Tootekataloog

Kuidas valida varstolmuimeja


Tolmuimejad arenevad kiiresti ja viimasel ajal "lainel" veel üks tolmuimejatüüp – elektrilised varstolmuimejad. 

Juhtmega või juhtmeta?

Elektrilise tolmuimeja valimisel on üks olulisemaid asju otsustada, millist juhtmega või juhtmeta seadet soovite. Igaühel on oma plussid ja miinused, seega peate hoolikalt läbi mõtlema, milline valik teile kõige paremini sobib.
Juhtmega seadme eeliseks on alati piiramatu toiteallikas. See tähendab, et kasutaja saab puhastada nii palju kui tahab ja tõenäoliselt on seadmel endal võimsam mootor. Lisaks on sellised mudelid odavamad. Seda tüüpi tolmuimejate puuduseks on see, et kasutaja, nagu lihtsa tolmuimeja puhul, saab puhastada piiratud tööraadiusega. Suur osa inimesi valib juhtmeta seadme, kuna seda on lihtne kaasas kanda, mistõttu on juhtmega mudelid vähem nõutud.
Juhtmeta varstolmuimeja kiireks ja lihtsaks puhastamiseks on alati parim valik. Te ei pea muretsema puhastusala piirangute pärast ning laadimisjuhet saab kergesti lahti ühendada. Siiski peate mõtlema, kui kaua seade suudab töötada ja kui kaua see laeb. Nõrgema akuga seadmest on vähem kasu. Juhtmeta seadme valimisel tuleb arvestada töö- ja laadimisajaga. Enamik mudeleid töötab umbes 15-20 minutit. Muidugi on mudeleid, mis võivad töötada 40 minutit ja kauem, kuid need maksavad rohkem.

Suurus ja kaal

Mis teeb varstolmuimeja nii lihtsaks? Kompaktsus ja kerge disain. Kui seade on ülekoormatud, tekitab see ebamugavusi selle tõstmisel või kappi panemisel. Mõned parimad mudelid on nii kerged ja tasakaalustatud, et saate neid kasutada lae nurkades või mujal kõrgel.

2 in 1 mudel
 

Kaks ühes mudelid on need, millel on eemaldatav käsitolmuimeja. Kõigil seadmetel pole seda funktsiooni, seega on selle olemasolu ostu valimisel eelis. Käsitolmuimeja abil saate hõlpsalt eemaldada mustuse mööblilt, kappidelt, diivanitelt ja raskesti ligipääsetavatest kohtadest.    

Puhastav pind 

Enamik tolmuimejaid sobib mitme pinna puhastamiseks, kuid töötab kõige paremini vaipade puhastamisel. Kui otsite vaipade puhastamiseks mudelit, peaksite valima seadme, millel on harjastega otsik. Kõvade pindade puhul valiga ilma harjasteta otsik. Ja kui soovite puhastada erinevaid pindu, vajate mudelit, millel on harjased, kuid kui soovite, saate selle välja lülitada. 

Filtrid

Tavaline filter

Selliseid filtreid on pumpades kasutatud pikka aega. Õhk läbib mitmeid filtreid. Filtrite arv ja kvaliteet võivad olenevalt pumbast väga erineda. Suurem filtrite arv tähendab paremat õhufiltreerimist, seega tasub seda valides arvestada.

HEPA filter

Kui soovite oma kodus tagada parima õhukvaliteedi, peaksite otsima HEPA -filtriga seadme. Need filtrid püüavad erinevat tüüpi saasteosakesi kinni kuni 99% efektiivsusega. See muudab need väga atraktiivseks inimestele, kellel on probleeme allergia või astmaga.

Eluaegne filter

Varstolmuimeja valimisel on teil võimalus kasutada vahetatavaid filtreid või püsifiltrit. Sellise filtri eeliseks on see, et see kestab kaua, mis säästab raha ja aega, kuna kasutaja ei pea kulutama aega uue filtri ostmisele.

- - -

Jälgige Bigboxi kampaaniaid ja uudiseid sotsiaalvõrgustikes:

Facebook: Bigbox | Instagram: Bigbox 

Bigbox ülevaated | Facebook: bigbox ülevaated | Google review: bigbox ülevaated 

- - -