Informacija
Tootekataloog

Integreeritavad valgustid

Integreeritavad valgustid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Rabalux kaupa. Hinnad algavad 4,07 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 26 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

 

Integreeritud LED-valgustid viitavad valgustitele, mis on komplektis koos valgustisse juba sisseehitatud LED-massiividega. Näiteks lambid, lühtrid, prožektorid ja paljud muud tüüpi valgustus "seadmed" on tänapäeval sageli varustatud LED-pirnidega, mis on sisse ehitatud valgustitesse. Valgustustoodete ja -seadmete tootjad liiguvad mitmel põhjusel üha enam seda tüüpi integreeritud seadistuste poole.

Esiteks, integreerides LED-pirni otse valgustisse või seadmesse, on tootjal suurem kontroll seadmega kaasas oleva konkreetse värvi ja luumeni väljundi üle. Näiteks selle asemel, et lihtsalt turustada järjekordset öökapivalgustit, võiks ettevõte integreerida Phillips Hue'i värvilise LED-i, mis töötab teatud marki nutikõlaritega. See tehnoloogia võimaldab teil programmeerida "uneaja meeleolusid", piirata kahjulikku sinist valgust õhtusel ajal ja isegi lasta öökapivalgustil äratussignaali kõlades teatud värvi muuta. Seda tüüpi öökapivalgustid võimaldaksid kahtlemata ainulaadsemaid võimalusi.

Teiseks kipuvad integreeritud LED-valgustid kestma kauem kui tavalised LED-pirnid. Need võivad olla isegi veidi energiasäästlikumad. Integreeritud LED-süsteemid on LED-mooduli temperatuuri juhtimiseks osavamad. See funktsioon omakorda pikendab kinnitusdetaili eluiga, eriti võrreldes tavalise keeratava LED-pirniga. Ühe hinnangu kohaselt võib tavaline hõõgniidiga keeratav LED-pirn vastu pidada vaid 3000 tundi. Seevastu integreeritud LED-moodul võib kesta umbes 50 000 tundi.

Mis tüüpi integreeritud LED-valgustid on olemas?

Tänapäeval on turul kümneid erinevat tüüpi LED-valgusteid, millest kõige populaarsemad on standardsed. Kuna tööstus jätkab selles suunas liikumist, peaksid tarbijad eeldama, et nad leiavad integreeritud LED-id tööstusstandardina iga valgustust sisaldava kodueseme jaoks.

Kui palju energiat säästavad integreeritud LED-valgustid?

Võrreldes hõõglampidega pakuvad integreeritud LED-id kindlasti olulist energiasäästu. Nagu eespool mainitud, kipub LED-mooduli temperatuuri reguleerimise võimalus pikendama ka integreeritud valgusti eluiga. Integreeritud LED-id pakuvad sarnase võimsusega üldiselt ka suuremat luumenit. Kui vajate välitekile või mõnele muule piisavalt ruumile suure luumeniga pirni, võib integreeritud LED-valgusti säästa teie raha, võimaldades teil valida keeratavast LED-pirnist pisut väiksema võimsuse.

Kas integreeritud LED-valgustid on keskkonnasõbralikud?

Integreeritud LED-ide peamine keskkonnaalane puudus on see, et need määravad valgustusseadmetele sisuliselt aegumiskuupäeva. Kuna tuled on ehitatud vooluringide abil, pole uuel pirnil pesa, millesse pärast vana läbi minemist sisse keerata. See funktsioon tähendab, et kui integreeritud kinnitusseadmes olev diood lakkab töötamast, ei saa te seda eemaldada ega asendada ilma märkimisväärse elektrialase oskusteabeta.

Mida vähem "kraami" me ostame, seda vähem mõjutavad meie kodud ja elatusvahendid keskkonda. Majaomanikud peaksid kahtlema, kas integreeritud LED-funktsiooni "aegumiskuupäev" on oluliselt madalam kui sarnasel majapidamistarbel, mis võimaldab pirni lihtsalt vahetada. Oletame, et tavaline laeventilaator võib teile vastu pidada 30 aastat. Sel juhul võib integreeritud LED-valgustiga identne toode sundida teid ostma kolm laeventilaatorit sama perioodi jooksul.

Kui kaua integreeritud LED-valgustid kestavad?

See vastus oleneb muidugi sellest, kui sageli seadet kasutate. Integreeritud LED-laualamp näiteks harva kasutatavas külaliste magamistoas kestab tõenäoliselt oluliselt kauem kui integreeritud LED-valgusti teie köögis. Majaomanikud peaksid kontrollima kõigi ostetud integreeritud LED-seadmete garantiid. Mõned tooted võivad pakkuda ainult kahe- kuni viieaastast garantiid. Teised tooted võivad pakkuda 15-aastast või pikemat garantiid. Mida pikem on garantii, seda suurem on võimalus, et saate toote remonti saata, kui pirn kustub enne garantii lõppemist.

Kokkuvõte

Integreeritud valgustid saavad tõenäoliselt peagi tööstusstandardiks. Kuigi need pakuvad mõningaid eeliseid, kipuvad nad paljudele valgustusseadmetele kehtestama aegumiskuupäeva.