Informacija
Tootekataloog

Juhtmevabad Klaviatuurid

Juhtmevabad Klaviatuurid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Logitech, Dell, Apple, Razer, Microsoft kaupa. Hinnad algavad 13,89 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 44 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Juhtmevaba klaviatuur

Tänapäeval on enamus elektroonikatoodetest juhtmevabad ja kasutavad ühenduseks Bluetoothi või Wifit. Ka klaviatuurid on muutunud juhtmevabaks, mis võimaldab neid kasutada veel laialdasemalt kui enne. Juhtmevaba klaviatuur kasutab töötamiseks kas akut või patareisid, mida peab laadima, kuid tänapäeva akud on väga vastupidavad ning kestavad väga pikka aega. Klaviatuure on ka väga palju erineva välimuse ja disainiga ning võimaldavad teha nii tööd kui ka mängida mänge väga mugavalt. Suurimad klaviatuuri tootjad on Logitech, Dell, Microsoft, Razer ja paljud teised.

Miks valida juhtmevaba klaviatuur

Ajaga muutuvad kõik elektroonikatooted juhtmevabaks ja neid on palju mugavam kasutada ning kindlasti tahavad kõik ka ajaga kaasas käia ja osta endale juhtmevaba klaviatuur. Juhtmevaba klaviatuuri saab kasutada mitmel erineval moel ning neid on väga erineva suurusega ja kujuga. Klaviatuuri saab Bluetoothi või Wifi abil ka näiteks telefoniga või tahvelarvutiga ühendada, mis võimaldab kiiremini ja täpsemalt näiteks kirju kirjutada või tööd teha. Juhtmevabad klaviatuurid on ka väga vastupidavad ning kuna neil puudub juhe, siis on neid ka mugavam kasutada kas kodus, tööl või ka puhkusel olles. Lisaks töötavad juhtmevabad klaviatuurid sama hästi kui juhtmega klaviatuurid, ainus vahe on sellel, et jääb ära juhtmetega mässamine. Logitech ja ka teised kaubamärgid pakuvad ka juhtmevaba hiire ja klaviatuuri komplekte, mis on väga mugavad ning vastupidavad. Loomulikult on need ka väga mõnusa disainiga, mis võimaldab neid teiste elektroonikatoodetega ja arvutitega kokku sobitada ning juhtmevaba klaviatuur igas kohas ja ruumis väga elegantne valik.

Kuidas valida juhtmevaba klaviatuur

Nagu ka teiste klaviatuuride ja muude elektroonikatoodete puhul peab vaatama toote mugavust ja vastupidavust. Klaviatuur peab olema mugav ja ka vastupidav. Nupud võiksid olla sõrmede all mugavad ja ei tohiks teha ka väga palju müra. Kindlasti peaks klaviatuur olema ka ilusa disainiga ning seda peaks olema lihtne endaga kaasa võtta. Juhtmevabad klaviatuurid ongi just selle jaoks, et need oleksid mugavad ja kerged, kuid on ka suuremaid klaviatuure, mida saab ka kodus või kontoris kasutada. Mänguritele ja ka osadele tööinimestele sobivad kindlasti suuremad klaviatuurid, kus on ka eraldi numbri nupud, kuid väiksemad juhtmevabad klaviatuurid sobivad hästi neile, kellel on liikuvam elustiil ja on vaja klaviatuuri ja ka hiirt endaga kaasas kanda. Logitech MK235 juhtmevaba klaviatuuri ja hiire komplekt on väga hea suurusega ning see sobib suurepäraselt nii koju, kooli kui ka kontorisse. Klaviatuur on ka väga kasutajasõbralik ning seda on lihtne üles seada ilma suurema mureta.

Praktiline ja mugav klaviatuur

Juhtmevabad tooted on alati olnud mugavamad kui juhtmega tooted ning need ongi mõeldud mugavust ja praktilisust armastavale inimesele. Juhtmevabasid klaviatuure ja ka hiiri saab väga kergesti kaasas kanda ja nende kasutamine on ka imelihtne. Väga paljud ettevõtted pakuvad ka klaviatuuri ja hiire komplekte, et oleks teha lihtsamini ja kiiremini valik. Juhtmevabad klaviatuurid on väga praktilised ning neid on mugav kasutada. Suuruseid on ka väga palju erinevaid ning see võimaldab endale valida just selle õige ja kõige mugavama klaviatuuri, mis on sõrmede all mugav ning samas ka püsib hästi vastu. Töö tegemiseks on juhtmevaba klaviatuur ka suurepärane valik, kuna see võimaldab ka teha tööd ükskõik mis seadmest palju mugavamalt. Peale praktilisuse on ka paljud juhtmevabad klaviatuurid väga ergonoomilised.