Informacija
Tootekataloog

Juhtmevabad hiired

Juhtmevabad hiired - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Logitech, Lenovo, Razer, Gembird, Dell kaupa. Hinnad algavad 7,13 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 67 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Juhtmevabad hiired

Juhtmevabad hiired on juba kasutusel olnud aastakümneid ning esimene raadiosagedusega juhtmevaba hiir ilmus aastal 1991 Logitech poolt. Juhtmevabad hiired on ka kõige populaarsemad hiired mida tänapäeval kasutatakse, kuna need on mugavad ja neid on väga kerge endaga ka kaasas kanda. Juhtmevabad hiired kasutavad töötamiseks nii Bluetoothi kui ka Wifit. Paljud juhtmevabad arvutihiired kasutavad ka RF ehk raadiosagedusega ühendust ning hiirtel on kaasas väike vastuvõtja, mis ühendatakse arvuti USB pessa. Juhtmevabasid hiiri toodavad väga paljud ettevõtted nagu Logitech, Steelseries, Trust, Razer ja paljud teised.

Kas valida juhtmega või juhtmevaba hiir

Paljud inimesed on kindlasti juba juhtmega hiirega harjunud ning on kasutanud seda väga pikka aega. Kindlasti kasutavad ka väga paljud inimesed juhtmevaba hiirt. Valik on kindlasti väga individuaalne ning see sõltub suuresti inimese eelistustest. Juhtmega hiire puhul peab olema arvutis piisavalt USB auke ja ka juhtme pikkus on väga oluline, et see ikka ulatuks ilusti USB pessa ning ei jääks teid segama. Juhtmed võivad ka kergesti sassi minna kui ka samas olla väga koledad. Juhtmevabal hiirel selliseid probleeme pole, kuid juhtmevaba hiire puhul peaks olema arvutis hea Bluetooth ja Wifi ühendus ning kui soetada RF ühendusega hiir, siis peaks samuti piisavalt USB pesasid arvutil olema. Välimuse poole pealt on mõlemad hiired väga kenad, kuna valik on suur ja lai, aga juhtmevabal hiirel puudub just see juhe, mis võib hakata segama ja silmi häirima. 

Miks ikkagi juhtmevaba hiir

Nagu eelnevalt mainitud, siis juhtmevabal hiirel ei ole juhet, mis võib kergesti sassi minna ja ka silmale häiriv olla. Lisaks on juhtmevaba hiire kasutamine ka väga mugav ning seda on ka väga kerge endaga kaasa võtta. Juhtmevabad hiired on tänapäeval samuti palju edasi arenenud ning ühendused arvutiga on muutunud veelgi paremaks. Hiired on ka väga tundlikud ning neil on mitmeid eri funktsioone, mis võimaldavad valida kas hiire kiirust või tundlikkust. Hinna poolest on juhtmevabad hiired samuti väga soodsad ning osasid hiiri saab ka laadida ilma, et oleks vaja kasutada patareisid. Juhtmevabad hiired on ka väga ergonoomilised, mis võimaldab neid käes mugavalt hoida ning valida enda käele just see sobiva suuruse ja kujuga hiir. Juhtmevabasid hiiri toodavad ka väga paljud teada tuntud ettevõtted, kes toodavad parimaid hiiri, mis sobivad kasutamiseks nii töö inimesele kui ka mängurile. Razer pakub näiteks väga ilusa disainiga ja laetavat hiirt, mis on just mänguritele, kuid sobib ka tavakasutajale. Juhtmevabad hiired on kindlasti muutunud paljude lemmikuks ning pidevad uuendused muudavad juhtmevabad hiired veelgi paremaks.

Lihtne ja mugav kasutada

Juhtmevabasid hiiri on väga hea ja mugav kasutada ning neid võivad kasutada kõik, kes tahavad endale ilusat ja mugavat arvutihiirt. Tuleb lihtsalt ühendada Bluetoothi, Wifi või RF ühendusega hiir oma arvutisse ning saab nautida hiire kasutamist. Juhtmevaba hiire eluiga on ka väga pikk ning see muutub ajaga veelgi pikemaks ja paremaks. Lisaks on ka hiired väga tundlikud, mis lubavad hiirel sujuvalt liikuda ning kõik vajalik saab tehtud. Samuti on mõeldud mängurite peale, kes tahavad endale mugavat hiirt, et saaks mängida oma lemmik mänge ilma, et hiir ära sureks ning oleks ka käe all mugav. Juhtmevabad hiired on kõik väga mugavad ja neid on väga mugav ja lihtne kasutada.