Informacija
Tootekataloog

Jalgpalliväravad

Jalgpalliväravad - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu ..., Salta, Tremblay, AO JIE kaupa. Hinnad algavad 16,74 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 37 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Jalgpalliväravad lastele

Kui soovid muuta oma aia jalgpalli mängimise alaks, sobivad selleks suurepäraselt lastele mõeldud ja odavad jalgpalliväravad. Need pakuvad täiuslikku kompromissi vastupidavuse, konstruktsiooni terviklikkuse ja kasutamise lihtsuse vahel. Tegelikult võib neid edukalt kasutada isegi kodustes tingimustes oma golfi löökide harjutamiseks, seega ei ole väravate müük piiratud ainult ühe spordialaga. Kuna saadaval on mitmesuguseid hõlpsasti transporditavaid jalgpalliväravaid on päevad, mil tuli kasutada puid või kive väravapostidena, igaveseks möödas. On igasuguseid eesmärke, mida võid nende jalgpalliväravate abil saavutada.

Milliseid jalgpalliväravaid endale valida?

Nagu igaüks, kes on kunagi palli üle aia löönud ja naabreid liiga palju kordi tülitanud teab, siis parima jalgpallivärava leidmine võib aidata suurendada löökide täpsust ja julgustada lapsi õues aktiivselt tegutsema. Olemas on jalgpalliväravad, mis on mõeldud erinevate kasutusalade, oskuste taseme ja vanuse jaoks.

Leiad hüpik-väravapostid, mis on käepärased neile, kel pole aias palju ruumi ja kes ei taha oma väravat kogu aeg üleval hoida, kuid soovivad värava siiski hetkega kokku panna, et põnev harjutamine võiks kiiresti alata. Lukustatavad jalgpalliväravad on need, mille kõik osad lukustuvad kindlalt oma kohale ja see on hea valik neile, kes löövad palli päevast päeva värvasse olgu siis õues vihm või päikesepaiste, hommik või õhtu.

Jalgpalliväravate postid on valmistatud kvaliteetsetest, vastupidavatest materjalidest (valida saab plastikust ja terasest mudelite vahel), neid on lihtne kokku panna ja lahti võtta, need on tugevdatud ning on ka lihtsalt teisaldatavad.

Jalgpallivärava suuruse valimisel on oluline kontrollida oma ruumi ja soovitav mõõta oma aiaala laiust ja pikkust. Kasuta mõõdulint, kui sul on see käepärast ja saad mõõta olemasoleva ruumi meetrites, kuna väravaposti suurus on tavaliselt näidatud nii meetrites kui ka jalgades.

Kui ruum võimaldab siis jäta väravapostide kõrvale mõlemale poole veidi ruumi, kuid see sõltub siiski juba sinu aiast. Kõige olulisem tegur on see, et värav sobiks ruumi ees oleva mängualaga. Enamik väravaposte on kaasaskantavad ja seega saad alati oma värava kokku pakkida ja sellega näiteks hoopis kohalikku parki või randa minna. Valikuvõimalused ja ideed kuidas oma soetatud väravaid kasutada on ainult sinu fantaasia küsimus. Pea meeles, et jalgpalli võib mängida praktiliselt igal pool, kus on piisavalt palju vaba platsiala.

Aiajalgpallivärvate kasutamise põhjused

Jalgpalli jaoks ruumi leidmine võib olla keeruline ülesanne. Ühiskasutatavad väljakud, staadionid või platsid on sageli hõivatud või broneeritud, samas kui kohalikes parkides puuduvad tavaliselt jalgpalli unistuste elluviimiseks vajalikud väravapostid. Nii ongi lihtsaim alternatiiv osta endale koduaeda jalgpalliväravad, et lapsed saaksid kodus mängimist nautida ja oleksid ühtlasi ka mugavalt oma vanemate läheduses.

Muidugi vajad korraliku mängimise jaoks ka piisava suurusega aeda, kuid isegi kui sinu aed, terrass või sissesõidutee on keskmisest pisem on jalgpalliväravate kasutamisel siiski eesmärke, mis aitavad sinu või sinu lapse löögitäpsust lihvida. Lisaks on võimalik arendada ka väravavahi oskusi kitsas ruumis ja laste jaoks sobiva suurusega väravat kaitstes. Kindlasti pole aga midagi muud paremat, kui aias värskes õhus viibimine, mis aitab sind ja sinu lapsi pärastlõunal diivanilt ja ekraanidest eemale minna ja veeta selle asemel kvaliteetaega õues ja värskes õhus viibides.

Ükskõik, kas proovid meelitada oma sõpru ja perekonda mängu või varustada mõnda jalgpalli mängimisest vaimustusse sattunud last uue koduse võimalusega oma lemmikmängu harrastamiseks, on igale ühele olemas valikus parimad jalgpalliväravad igas suuruses aeda.