Informacija
Tootekataloog

Jalutuskäru

Jalutuskäru - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu ..., MAXI COSI, KINDERKRAFT, PEG-PEREGO, Hauck kaupa. Hinnad algavad 64,91 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 56 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

KKK

Kaup toimetatakse enamasti kohale 1-3 tööpäevaga. Täpsem tähtaeg on märgitud konkreetse toote juurde.

Lapsevankrid ja jalutuskärud sinu lapsele

Turvaline, töökindel ja lihtsalt kasutatav lapsevanker on iga lapsevanema jaoks kohustuslik. Laste lapsevankrid ja kärud võivad olla aga nii soodsad kui kallimad, seega pead veenduma, et saad oma raha eest parima valiku. Sõltumata sellest kas elad Tartus või Tallinnas on lapsevankri veebist ostmise eelis see, et müük toimub internetis ja kaup toimetatakse koju kätte. Millega peaksid aga lapsevankri ostmisel arvestama?

Kus sa seda kasutad? 

Paljud keskklassi mudelid võivad olla suured ja mahukad – see pole ideaalne, kui liigud kitsastel linnatänavatel. Kuid väiksem käru ei pruugi sinu jaoks sobida, kui vajad rahakoti, mähkmekoti ja muude vajalike asjade mahutamise jaoks piisavalt suurt ruumi. Tea, kuhu oma jalutuskäruga lähed, sest see on pool võitu.

Kui kaua kavatsed seda kasutada? 

Kohandamise võime vastsündinust kuni väikelapse staadiumini võib sinu raha pikemas perspektiivis säästa. Kas kavatsed kasutada sama jalutuskäru mitme lapse jaoks? Kui jah, siis otsi pikaajalist väärtust ja kaalu mudelit, millele saad lisada lisaistme uuele lapsele.

Kui raske see on? 

Kergem on parem. Kuid pane tähele üksikasju, sest mõned tootjad nimetavad 15 kilogrammist jalutuskäru kergeks, samas kui teised võivad kaaluda vaid 10 kilogrammi. Kui elad näiteks linnas, võib see olla suur erinevus, kui kannad last, mähkmekotti ja jalutuskäru mööda lõputuid trepikodasid.

Kasulikud funktsioonid, mida lapsevankrist otsida

Ohutus: Ennekõike veendu, et lapsevanker vastaks põhilistele ohutusnõuetele.

Kvaliteetsed rattad: õhukeste ratastega ei sõida sa palju kilomeetreid – need jäävad ebatasasel maastikul (kaasa arvatud konarlikel kõnniteedel) kinni.

Päikesevarikatus: otsi pikki või reguleeritavaid varikatuseid, et hoida last päikese ja vihma eest kaitstuna. Mõnel mudelil on isegi ventileeritavad või läbipaistvad aknad, et saaksid last kaitsta, kuid hoia tal siiski tähelepanelikult silma peal.

Pestav kangas: kombineeri beebi tekitatav segadus tavalise kulumisega ja jalutuskäru saab kindlasti kannatada. Kergesti pestava kangaga mudel aitab hoida seda kauem heas vormis.

Pikaealisus: oma raha eest maksimaalselt kasu saamiseks otsi jalutuskäru, mis kasvab koos beebiga.

Perele sobiva jalutuskäru valimine

Enne jalutuskäru kasuks otsustamist on oluline kaaluda kolme asja: maksumus, elustiil ja pere suurus. Nagu varem mainitud on kärude hinnad väga erinevad. Ja kuigi tippmudelitel on sageli palju mugavusfunktsioone pole need alati vajalikud.

Kas eeldad, et vajad tihedat peaaegu igapäevast kasutamist? Või vajad jalutuskäru lihtsalt aeg-ajalt väljasõitudeks? Muud elustiili tegurid, mida tuleks arvestada on näiteks see, et kas saad oma jalutuskäru autoga transportida? Või tassid seda läbi linna, trepist üles ja korteritesse sisse ja välja? Seda tüüpi küsimustele vastamine võib aidata sul välja mõelda, kas peaksid valima lihtsamaid ja kergemaid mudeleid. Jalutuskäru varikatus on päikese (või vihma) käes jalutuskäikude jaoks kohustuslik.

Lõpuks kaalu oma ideaalset pere suurust. Kui plaanid saada rohkem kui ühe lapse on sageli mõttekas teha suurem investeering mudelisse, mis võib lõpuks mahutada rohkem lapsi.

Kuidas veenduda, et lapsevanker on ohutu?

Kui rääkida lapsega kõnniteel liikumisest, siis ohutus on alati esikohal. Peaaegu kõik mudelid vastavad tänapäeval põhilistele ohutusstandarditele, kuid ostes tuleb arvestada mõne täiendava turvafunktsiooniga.

Kontrolli kindlasti, kui lihtne on pidureid kasutada ja kui lihtne on ka nende avamine. Iga beebitoote nurgad võivad olla keerulised, kuid ole kärusid vaadates eriti ettevaatlik. Väikesed sõrmed ja varbad võivad kitsastes kohtades kinni jääda, seega ole ettevaatlik eendite või teravate servade osas.