Informacija
Tootekataloog

Juhtmevabad kõrvaklapid

Juhtmevabad kõrvaklapid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu JBL, Anker, Beats, Bose, Jabra kaupa. Hinnad algavad 16,47 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 189 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Juhtmevabad kõrvaklapid

Tehnoloogia areneb kogu maailmas iga päev ning aina populaarsemaks on muutumas juhtmevabad kõrvaklapid. Need klapid tuleb paari lihtsa liigutusega Bluetooth abil ühendada vastava seadmega ja saate valitud seadmest nautida oma lemmik sisu ilma, et peaks muretsema kõikvõimalike juhtmete pärast. Kes meist ei teaks neid olukordi, kus poetad kõrvaklapid korraks kotti või taskusse ning järgmisel hetkel tegelete te saja erineva sõlme lahti harutamisega - juhtmeta kõrvaklapid lahendavad selle mure hetkega. Meie e-poest leiab laia valiku erinevaid kõrvaklappe, erinevate funktsioonidega erinevatelt tootjatelt, et klientidel oleks võimalik leida parimad klapid, mis sobivad just neile. 

Millega arvestada kõrvaklappe valides?

Olles otsustanud, et jätate juhtmed eilsesse päeva, siis on siiski valik piisavalt lai, et olla segaduses, mida täpsemalt valida, kas vaadata hinnaklassist kõrgemaid Apple kõrvaklappe, mida paljud kiidavad, aga teisalt vähemalt sama paljud laidavad. Tasub tähele panna, kas teie jaoks on klappe kasutades oluline, et väline müra oleks summutatud - kui jah, siis tuleb kindlasti vaadata mürasummutavate klappide poole. Ära ei tohi unustada ka tehnilisi näitajaid, sest firma ja klappide välimus on üks asi, kuid tänasel päeval on korralike klappide soetamine väljaminek ning kindlasti soovite oma klappe kasutades saada maksimaalset kasutajakogemust. Tasub meeles pidada, et mida kõrgemaks on märgitud klappide helisagedus ja bass, seda paremat ning kvaliteetsemat heli need klapid sulle pakuvad. Disain on mõne jaoks olulisem kui tehnilised näitajad, kuid ära ei tasuks unustada ka seda, et neid peab olema mugav kasutada. Kui soovid soetada näiteks JBL uhkeid kõrvapealseid klappe, siis mõelge, kas soovite klappe talvisel ajal kasutada ka välistes tingimustes koos mütsiga. Kui see ei ole teie jaoks probleem, siis jälgige kindlasti oma soove, aga kui leiate, et mütsi ja kõrvapealsete klappide kooskandmine on tülikas, siis tasuks mõelda kõrvasisestele klappidele või nööpkõrvaklappidele. 

Erinevad tootjad

Erinevad tootjad pakuvad oma klientidele erinevate toodete osas erinevaid lahendusi. Kui räägime näiteks Samsungist, siis nende tuntuimaks tooteks kõrvaklappide maailmas on kindlasti Galaxy Buds klapid. Neid peetakse teatud ringkondades samuti headeks nööpkõrvaklappideks ja need kaovad justkui kõrva paigaldades ära ning nende kasutamine võib jääda märkamatuks. Tänaseks päevaks on Samsung tulnud välja üsna laialdase värvivalikuga, mille seast peaks iga soovija leidma endale meelepärase variandi. Küll aga tasub meeles pidada, et inimesed on erinevad ning nende kõrvade ehitus võib samuti erineda ehk teisisõnu tuleb nööpkõrvaklappe soetades olla veendunud, et need klapid sobivad teie kõrvadele ning saate soovitud tegevusi nendega teha. Kui räägime aga Apple kõrvaklappidest, siis nende viimaste aastate suurimaks staariks kõrvaklappide seas on kindlasti Airpods kõrvaklapid. Mille nimigi ütleb, et tegemist on juhtmevabade ning pisemate klappidega. Airpodside turule tulekuga löödi juhtmevabade kõrvaklappide turg korraks lausa pea peale. Nende lahendus kõrvaklappidele oli uudne, see pakkus kuulajale väga kõrget helikvaliteeti, need tulid pisikeses laadimiskarbis, mis mahub mugavalt peaaegu igasse taskusse. Esialgu toodi suure negatiivse poolena välja madal mürasummutamise tase ja võibolla kõigile mitte nii sobiv kuju. Apple lahendas ka selle poole, tuues turule Airpodside järgmise, kõrgema ning kvaliteetsema variandi - Airpods Pro, mille mürasummutamise tase oli palju kõrgem ning kõrvast väljaulatuv osa muudeti lühemaks. Mõeldes erinevate tootjatele, siis erinetakse disaini ja kindlasti hinnaklassi poolest. Samsungi ja Apple võrdluses kaotab hinnalahingu suurelt Apple, sest tema Airpodsid on kaks korda kallimad kui Galaxy Budsid ning Airpod Prod veelgi kallimad.

Xiaomi Mi versus Apple Airpods

Nii öelda võhikule on Xiaomi Mi ja Apple Airpodsid väga sarnased, sest just klappide osas. Esmapilgul võivadki tooted tunduda sarnased ja avastada ennast mõttelt, et miks maksta Apple toote eest nii kõrget hinda, kui sarnase välimusega klapid on võimalik soetada paarikümne euro eest. Siin aga tasub meeles pidada, et erinevas hinnaklassis ja erinevatel tootjatel on klappidel erinevad tehnilised võimekused. Apple Airpodside kasuks räägib kindlasti nende enam kui 24 tundi kestev kasutusaeg koos laadimiskarbiga, samal ajal kui Xiaomi Mi klappide kasutusaeg on kuni 20 tundi. Samuti on Apple klappidest muusikat võimalik ühe laadimisega kuulata kuni viis tundi. Ning paigutades enda klapid 15 minutiks laadimiskarpi, annab see kuulajale juurde ligikaudu kolm tundi kuulamisaega. Ehk kindlasti tasubki läbi mõelda oma vajadused ja soovid ja teatavates juhtudel ongi esialgu mõistlikum endale soetada pigem odavamad klapid.