Informacija
Tootekataloog

Kamado grillid ja nende tarvikud

Kamado grillid 

Grilli valimisel on palju võimalusi. Aga kuna sa oled siin, siis tõenäoliselt eelistad sa Kamadot... või oled valmis veenduma teisiti. Vaatame siis läbi, miks peaksite selle ostma, mis eristab teistest ja heidame pilgu praegu meil olevatele populaarseimatele mudelitele.

Kamado grillid on põnev väike metsaline. Neil on tavapäraste grillidega võrreldes selge eelis, kuna neil on palju laiem temperatuurivahemik ja suurem õhuvoolu kontroll kui traditsioonilistel grillidel, muutes need mitmekülgsemaks kasutamiseks. Tavaline grill koogi küpsetamiseks ei sobiks, küll aga Kamado grill.

Kuigi on vaieldav, kas Kamado sobib paremini grillimiseks või suitsetamiseks (mõned vaidlevad ühe, teised teise poolt), ei saa eitada, et Kamado on kena ja teeb teile natuke rohkem kui tavaline grill, nii et see on isikliku maitse asi.

Puusüsi grillid

Selgub, et vaatamata söega töötamisele on need grillid täiesti omaette klassis. Neil on paksud isoleeritud külgseinad, mis neelavad rohkem soojust kui traditsiooniline grill. Mitte ainult see, vaid ventilatsiooniavad võimaldavad neil grillidel töötada sarnaselt konvektsioonahjuga, ümbritsedes toitu kuuma õhuga, et see kiiresti ja ühtlaselt küpsetada. Kamado grill on fantastiline ja näitab seda, mida me grillilt otsime. Sellel on suurepärane suuruse ja funktsioonide kombinatsioon, samas kui see on teiste söegrillidega võrreldes mõistliku hinnaga.

Teised on kindlasti suuremad, kuid kamado grilli suuruse suurendamisega kaasneb üldiselt ka oluline hinnatõus. Pole mõtet osta grilli, mis on suurem kui see, mida te keskmiselt kasutate, seega on selle mudeli üldine suurus ideaalne. Sellel on piisavalt võimsust, et valmistada toitu paljudele inimestele ilma, et teilt oleks vaja rohkem tasusid kui praegu.

Selle märkimisväärse suuruse kombineerimine elukvaliteedi ja mitmekesisuse suurendamise võimalustega kindlustab selle positsiooni mitte ainult ühe suurima grillina, vaid ka hinna ja kvaliteedi suhte osas parima kamado grillina turul.

Keraamilised grillid

Kamado lemmik grilli valimisel võib kõige olulisem kaaluda materjali. Kui Kamado grille saab valmistada malmist, siis kamado grilli materjaliks on eelistatud keraamika, kuna see on kauakestev ja hoiab hästi kuumust nii kõrgel kui ka madalal temperatuuril. Mida paksem on keraamika, seda paremini hoiab see temperatuuri stabiilsena ja seda raskem see on. Keraamika suurim puudus on selle kaal. Kuigi see on väga vastupidav kuumusele, külmale ja muudele välisteguritele, võib keraamiline grill allakukkumisel kergesti puruneda (kuna see on raske). Paljud konkureerivad grillid on välja mõelnud uudsed viisid oma keraamiliste grillide transportimiseks, kuid teised eelistavad kergemaid, kahe- või kolmekordse seinaga terasest grille. Teras on kergem ja odavam kui keraamika, kuid see ei kesta peaaegu nii kaua, kuna see on keskkonna- ja korrosioonitundlikum.

Aksessuaarid

Seal on mõned hädavajalikud seadmed (näiteks jalad ja hea termomeeter) ja muud, mis muudavad kamado grillil küpsetamise lihtsamaks ja lõbusamaks (nt laud, grillresti laiendaja, keraamiline kuumuse suunaja jne). Mõned ettevõtted sisaldavad kõike, mida vajate alustamiseks, samas kui teised pakuvad põhilist grilli korpust ja võimaldavad teil tasu eest soovitud tarvikuid lisada. Lisatarvikute hind võib kiiresti kasvada, seega pöörake ostmisel erilist tähelepanu sellele, mis on selle grilliga kaasas, mida soovite osta.