Informacija
Tootekataloog

Infrapuna soojuskiirgurid

Infrapuna soojuskiirgurid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu SUNRED, TROTEC, Teploceramic, VEITO, Mill kaupa. Hinnad algavad 30,59 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 95 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Infrapuna soojuskiirgurid

Tegemist on vaieldamatult väga huvitava tootega, mis aitab praktiliselt koheselt soojendada pinda. Oma olemuselt on infrapuna äärmiselt sarnane päikeselt tulevale kiirgusele, kuid päevitust sellega tagada ei saa. Õhu soojendamiseks kulutatakse vaid väga minimaalne hulk energiat ning praktiliselt 90% energiast kulutatakse pinna soojendamisele. Lisaks on infrapuna soojuskiirgurid äärmiselt head, sest need ei kuivata õhku ega muuda selle koostist. Lühidalt öeldes on tegemist lihtsa lahendusega, kus teid ja erinevaid esemeid soojendatakse, kuid üldine temperatuur ei tõuse. Selline lahendus sobib ideaalselt tööstushoonetesse ja paikadesse, kus otseselt ruumi ei ole vaja soojaks saada. Koduseks kasutamiseks ilmselt ei ole tegemist parima tootega, ning turul on ka efektiivsemaid lahendusi. Lõppude lõpuks sõltub kõik teie enda vajadustest. Loomulikult võite selle oma tuppa paigaldada ning kohene kasutegur on märgatav, kuid ruum jääb endiselt jahedaks.

Erinevad kasutused

Järjest populaarsemaks on muutunud kasutamine kohvikutes ja restoranides. Terrassi peal võib minna äärmiselt jahedaks ning pakutakse tekke, kuid samas on paljudes kohtades olemas ka soojuskiirgur. Tavaliselt on see kinnitatud lakke või mujale kõigest kõrgemale. Nagu ka varasemalt mainisime sobib see hästi kasutamiseks ka tööstushoonetes. Kõrged laed ning suur soojuskadu vanades hoonetes muudab talvel kütmise äärmiselt kulukaks, kui mitte öelda, et võimatuks. Infrapuna abil saate muuta enda olemise oluliselt mõnusamaks ning sellega tagada ka endale parema keskkonna töötamiseks. Samuti võib toode teile ideaalselt sobida, kui nokitsete garaazis, kus üleüldse puudub kütmise võimalus. Saate mugavalt ja lihtsalt seadme käivitada ning nautida selle soojendavat mõju. Sooja saamiseks peate seisma kiirte nii öelda teekonnal – kui asute sellest eemal või mõne seina taga, siis see ei tööta.

Eelised võrreldes teistega

Kindlasti tasub esiteks välja tuua selle, et seade ei tekita praktiliselt üldse heli, ning saate vaikselt toimetada. Lisaks on tegemist äärmiselt praktilise tootega, kui soovite teatud ruumis ajutiselt sooja saada – olgu selleks siis kuur või garaaz. Tihti võib märgata, kuidas erinevad puhurid ja muud seadmed muudavad õhu kuivaks ning päeva lõpuks panevad pea valutama. Pidev lärm ning tuul ei mõju hästi tervisele ega ka üldisele olekule. Loomulikult ei saa mainimata jätta ka selle kiirust. Peale seadme aktiveerimist kulub umbes pool minutit, et tunneksite sooja ehk tegemist on äärmiselt kiire lahendusega. Tavalised puhurid ja radikad alles hakkavad soojenema, kui infrapuna soojuskiirgur töötab juba oma maksimaalsel võimsusel. Samuti saate selle abil tappa õhus erinevaid mikroobe ja baktereid, kuna nad ei ela seda kiirgust üle. Oleme saanud klientidelt ka tagasisidet, et see aitab kopituse ja liigse niiskuse vastu, kuna aurustab õhus leiduva vee.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kuna infrapuna soojuskiirgur ei ole väga laialt levinud, siis tekib selle valimisel inimestel küllaltki palju erinevaid küsimusi. Meie spetsialistid on kliente aidanud, ning soovime ka teile anda ülevaate kõige populaarsematest küsimustest.

·         Kas see on tervisele ohtlik?

Seadme kasutamine ei ole teie tervisele ohtlik. Võite seda kasutada erinevates ruumides ja nautida selle soojendavat mõju.

·         Kuhu kiirgur paigutada?

Mõistlik on kiirgur paigutada kuhugi kõrgemale, et sellel oleks võimalikult palju vaba ruumi ja saaks teid soojendada. Kindlasti ei tohiks soojuskiirgurit kinni katta.

·         Milline toode on parim?

Sellele küsimusele on äärmiselt keeruline vastata, ilma et teaks kasutamiseks mõeldud kohta. Üldiselt kehtib reegel, et mida suurem ruum ja rohkem asju, seda suurema võimsusega seadet ka vajate.