Informacija
Tootekataloog

Kehasoojenduse tooted

Muud kategooriad: JalasoojendajadElektrilised jalasoojendajadSoojendustekidInfrapuna lambid

Kehasoojenduse tooted

Tõenäoliselt olete olnud sügisel olukorras, kus sooviksite pisut rohkem soojust, kui teile tavaline pleed suudab pakkuda. Õnneks on meie laias tootevalikus selliseks olukorras olemas sobilikud tooted. Vaieldamatult kõige populaarsem toode on soojendusega tekk. Oma olemuselt on tegemist samasuguse tootega nagu tavaline tekk, kuid lisatud on elektriline küte. Saate vastavalt vajadusele soojust reguleerida ning nautida just sellist temperatuuri nagu vaja. Peamiselt leiavad sellised tooted kasutust sügisel ja talvel, kuid miks mitte ka jahedal kevadpäeval. See jääb juba igaühe enda otsustada, kuid teeme kõik endast oleneva, et leiaksite endale sobiva toote. Enne toodete valimist tasub hoolikalt ja rahulikult mõelda, milliseid tooteid võiks teie elamises vaja minna. Samuti tasub korraks peatuda ning mõelda ka erinevate aastaaegade peale. Ilmselt suvel ei ole vajadust, kuid sügisel ja talvel on äärmiselt mõnus ennast soojas hoida. Järgnevalt vaatame, millised tooted on saadaval ning millised on erinevused.

Erinevad tooted

Nii nagu ka kõigi teiste kasulike toodetega, on ka kehasoojenduse valdkonnas valik äärmiselt lai ning mitmekesine. Saadaval on näiteks padi, mille abil saate mõnusalt sooja. See võib näiteks aidata olukorras, kus teil on pidevad kaelavalud. Loomulikult võib olla põhjuseks ka muid aspekte, mida soojendusega padi ei suuda parandada. Ilmselt võib öelda, et parim toode on soojendusega tekk, sest sellele on palju erinevaid kasutusi ning lisaks saavad seda korraga kasutada ka mitu erinevat inimest. Täpsemalt saate valikuga tutvuda meie veebipoes. Saadaval on erinevates suurustes tooteid ning samuti on funktsionaalsuse poolest erinevused sees. Veel üks ääretult populaarne toode on mõeldud jalgade soojendamiseks. Näiteks Beurer kaubamärgi jalgade soojendaja on sobilik enamikele jalgadele, just mahtumise poolest. Kasutamine on äärmiselt lihtne ning saate juba peagi nautida mõnusat soojust.

Millega arvestada toote valimisel?

Ilmselt kõige olulisem on enda jaoks selgeks teha oma vajadused. Kui teil on vaja soojendusega tekki, siis ilmselt ei ole mõistlik soetada endale ühtegi teist toodet. Kuna tooted on üpriski mõistliku hinnaga, siis võib vabalt ühes peres olla ka mitu erinevat toodet, mida on võimalik pereliikmetel omavahel jagada ja vahetada. Peamiselt võib öelda, et paljudel inimestel on probleeme külmade jalgadega. Tihti on see seotud igapäevaste harjumustega ja vähese kehalise aktiivsusega. Veri ei liigu piisavalt palju kehas ringi ning tänu sellele langeb ka jalgade temperatuur. Kindlasti võib põhjustada seda ka halvasti soojustatud kodu, kus tavaliselt võib temperatuur olla talutav, kuid põrandal on oluliselt jahedam. Põhjustajaid on mitmeid, kuid kindel on see, et jalgade soojendaja ei pea te selle pärast muretsema.

Korduma Kippuvad Küsimused

Igal aastal, kui õues hakkab järjest jahedamaks minema, tekib inimestel vajadus soojuse järgi. Oleme seda praktiliselt igal aastal märganud, sest järjest rohkem hakkab selle teemaga seotud küsimusi laekuma. Oleme neile vastanud ning soovime jagada ka teiega.

·         Kas soojendusega tekk võib ka katki minna?

Loomulikult on võimalik iga toode lõhkuda, kuid üldiselt võib öelda, et tegemist on tugeva ning vastupidava tootega.

·         Milline on elektritarbimine?

Igal tootel on pisut erinev elektrikulu, kuid saate seda täpsemalt vaadata konkreetse toote juurest. Üldiselt võib öelda, et igapäevaste tegevuste kõrval on kulu marginaalne.

·         Miks peaksin valima soojendusega toote?

Ilmselt kõige suurem rõõm on tootest olukorras, kus teil on terve päev olnud jahe ning koju jõudes soovite ennast mõnusalt ja soojalt tunda.