Informacija
Tootekataloog

Juhtpuldid

Juhtpuldid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Nacon, Microsoft, Razer, Sony, Thrustmaster kaupa. Hinnad algavad 6,55 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 235 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Juhtpuldid

Sony PlayStation on ikka ja jälle tõestanud end suurepärase konsoolimängu kogemusena – sellel on kõik, mida vajate filmide nautimiseks, AAA-mängude mängimiseks ja muusika kuulamiseks väga kompaktses seadmes. On kindel viis oma masinast parimate võimaluste kasutamiseks ja kõik, mida pead tegema, on lihtsalt järgida mõnda lihtsat sammu. Ainuüksi PS4 nautimine on suurepärane, kuid lisavarustusega muutub iga kogemus lihtsalt palju paremaks! Lihtsalt vaadake mõnda suurepärast saadaolevat tarvikut!

Väljaspool mõnda paketti on konsoolidel ainult üks kontroller, nii et enamik inimesi avastavad kiiresti, et neil on vaja teist pulti, et koos mängida või oma sõprade vastu  mängida. Või olete oma olemasolevast kontrollerist välja kasvanud ja soovite minna üle ühele, millel on rohkem funktsioone, nagu isikupärastamine ja veelgi rohkem nuppe. Kui otsite oma PS5 või PS4 jaoks uut pulti, on meil BigBoxis mõned parimad saadaolevad valikud.

Kõiki meie tootevalikus olevaid seadmeid on põhjalikult testitud, et näha, kuidas need kauakestvat kasutust vastu peavad ja kui hämmastavad on nende omadused, võrreldes nii tavaliste esimese osapoole kontrollerite kui ka konkurentidega.

Mis saab olla mängimise jaoks olulisem kui tunne, et olete kogu aeg käel pulsil? See on õige! Omades parimaid kontrollereid, saate hõlpsasti parimaks mängijaks.

Mis võiks olla parem, kui mõne lihtsa liigutusega mängukogemuse kontroll tagasi võtta? DualShock võimaldab teil just seda teha! Kontroller on teie värav, et kogeda teile parimat saadaolevat mängu. BigBoxist leiate Baltikumi suurima valiku kontrollereid ja teil pole probleeme just teile sobiva valimisega. 

Suurepärase kontrolleri olemasolu on juba palju enamat, kui oskate soovida – valige see, mis sobib teie eelarve, eelistuste ja mängustiiliga! Valige juhtmevaba kontroller, et saada veelgi rohkem vabadust ja unustage tühjad patareid pikaks ajaks.

PS4 pult

PS4 on konsooli jaoks suurepärane valik, kuid mis kasu on konsoolist, kui tunnete end iga kord, kui proovite konkureerivalt mängida, nüri? Õnneks on see probleem väga lihtsalt lahendatav – lihtsalt valige oma mängustiilile sobiv kontroller ja ärge muretsege millegi muu pärast! 

PS4-l on ühed parimad kontrollerid turul – dualshock pakub täielikku valikut kogemusi, mida on vaja mängitavasse mängu tõeliselt süvenemiseks. Valige endale sobiv ja ärge kunagi kahelge selles tulevikus.

PS5 pult

Uusim ja oma klassi parim mängukonsool on PS5, saate hõlpsalt parimaid mängukogemusi ära kasutada, lisades oma arsenali mängukontrolleri.

Sony pika suurepäraste kontrollerite seeria uusim on võib-olla siiani parim ja on täiesti mõistlik hankida oma PS5-ga sidumiseks teine DualSense.

Kontroller pakub nüüd täiustatud haptilist tagasisidet ja päästikuid, mis võimaldavad paremini mängu sukelduda, samuti sisseehitatud mikrofoni uutel viisidel mängude ja sõpradega suhtlemiseks. Sellel on ka silmatorkav värvipalett. Kuid hoiatame: see ei tööta teie PS4-s!