Tootekataloog

Tagastamine

Toodete tagastamise menetlus

Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul ja ostetud tooted tagastada, saates adressile [email protected] vastavasisulise teate. Toote tagastamiseks on vaja tarbijal täita toote tagastamise vorm (vabas vormis kiri), mis sisaldab järgnevat infot: tagastatav toode, tellimuse number, arveldusarve number ja nimi kellele raha tagasi kanda. Peale vastavasisulise teate saamist, kontakteerume teiega ning täpsustame toote tagastamist.

Tagastatavad tooted peavad vastama sätestatud nõuetele:

Tarbija kannab tagastamise tavalised kulud kuni summa ulatuses, mis vastab 10 eurole*.
Lepingust taganemisel tuleb Ostjal ostetud toode viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, BIGBOX.EE-le tagastada.

Toote tagastamise nõuded:

  • Toote tagastamisel peab esitama ostudokumendi.
  • Arvuti tagastamisel ei tohi olla säilitatud Tarbija poolt informatsiooni või andmeid, tarkvara, Tarbija isiklikke seadeid*.
  • Tagastamisele kuuluva asja halvenemise korral vastutab ostja asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on asja kasutanud muul viisil, kui on vaja toote olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda asja olemuses, omadustes ja toimimises, peaks ostja käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks tavapäraselt seda teha poes. Ostja ei vastuta asja väärtuse vähenemise eest juhul, kui Bigbox.ee ei ole juhtinud tarbija tähelepanu taganemisõiguse olemasolule (selle õiguse kasutamise tingimused, tähtaeg ja kord ning taganemisõiguse olemasolu korral taganemisavalduse tüüpvorm (vabas vormis kiri)). 
  • Tagastatavad tooted peavad olema tagastatud BIGBOX.EE peakontori aadressile: Savanoriu pr. 441B, Kaunas Leedu 49185
  • Tootest tohib taganeda sidevahendi abil 14 päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Tagastamisele kuuluva toote halvenemise korral vastutab tarbija üksnes juhul, kui toodet on kasutatud muul viisil, kui on vaja toote olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks tuleks toodet käsitleda üksnes nii, nagu saaks seda käsitleda ka tavapärases füüsilises poes. Tarbija ei vastuta asja väärtuse vähenemise eest juhul, kui Bigbox.ee ei ole juhtinud tarbija tähelepanu taganemisõiguse olemasolule (selle õiguse kasutamise tingimused, tähtaeg ja kord ning taganemisõiguse olemasolu korral taganemisavalduse tüüpvorm (vabas vormis kiri)). 

BIGBOX.EE kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul toote tagastamisest kanda lepingu alusel saadud kogu raha tagasi Ostja arveldusarvele.

Juhul, kui tagastamise põhjuseks on ebakvaliteetne toode, BIGBOX.EE kohustub vahetama omal kulul ebakvaliteetse toote kvaliteetse vastu ümber või tagastama ebakvaliteetse toote eest raha.

* sümboliga märgitud punktid ei kehti tagastatavatele defektiga toodetele.

Tarbija on vastutav tagastatava toote sujuva ja ohutu saabumise eest BIGBOX.EE kontorisse.

Pretensiooni esitamise õigus, toodete remont, autoriseeritud hooldusesindused

NB: Kõik BIGBOX.EE müüdavad tooted on ettenähtud tarbimiseks Euroopa Majanduspiirkonnas, seetõttu kõikidele toodetele laienevad tootja määratud pretensiooni esitamise õigused ja asukohad. Vastavalt Euroopa Liidu direktiividele, kõikide toodete pretensiooni esitamise aeg on vähemalt 24 kuud.

Lähemalt põhiliste tootekategooriate garantiihoolduse ning kvaliteedigarantii kohta info leiate siit.