Informacija
Tootekataloog

Kaalud

Muud kategooriad: Elektroonilised kaalud

Vannitoakaalud

Enda kaalumine on paljude inimeste jaoks igapäevane tegevus, mille hoitakse kontrolli all oma kehakaalu kõikumised. Äärmiselt lihtne on libastuda ning mõne kuuga võtta juurde mitu-mitu kilo. Samas, kui teil on olemas vannitoakaal, siis saate mugavalt igapäevaselt enda kaalu jälgida. Lisaks võite näiteks pidada ka päevikut oma kaalukõikumiste kohta. Sellisel viisil saate kindlaks määrata, millised tegevused või toidud teie kaalu tõstavad ning millised langetavad. Hiljem on juba äärmiselt kerge enda kehakaalu muuta kui teate, kuidas teie keha erinevatele teguritele reageerib. Ilmselt parim vorm on meie kõigi unistustes, kuid selle saavutamiseks vajate abi. Progressi jälgimiseks sobivad erinevad kaalud ning oleme enda valikusse võtnud võimalikult palju erinevaid tooteid, mis teie vajadusi suudaksid rahuldada. Näiteks on olemas ka nutikaal, mis lisaks kehakaalule näitab palju erinevaid andmeid. Tegemist ei ole teadusliku mõõteriistaga, kuid saate siiski jälgida oma keha erinevate andmete muutumist. Kindlasti olete kohanud olukorda, kus teie kaal näitab erinevat numbrit mõne sõbra kaalust, kuigi kaalumiste vahe on kõigest mõni minut. Selle tekitab kaalude erinevad süsteemid, mida kasutatakse. Seega tasuks alati ennast kaaluda ühe ja sama kaaluga.

Miks kaalumine kasulik on?

Eelkõige saate pidevalt infot enda keha kohta ning saate vältida soovimatut rasvumist. Samas kui tegelete aktiivselt jõusaaliga, siis võib-olla ongi teie sooviks kehakaalu tõstmine. Variante on erinevaid, kuid üks on kindel – vannitoakaal aitab teil täpselt jälgida enda kehakaalu kõikumist või püsimist. Tihti arvavad inimesed, et nende toitumine on korras ning see ei saa olla põhjuseks kaalutõusule. Loomulikult võib olla see õige, kuid samas enamus ajast on probleemiks valed kogused ning minimaalne füüsiline aktiivsus. Tänapäeval on turule ja loomulikult ka meie valikusse tulnud väga palju erinevaid nutikaid kaale, mis lisaks kaalule näitavad ka muid andmeid. Sellised andmed on näiteks vedeliku ja rasva sisaldus teie kehas. Alati tasub kaalumiseks kasutada ühte ja sama kaalu, sest vastasel juhul ei ole andmed korrektsed. Erinevate kaalude vahe võib olla lausa mitu kilo, ning sellega võite endale tekitada ilma asjata mure.

Kuna tasub kaalu kasutada?

Tegemist on iga inimese enda vaba valikuga, kuid alati oleks mõistlik ennast kaaluda samal ajal ning sarnases olukorras. Paljud inimesed näiteks kaaluvad ennast hommikul peale pesemist ja enne söömist. Sellisel juhul saate olla kindel, et igapäevasel kaalumisel on ka mingi loogika. Kui olete kõhu täis söönud või joonud liitri vett, siis see kajastub koheselt teie kaalul. Tegemist on kaaluga, mis ei ole püsiv ega ka korrektne. See on ka põhjuseks miks soovitame kaaluda ennast rutiinselt. Vannitoakaalu saavad kasutada kõik pereliikmed ning tegemist võib olla ka ühise tegevusega. Laste kasvamist on tore jälgida ka kaaluga.

Korduma Kippuvad Küsimused

Erinevad küsimused kerkivad tihti esile ning soovime neid koos vastustega ka teiega jagada.

·         Milline kaal on parim?

Üldjuhul näitavad kõik vannitoakaalud teie kehakaalu, kuid saadaval on ka funktsionaalsemaid tooteid. Valiku peate langetama vastavalt oma vajadustele.

·         Miks soetada korralik kaal?

Oleme viimasel ajal märganud kuidas kvaliteetsete toodete müük on tõusnud. Ilmselt on põhjuseks inimeste vajadus maksimaalselt täpsete tulemuste järgi.

·         Kuhu kaal paigutada?

Tegemist on väga individuaalse küsimusega, kuid vannituba on üldiselt parim koht kaalumiseks. Ennast tasub kaaluda alasti või minimaalselt riideid kandes. Sellisel juhul on tulemus alati sarnane, sõltumata teie riietuse valikust.