Informacija
Tootekataloog

Tagastamine

Toodete tagastamise menetlus

Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 30 päeva jooksul ja ostetud tooted tagastada, saates adressile [email protected] vastavasisulise teate. Toote tagastamiseks on vaja tarbijal täita toote tagastamise vorm (vabas vormis kiri või blankett), mis sisaldab järgnevat infot: tagastatav toode, tellimuse number, arveldusarve number ja nimi kellele raha tagasi kanda. Peale vastavasisulise teate saamist, kontakteerume teiega ning täpsustame toote tagastamist.

Blanketi saate alla laadida siit.

Tagastatavad tooted peavad vastama sätestatud nõuetele:

Tarbija kannab tagastamisega tulenevad otsesed kulud (sh. tarne- ja postikulud).
Lepingust taganemisel tuleb Ostjal ostetud toode viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, BIGBOX.EE-le tagastada.

Toote tagastamise nõuded:

  • Toote tagastamisel peab esitama ostudokumendi.
  • Arvuti tagastamisel ei tohi olla säilitatud Tarbija poolt informatsiooni või andmeid, tarkvara, Tarbija isiklikke seadeid*.
  • Toode tuleb tagastada rikkumata ning terves originaalpakendis, mis on pakitud kindlalt ja turvaliselt, et vältida transpordivigastusi.
  • Tagastamisele kuuluva asja halvenemise korral vastutab ostja asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on asja kasutanud muul viisil, kui on vaja toote olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda asja olemuses, omadustes ja toimimises, peaks ostja käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks tavapäraselt seda teha poes. 
  • Tagastatavad tooted peavad olema tagastatud BIGBOX.EE peakontori aadressile: Savanoriu pr. 441B, Kaunas Leedu 49185
  • Tootest tohib taganeda sidevahendi abil 30 päeva jooksul alates toote kättesaamisest.

BIGBOX.EE kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul taganemisteate saamisest kanda lepingu alusel saadud kogu raha tagasi Ostja arveldusarvele.

Juhul, kui tagastamise põhjuseks on ebakvaliteetne toode, BIGBOX.EE kohustub vahetama omal kulul ebakvaliteetse toote kvaliteetse vastu ümber või tagastama ebakvaliteetse toote eest raha.

* sümboliga märgitud punktid ei kehti tagastatavatele defektiga toodetele.

Tarbija on vastutav tagastatava toote sujuva ja ohutu saabumise eest BIGBOX.EE kontorisse.

NB: Kõik BIGBOX.EE müüdavad tooted on ettenähtud tarbimiseks Euroopa Majanduspiirkonnas, seetõttu kõikidele toodetele laienevad tootja määratud pretensiooni esitamise õigused ja asukohad. Vastavalt Euroopa Liidu direktiividele, kõikide toodete pretensiooni esitamise aeg on vähemalt 24 kuud.

Lähemalt põhiliste tootekategooriate garantiihoolduse ning kvaliteedigarantii kohta info leiate siit.

BIGGRILL – PIIRATUD ELUAEGNE GARANTII

Grill BIGGRILL on äärmiselt töökindel ja kauakestev seade, mis annab selle ostvatele klientidele piiratud eluaegse garantii, mis ületab tavapärase kaheaastase garantiihoolduse kohustuse. Eluaegne garantii kehtib grillidele, mida kasutatakse juhendis toodud tingimustel ning millel ei ole materjali- ja töövigu.
Eluaegne garantii kehtib järgmistele BIGGRILLi grillikomplekti elementidele:
Keraamiline grillkorpus;
Keraamiline tulekast;
Tulering;
Deflektorid.
Eespool loetletud BIGGRILLi grillelemente, mis on sihipärase kasutamise käigus oma funktsionaalse terviklikkuse kaotanud, saab kogu kasutusaja jooksul tähtajatult tasuta välja vahetada.
BIGGRILLi grillelemendid, millele kehtib 2-aastane garantii:
Kõik grilli metallist osad;
Originaalsed keraamilised grillitarvikud.

Garantiitingimused ja piirangud

Eluaegne garantii kehtib ainult füüsilistele isikutele, kes on ostnud BIGGRILLi grilli isiklikuks kasutamiseks otse veebipoe teel. kauplustes bigbox.ee. Garantiiteenuse puhul tuleb ostjal esitada grilli ostudokument - arve, kviitung ja liisingulepingu väljavõte, kui grill osteti järelmaksuga.
Eluaegset garantiid ei saa kolmandatele isikutele üle anda. Tavaline 2-aastane garantii kehtib kõikidele grilli osadele pärast edasimüüki.
Juriidilistele isikutele, kes kasutavad grilli ärilistel eesmärkidel, kehtib ka standardne kohustuslik 2-aastane garantii, mis hõlmab nii keraamilist korpust kui ka kõiki keraamilisi ja metallosi ning tarvikuid.
Garantii alla ei kuulu väiksemad töö käigus tekkinud defektid, mis ei sega grilli tööd: väiksemad kriimud, mõlgid, praod või välisglasuuri defektid. Garantii ei kata ka roostevaba terase, malmi ja muude metallosade defekte, mis on põhjustatud keskkonna ja keemiliste elementide kahjulikust mõjust, mis on tingitud roostest, oksüdeerumisest või katte pleekimisest.
Kui märkate uuel grillil mõnda ülaltoodud puudust, peab ostja teavitama müüjat puudusega tootest vahetult enne selle kasutuselevõttu.