Informacija
Tootekataloog

Kasvuhooned

Kasvuhooned - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu MEISTRO KODAS, GAMPRE, Klasika, No-Name, Thermovent kaupa. Hinnad algavad 4,08 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 178 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

 

Kuigi aastaringne päike võib tunduda kena, on see sageli pigem unistus kui reaalsus. Lisaks pole teil kasvuks ideaalseid tingimusi isegi siis, kui päike on suurema osa päevadest väljas. Seetõttu võib olla oluline kaaluda oma aeda kasvuhoone hankimist.

Samal ajal kasvuhoone ehitamine võib tunduda keeruline lahendus, kuid see taandub õige materjali valikuga - odavad ja kvaliteetsed terasest (lahenduseks võib olla ka lihtne plastik) või muud tugevad.

Õnneks leiate siit BigBoxist parima valiku kasvuhooneid ja nende tarvikuid, mida kasvatada aastaringselt, olenemata aastaajast. Meie kiire ülevaade aitab teil mõista, millist võiksite vajada ja navigeerida meie laias tootevalikus.

Kasvuhooned

Kodune kasvuhoonekomplekt võib pakkuda stabiilset sooja keskkonda taimede kasvatamiseks aastaringselt. Neid võib kasutada ka kasvuperioodi edumaa saamiseks, kui taimed nagu tomatid ja paprikad, istutatakse varakult ja siirdatakse seejärel aeda. Ükskõik, mis põhjustel kasvuhoonet soovite, on praktiliselt kõigile, kes soovivad alustada põlluharimist klaasi või polükarbonaadi all, saadaval palju erinevaid sorte, stiile ja hindu!

Kuid millised on mõned asjad, mida peaksite kasvuhoone ostmisel silmas pidama?

Kasvuhoone ostmisel või ehitamisel tuleb kõigepealt arvestada, kui suurt kasvupinda vajate. Pidage meeles, et kasvuhoone ostmine on pikaajaline investeering. Teie valikud peaksid olema piisavalt suured, et mahutada teie taimi paljudeks aastateks. Paljudel juhtudel avastavad kasvuhooneomanikud, et neil on vaja rohkem ruutmeetrit, kui nad eeldasid. Lisaks, kui kavatsete kasvatada köögivilju, vajate piisavalt valgust ja ruumi, mis on kasulik ka rippuvate taimede jaoks.

BigBoxis on kasvuhooned saadaval peaaegu iga eelarvega ja kui otsustate selle ise kokku panna, saab enamiku neist kokku panna vähem kui päevaga (isegi kui te ei kasuta elektrilisi tööriistu).

Samuti peate tähelepanu pöörama mõnele teile saadaolevale disainitüübile.

Kinnitatud või lahja kasvuhoone peamine eelis on see, et te ei pea ehitama kõiki nelja seina. Lisaks on teil kohapeal (tavaliselt teie majas või garaažis) vähemalt üks tugev, raskust kandev sein, mis võimaldab teil ehitada kasvuhoone kolm külge kergemaks. Need hooned on sageli odavamad kui teised kasvuhoonemudelid ja sobivad ideaalselt ürtide, seemikute ja mõne köögivilja tootmiseks piirkondades, kus ruumi on vähe. Negatiivne külg on see, et päikesevalgus on piiratud ainult kolme küljega.

Vabaltseisev - loomulikult on vabaltseisvad kasvuhooned eraldiseisvad, mis võimaldab teil neid oma maa-alal kuhu iganes soovite paigaldada (kui ala on tasane ja saab palju valgust).
Eraldiseisvad kasvuhooned pakuvad täiendavat kasu, pakkudes varjupaika kodust eemal. Meeldiv asukoht, kus saab mõneks ajaks ära minna. Koht, kus pole telefone ja teid ümbritseb teie kasvatatavate lillede ja taimede ilu.

Olenemata teie eelistustest, leiate tänu meie e-poes saadaolevale laiale valikule hõlpsasti oma aiale, eelarvele ja eelistustele sobiva kasvuhoone või materjalid. BigBoxiga on aiandus lihtne!