Informacija
Tootekataloog

Grill (grill) BIGGRILL Kamado Mini 16" punane

 
Viide
313479
253,98 €
42,33 € x 6 kuud
Maksekalkulaator
Krediidi võtmine 253,98 €, leping 6 kuuks, kuumakse - 42,33 €, aastane intressimäär - 0%, igakuine lepingu haldustasu - 0,00 €, lepingu sõlmimise tasu - 0,00 €, tarbijakrediidi koguhinnad aastamäär on 0%, tarbijakrediidi saaja makstav kogusumma on 253,98 €.
Tarne: Tellitav
Eluaegne garantii
Maksa 3 võrdses osas
Toodete kandeteenus
või
Tarne DPD kulleriga ( 32,99 € )
Tarne Venipak kulleriga ( 32,99 € )
Omadused
TootjaBIGGRILL
Grilli kaal30 kg
Grilli kõrgus49 cm
Grilli läbimõõt40 cm
Grilli läbimõõt32,5 cm
Komplekti kuuluvad grillitarvikudKeraamiline kivisöekamin, statiiv, grill, bambusest hoidik
VärvPunane
Grilli läbimõõt40 cm / 16 tolli
GarantiiperioodPIIRATUD ELUAEGNE GARANTII
Toote kategooriaGrillid

BIGGRILL – PIIRATUD ELUAEGNE GARANTII

Grill BIGGRILL on äärmiselt töökindel ja kauakestev seade, mis annab selle ostvatele klientidele piiratud eluaegse garantii, mis ületab tavapärase kaheaastase garantiihoolduse kohustuse. Eluaegne garantii kehtib grillidele, mida kasutatakse juhendis toodud tingimustel ning millel ei ole materjali- ja töövigu.
Eluaegne garantii kehtib järgmistele BIGGRILLi grillikomplekti elementidele:
Keraamiline grillkorpus;
Keraamiline tulekast;
Tulering;
Deflektorid.


Eespool loetletud BIGGRILLi grillelemente, mis on sihipärase kasutamise käigus oma funktsionaalse terviklikkuse kaotanud, saab kogu kasutusaja jooksul tähtajatult tasuta välja vahetada.
BIGGRILLi grillelemendid, millele kehtib 2-aastane garantii:
Kõik grilli metallist osad;
Originaalsed keraamilised grillitarvikud.

Garantiitingimused ja piirangud

Eluaegne garantii kehtib ainult füüsilistele isikutele, kes on ostnud BIGGRILLi grilli isiklikuks kasutamiseks otse veebipoe teel. kauplustes bigbox.ee. Garantiiteenuse puhul tuleb ostjal esitada grilli ostudokument - arve, kviitung ja liisingulepingu väljavõte, kui grill osteti järelmaksuga.
Eluaegset garantiid ei saa kolmandatele isikutele üle anda. Tavaline 2-aastane garantii kehtib kõikidele grilli osadele pärast edasimüüki.
Juriidilistele isikutele, kes kasutavad grilli ärilistel eesmärkidel, kehtib ka standardne kohustuslik 2-aastane garantii, mis hõlmab nii keraamilist korpust kui ka kõiki keraamilisi ja metallosi ning tarvikuid.
Garantii alla ei kuulu väiksemad töö käigus tekkinud defektid, mis ei sega grilli tööd: väiksemad kriimud, mõlgid, praod või välisglasuuri defektid. Garantii ei kata ka roostevaba terase, malmi ja muude metallosade defekte, mis on põhjustatud keskkonna ja keemiliste elementide kahjulikust mõjust, mis on tingitud roostest, oksüdeerumisest või katte pleekimisest.
Kui märkate uuel grillil mõnda ülaltoodud puudust, peab ostja teavitama müüjat puudusega tootest vahetult enne selle kasutuselevõttu.

Grill, suitsuahi, ahi ühes; Kerele eluaegne garantii; kaasas roostevabast terasest grill; Kasutamiseks ainult söega

Kliendiarvustused selle toote kohta