Informacija
Tootekataloog

Juhtmevabad kõlarid

Juhtmevabad kõlarid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu JBL, Sonos, Denver, Marshall, MANTA kaupa. Hinnad algavad 6,62 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 113 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Kuidas valida endale sobiv juhtmevaba kõlar?

Säilitades kasutuslihtsuse, sageli laiaulatusliku ja mitmekesise ühenduvuse ning kompaktse, ühes karbis oleva disaini, mis muudab need nii populaarseks, on juhtmevabad või teisiti wireless kõlarid arenenud nii, et need tagaksid suurepärast helikvaliteeti.

Tänapäeva juhtmevabad kõlarid on tavaliselt nutikad tooted, mis sisaldavad sageli uusimaid voogedastustehnoloogiaid ja mõnikord on sisseehitatud ka isiklikud hääleassistendid. Võttes arvesse uusi disainitrende ja seda, kuidas inimesed muusikat kuulavad, sisaldavad paljud nüüd selliseid funktsioone nagu veekindlus, mitme ruumi funktsionaalsus, pikk aku tööiga, hääljuhtimine ja AirPlay 2 ja Spotify Connect. Kõik see ja lisaks need kõlavad ka suurepäraselt.

Valige õige kuju ja suurus

Enne kui hakkame üldse tehnilisi asju uurima, määrab teie juhtmevaba kõlari kuju ja suurus selle kasutamise. Juhtmeta kõlareid on igasuguse kuju ja suurusega: need võivad olla suured, karbikujulised üksused; need võivad olla väikesed ja silindrilised. Mõned neist on ehitatud vastupidavaks ja veekindlaks, teised seavad stiili ja disaini esikohale. Need võivad isegi välja näha nagu 1920. aastate õhulaevad.

Asi on selles, et juhtmevabad kõlarid võivad välja näha ükskõik millised ja olla igas suuruses. Küsimus on siis selles, milliseks otstarbeks te enda oma kasutate?

Kaasaskantav või võrgutoitega kõlar?

Kas kaasaskantav on parem?Kaasaskantavatel kõlaritel on laetav aku, nii et need pole ühendatud vooluvõrku. Võite kõlari lihtsalt kätte võtta ja endaga kaasa võtta. Sõltuvalt sellest, kui suur see on, võib see tähendada mõnda muud majaosa, aeda või randa või suvefestivali.

Pange tähele kõlari aku kasutusaega. Viis tundi (see on see, mida saate näiteks väikesest JBL Go 3-st) on hea, kui kuulate oma aias, st. toiteallika lähedal, kuid tõenäoliselt vajate kaheksa tundi või rohkem, kui võtate selle puhkusele kaasa. Kui peate selle uuesti laadimiseks iga paari tunni tagant vooluvõrku ühendama, kaotab see mõnevõrra kaasaskantava kõlari omaduse , kas pole?

Õnneks ei tähenda kaasaskantav ehituskvaliteedi ega hinna poolest enam odavat. Ülimalt kaasaskantav ja vastupidav JBL Charge 5 kestab tervet 20 tundi.

Kuidas te oma muusikat voogesitate?

Kui olete otsustanud, milline teie juhtmevaba kõlar välja näeb, kus see asub ja milleks seda enamasti kasutatakse, peate järgmiseks mõtlema, milline voogesitusmeetod on teie jaoks parim?

Kuidas saadate muusikat nutitelefonist või sülearvutist kõlarisse? Kas jääte tavalise Bluetoothi juurde? Kas olete investeerinud Apple'i ökosüsteemi ja vajate seetõttu ainult AirPlay 2? Kas olete Spotify Connecti või Tidali suur fänn? Või mõtlete mitmetoalisele Sonose või Audio Pro süsteemile? Enamikul juhtmevabadel kõlaritel on kas üks või mitu juhtmevaba meetodit, nii et siin on ülevaade peamistest voogedastusprotokollidest, millele peaksite tähelepanu pöörama.

Bluetooth kõlarid

Bluetooth on kõige levinum tehnoloogia, mida juhtmeta kõlarites näete. See on kiireim ja lihtsaim viis lasta oma seadmetel üksteisega juhtmevabalt suhelda. Nutiseadme ja juhtmevaba kõlariga sidumiseks kulub vaid paar sekundit.

WiFi

Kui teie juhtmeta kõlaril on Etherneti port ja/või sisseehitatud wifi, saate selle otse koduvõrku ühendada. Saate voogesitada MP3-st kõrgema kvaliteediga lugusid mis tahes allikast, mis on samuti ühendatud samasse võrku, näiteks nutitelefonist, sülearvutist või võrguga ühendatud salvestusseadmest (NAS).

Spotify Connect kõlarid

Kui olete Spotify innukas kasutaja, tasub otsida juhtmevaba kõlarit, mille ühe funktsioonina on loetletud Spotify Connect – ja seda teeb üha suurem hulk kõlareid. Nendesse kõlaritesse on sisseehitatud Spotify, mis tähendab, et lugusid ei edastata voogesitusena - nutitelefoni rakendusest, aga otse Spotifyst.