Informacija
Tootekataloog

Jalavannid

Jalavannid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Beurer, Homedics, Medisana, First Austria, Adler kaupa. Hinnad algavad 33,65 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 32 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Massaaživannid

Peale pikka tööpäeva või matka otsivad inimesed erinevaid variante lõõgastumiseks. Olgu selleks siis meeldiv saun või hoopis jalavann. Järjest rohkem on inimesed avastamas enda jaoks jalavanni, kuna seda on võimalik väga kiiresti valmis panna ning saate seda liigutada endale sobivasse kohta. Loomulikult on seda mõistlik teha vannitoas, kuid kui suudate kõik ettevalmistused ilusti ära teha, saate vabalt seda nautida ka elutoas näiteks telerit vaadates. Peate arvestama sellega, et mängus on vesi ehk vannist väljudes on mõistlik jalad ära kuivatada. Vastasel juhul võite enda vaiba või parketti ära rikkuda. See ei pruugi juhtuda ühe kasutusega, kuid pidev niiskus võib tekitada erinevaid probleeme teie põrandal olevale materjalile. Võib öelda, et see on parim ning kõige lihtsam lahendus enda jalgade lõõgastamiseks. Meeldivalt soe vesi ning vibratsioon tagavad parema vereringe ning rahustava mõju jalgadele.

Miks on jalavannid kasulikud

Eelkõige on jalavannid ehk massaaživannid aitavad teie jalgadele pakkuda lõõgastust ning puhkust. Kui olete päeva veetnud jalgadel, siis õhtul kindlasti tunnete, kuidas jalad on kergelt turses ning vajavad lõõgastust. Soe vesi ning meeldiv vibratsioon ja mullid tagavad jalgade heaolu taastumise. Mõelge sellele kui palju jalad teie heaks igal päeval teevad – mõistlik oleks neile pakkuda ka väärikat hoolitsust. Igapäevane pinge võib kuhjuda ning sellest võib alguse saada valu või muud probleemid nagu punnid ja ebameeldiv lõhn. Õnneks on jalavannil sellised omadused, mis aitavad vältida antud probleeme. Jalgade pidev hooldamine ning regulaarne vannitamise aitab vähendada kahjulike bakterite ja seente poolt põhjustatud probleeme. Pidage meeles, et ka pärast protseduuri on oluline jalad korrektselt kuivatada. Erinevad bakterid ja seened taluvad niisket keskkonda äärmiselt hästi ning ilma kuivatamata võivad nad hakata paljunema. Samuti tasub rõhku panna enda jalavanni regulaarsele hooldusele ja desinfitseerimisele. Määrdunud ehk saastunud jalavann võib hiljem põhjustada teile probleeme.

Massaaživanni kasutamine ja valimine

Enne, kui asute endale konkreetset toodet valima, tuleks välja selgitada enda vajadused. Tihti valitakse endale toode, mille funktsionaalsust täielikult ei kasutata ehk lühidalt öeldes kulutatakse liiga palju. Soovitame alati enda klientidele tooteid, mis vastavad nende ootustele. Oleme veendunud, et meie laiast tootevalikust leiate endale sobiva toote, mis sobib ideaalselt teie jalgade lõõgastamiseks. Viimasel ajal oleme täheldanud, et jalavannide müük on oluliselt tõusnud. Peamiseks põhjuseks on ilmselt inimeste suurem soov enda tervise ja hügieeni eest hoolitseda. Toote kasutamine on äärmiselt lihtne – lisage vesi ning juba peatselt saate alustada oma vanniga. Sõltuvalt seadmest võib see vajada ka ühendust vooluga, mis aitab kaasa soojenemisele ja mullidele. Kuna kõik tooted on erinevad, siis enne ostmist veenduge, et teie tootel oleksid omadused, mida soovite kasutada.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kuna tegemist on populaarse tootega, siis on inimestel ka palju erinevaid küsimusi, mis vajavad lahendamist. Soovime neid ka teiega jagada, et saaksite toote lihtsamalt valida.

·         Miks peaksin jalavanni kasutama?

Saate enda jalgadele anda välja teenitud puhkuse ja lõõgastuse peale pikka tööpäeva.

·         Kui tihti peaks toodet puhastama?

Soovitame toodet puhastada ning desinfitseerida peale iga kasutamist. Sellisel juhul võite kindel olla, et toode on puhas ning ei ole koduks bakteritele ja seentele.

·         Kus saan toodet kasutada?

Kõige lihtsam ja ohutum on seadet kasutada vannitoas. Loomulikult võite toote viia ka mõnda teise tuppa, kuid sellisel juhul peate arvestama, et saaksite kiirelt võtta rätiku.