Tootekataloog

Kojuvedu ja kandeteenus

Tasuta tarne kehtib alates 99-eurosest ostust. 

BIGBOX.EE e-poest saate tellimusi läbi interneti vormistada 24/7 ööpäevaringselt.

Tellimuse vormistamise käigus, on Teil võimalus valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis:

  • Kättetoimetamine DPD kullerfirmaga Teile sobivasse kohta (kodu, kontor jne);
  • Omniva pakiautomaati.

BIGBOX.EE kaupade kohaletoimetamise kohustused ja tingimused

BIGBOX.EE'st tellides on kõikidele toodetele kojuvedu DPD-ga või OMNIVA pakiautomaati on tasuline (v.a erikampaaniate puhul). Kättetoimetamise teenusetasu DPD-ga: 5€. Kojuvedu DPD-ga on kandeteenuseta* Kättetoimetamise teenusetasu OMNIVA pakiautomaati (üle Eesti):  5 EUR.

NB! Lunapakke toimetatakse vaid Saaremaale ja Hiiumaale. Vormsi saarele (ja teistele väikesaartele) DPD lunapakke ei toimeta. Väikesaartele toimetatakse vaid tavapakke.

TÄHTIS: Enne saadetise pakendi kullerilt vastuvõtmist, kulleri juuresolekul, veenduge selles, et pakend on heas seisukorras ning sellel puuduvad välised vigastused (näiteks pakendi avamistunnused, muljumised, erinevad pakendi vigastused vms). Juhul kui märkate, et välispakend on mingil moel vigastatud, tuleb loobuda selle vastuvõtmisest, ning teavitada meid e-postile teenindus@bigbox.ee.

90% BIGBOX.EE klientide tellimusi toimetatakse 2-5 tööpäevaga kohale. Esitatud tarneajad toodete lehtedel on ligikaudsed. Erandjuhul kättetoimetamise tähtaeg võib pikeneda 3-4 tööpäeva võrra - sel juhul BIGBOX.EE vastutav isik annab Teile e-posti või telefoni teel viivituste kohta teada.

  • Teil on alati võimalus kooskõlastada kohaletoimetamise tähtaega. Kui pärast kulleri teavitamist ei ole Te kohapeal, teavitage sellest palun kullerit või BIGBOX.EE klienditeenindust e-postile: teenindus@bigbox.ee ja lepime kokku uue sobiva toimetuskuupäeva.
  • Kulleriga kohaletoimetatud toodete puhul peab Saaja esitama tellimuses esitatud isiku isikut tõendavat dokumenti.
  • Oma tellimuse olekut saate vaadata peale BIGBOX.EE kodulehele sisselogimist.
  • Kui esitate tellimuse oma nimele, aga ise vastu võtta ei saa, sel juhul esitage teise isiku kontaktandmed, keda selleks isiklikult volitate.

Välise vigastuse korral, toodete arvu, kvaliteedi- või sortimendi puudumise korral, Saaja või Saaja volitatud esindajal tuleb loobuda paki vastuvõtmisest. Sel juhul Saaja või Saaja volitatud esindaja koos kulleriga täidab ära saadetise kontrollimise akti, kuhu sisestatakse kogu info leitud rikkumiste kohta.

Pakki loetakse üle antuks, kui Saaja või tema volitatud esindaja saadetise vastu võtab ja allkirjastab saatekirja (paberkandjal või elektroonilisel andmekandjal) ilma märkusteta. Loetakse, et tooted on kohale toimetatud, saadetise pakend on heas korras, toodete arv, kvaliteet ja sortiment vastab ostu-müügi lepingu tingimustele, lisateenused, mis on esitatud andmekandjal või paberil tarne kinnituses, on korralikult teostatud, kui ei tõendata vastupidist.

*TÄHTIS! Suuremahuliste toodete puhul (mille kogukaal ületab 31 kg või pakendi mõõtmete puhul üksinda kanda on võimatu), kättetoimetamise standard teenus garanteerib toodete kättetoimetamise trepikojani või eramaja välisukseni. Juhul, kui soovitud toote kaal ületab 31 kg või selle paki maht on suurem kui 300 cm, siis soovitame tellida kandeteenust.

NB! KANDETEENUST ME HETKEL EI PAKU! LISAKÜSIMUSTE KORRAL, KAS ON VÕIMALIK KANDETEENUST TELLIDA TEIE TELLITUD TOOTELE JA KÄTTETOIMETAMISE SIHTKOHTA, PALUN KONTAKTEERUGE MEIEGA.