid tooteid, millega on võimalik oma kehalt karvu eemaldada. Meestele on meil näiteks habemeajamiseks olemas pardlid. Valikus on nii lihtsamaid kui ka keerukamaid tooted, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi soovid. Hooldatud habe annab juurde teie välimusele ning teised inimesed kindlasti märkavad seda. Samuti on saadaval ka erinevad juuksemasinad. Kui soovite, siis saate ise oma juukseid lõigata või lasta seda teha oma elukaaslasel või hoopis sõbral. Soliidne ja värske soeng annab palju juurde teie üleüldisele välimusele ja enesetundele. Naistele on saadaval fotoepilaatorid ning tavalised epilaatorid. Loomulikult võivad antud tooteid kasutada ka mehed, kuid leiame, et kasutust saavad need peamiselt naiste poolt. Viimasel ajal on oluliselt tõusnud fotoepilaatorite müük, kuna tegemist on hea tootega. Karvade eemaldamine võib olla küll pisut valus protsess, kuid võime teile kindlalt väita, et tegemist on äärmiselt populaarse lahendusega.

Tooted juustele

Enda juuste hooldamine ja soengu tegemine on tähtsal kohal nii meeste kui ka naiste igapäevaelus. Selleks kasutatakse peamiselt fööne, kuid oluliselt kohal on loomulikult ka juuksekoolutajad- ja sirgendajad. Soengu tegemine võib olla keeruline, kui teil puuduvad selleks vajalikud vahendid. Oleme kohanud ka kliente, kes on juuste kuivatamiseks võtnud appi termoventilaatorid. Tegemist on kindlasti vale valikuga. Korrektselt valitud toodete abil on teil võimalik äärmiselt lihtsalt teha enda kena soeng pidulikuks õhtusöögiks või hoopis mõneks muuks ürituseks. Välimuse eest hoolitsemine on äärmiselt oluline ning hooldamata soengu korral võite esmamuljel jätta kehva mulje. Oletame, et olete osalemas tähtsal koosolekul, siis kindlasti on soovituslik hankida endale korralik soeng ja hooldatud välimus. Kui te sellega ise hakkama ei saa, siis alati on variant pöörduda ka spetsialistide poole.

Korduma Kippuvad Küsimused

Ilutooted on laiema üldsuse seas muutumas järjest populaarsemaks. Kuna meie tootevalik on äärmiselt lai, siis tihti tekib inimestel küsimusi seoses mõne tootega. Vastame alati esimesel võimalusel ning oleme kogunud mõned kõige populaarsemad küsimused, mida soovime ka teiega jagada.

·         Kas juuste lõikamine kodus on võimalik?

Kindlasti on see võimalik, kuid vajab ka pisut harjutamist. Meie seas on palju inimesi, kes lõikavad enda juukseid ise. Eriti on see populaarne meeste seas.

·         Miks enda eest hoolitseda?

Hooldatud keha ja juuksed annavad teile juurde enesekindlust ning saate ennast paremini tunda. Samuti jääb teist inimestele parem esmamulje.

·         Millised tooted on parimad?

Parimad tooted on sellised, millel on piisavalt funktsionaalsust, et täita teie soovid. Mõned soodsamad tooted on oma funktsionaalsuse poolest nõrgemad, kuid piisavate oskuste korral saate siiski toimingud tehtud.