Tootekataloog

Kuidas valida sisseehitatud seadmeid


Kas olete otsustanud oma kööki renoveerida? Kust 


Tasub ära märkida erinevaid trende. Esiteks - värvid. Neile, kellele meeldivad interjööris värsked värvid, pakub see hooaeg kollakaspruuni, kollakat ja hallikassinist värvi kappe, mida soovitatakse kombineerida interjööris ühevärviliste neutraalsemate värvidega, valgest halli spektrini kuni tumedama grafiidini või mustani. Täielik must köök koos teiste värviaktsentidega võib olla tõeline seiklus, mille tulemusi naudite kindlasti.

Sama oluline on valida köögikomplekt. Enamasti on köögikomplektid puidust. Need pole mitte ainult stiilsed, vaid ka funktsionaalsed. Muide, kui soovite heledat mööblit - soovitame igal juhul puidust osta, kuid need peavad olema värvitud.
 
Enne köögi paigaldamist peate mõtlema ka sellele, kuidas ruumi kõige tõhusamalt kasutada. Integreeritud kodumasinad, mis on endiselt populaarsuse tipus, sobivad selleks suurepäraselt. Mida valida? Praegu on kõige populaarsemad sisseehitatud kodutehnika tootjad:


SIEMENS, WHIRLPOOL, ELECTROLUX, BOSCH.

Kas valida ühe tootja tooted või erinevate? Peaksite alati vaatama, mida otsite ja kuidas seadmeid paigaldatakse. Meie eksperdid soovitavad valida sarnasele disainile vastavad ühe tootja pliidiplaat ja ahi. Kui aga sellised tooted nagu nõudepesumasin või külmkapp on täielikult integreeritud ja varjatud, ei mängi väline disain nii suurt rolli.

 
Kust alustada köögitehnika valimisel?

Kõik sisseehitatud kodumasinad, olenemata tootjast, on ühesuguste standardmõõtmetega. Alustame lauaplaadist. Euroopas on see tavaliselt 60–80 cm sügav ja paksus on 4–6 cm. See on oluline pliidiplaatide paigaldamisel, kuna need on alati paigaldatud tööpinnale.
Integreeritud ahjude, elektri- ja gaasipliitide geomeetrilised mõõtmed on valitud nii, et neid oleks lihtne paigaldada tavalisse köögikappi. Integreeritud köögikapid on 60 cm sügavad ja 82-87 cm kõrged. Kappide laius on erinev, kuid tavaliselt 15 kuni 90 cm, suurenedes 15 cm võrra. Rippkapid võivad olla erineva kõrgusega, kuid tavaliselt toodetakse neid 70–100 cm kõrgusele ja 30–35 cm sügavusele.

Pliidid ja ahjud

Tavaliselt pakuvad kõik tootjad sisseehitatud kodumasinate komplekti - pliidiplaati ja ahju. Neid esemeid saab aga ka eraldi osta. Mõõtmed. Tavalised pliidiplaadid on 60, 70 ja 80 cm laiad. Integreeritud pliidiplaadi kõrgus varieerub vahemikus 38 kuni 52 mm. Praegu müüakse kauplustes järgmist tüüpi Iintegreeritud pliite: elektrilised klaaskeraamilised pliidiplaadid, induktsioonpliidiplaadid, gaasipliidiplaadid (need võivad olla klaaskeraamilised, karastatud klaasist või roostevabast terasest pinnad).   

Bigbox.ee eksperdid soovitavad pöörata tähelepanu ostjatele juba meeldinud mudelitele: AKT 6465 WH, PKF675F17E, PUE611BB2E, PPP616B21E, EHH6240ISK, HKL65310FB 

 

Ahju valik

Integreeritud ahjude mõõtmed on üsna sarnased. Standardkõrgus ja laius 60 cm, sügavus 54 cm. Ahi on soovitatav paigaldada sellisele kõrgusele, et selle kasutamisel ei oleks vaja painutada, on mugav toitu eemaldada. Toidu eemaldamist hõlbustavad veelgi teleskooprööpad, mis takistavad plaadi kukkumist isegi pärast ahjust täielikku eemaldamist. See on mugav lihtsalt praadide kastmiseks või ümberpööramiseks.

Ahju valimisel ärge unustage selle hooldust, st puhastamist. Puhastamine on lihtsam, kui valite pürolüüsifunktsiooniga ahju, kus mustus kõrgetel temperatuuridel lihtsalt põletatakse.

Soovitame: AKZM 8480 NB, HBG672BB1S, EOC5751FOV


      

       
Nõudepesumasinad

Nõudepesumasina standardlaius on sõltuvalt tüübist 60 cm või 45 cm, kõrgus - 82-85 cm. Mõnel sisseehitatud nõudepesumasina mudelil on jalad, mille kõrgust saab reguleerida 82-86 cm. Parimate kuivatamistulemuste saavutamiseks soovitame kasutada nõudepesumasinat, milles on Zeolith või PowerDry.Tänu uuele 3D õhuvoolu süsteemile aitab PowerDry süsteem saavutada kõrgeimaid kuivatustulemusi. See on täiesti suletud kuivatussüsteem, mis tõmbab ja eemaldab nõudepesumasinast auru, puhudes sellesse jahedat õhku. Nii et kui avate ukse, on nõud nõud kuivad ja nõudepesumasinas pole auru.

Bigbox populaarseimad
SMV53L50EU, WIO 3O33 DEL, SMV87TX02E         

         


Külmikud

Kõrgus. On ligikaudu 8 standardset külmiku suurust vahemikus 88 kuni 197,4 cm, olenemata valitud külmiku kõrgusest. Kõige tähtsam on sooja õhu väljalaskeava ja külma õhu sisselaskekanalite paigaldamine kapi põhja ja taha. Kui vajate rohkem külmikuruumi, siis soovitame kaaluda kahte eraldi integreeritud seadet: külmkappi ja sügavkülma.  
Praegu turuliidrid: KIN86VS30, ART 9811 / A ++ SF, ART 6612 / A ++.


         

    
    
 

Kubu õhupuhasti valik

Kubu on mitut tüüpi: täielikult paigaldatud, väljatõmmatavad, kapi külge kinnitatud, kapi külge kinnitatud, lakke / seinale paigaldatavad. Kubu laius sõltub ka valitud paigaldustüübist, see varieerub 49 kuni 120 cm. Praegu on turuliider, Itaalia tootja Elica, köitnud enamiku asunikke oma kvaliteedi, disaini ja funktsionaalsusega. Kui soovite säilitada sarnast stiili, soovitame kombineerida ahju, pliidi ja õhupuhasti tootja. 

Bigbox.ee pakub tähelepanu mitmele populaarsele kaubamärgile: ELICA, BOSCH, CATA

         


 

Meie professionaalne konsultant aitab teil sisseehitatud seadmeid valida. Võtke ühendust numbril 6682524

 
 

Jälgige Bigboxi kampaaniaid ja uudiseid sotsiaalvõrgustikes:

Facebook: Bigbox | Instagram: Bigbox 

Bigbox ülevaated | Facebook: bigbox ülevaated | Google review: bigbox ülevaated 

- - -