Informacija
Tootekataloog

Kettsaed

Kettsaed - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Makita, Grunder, No-Name, McCulloch, STIGA kaupa. Hinnad algavad 4,41 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 198 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

 

Lõikamine ja puurimine on kaks meetodit, mille abil te kas hooldate oma maal puid või valmistate ette laudade vormimiseks esemeteks, mida saate kasutada või müüa, olenemata sellest, kas olete pühendunud aednik või puidutööline. Elektritööriistad valitsevad tänapäeva maailmas ja ketassaag on üks kõige mitmekülgsemaid lõikeriistu, mida omada võib, olenemata sellest, kas muudate oma kodu või lihtsalt iga-aastast hooldust.

Algajaid ja ka asjatundjaid võib BigBoxis saadaolevate ketassaagide valik hirmutada, kuid selle abisissejuhatusega anname teile aimu, millised BigBoxis pakutavad ketassaed võivad teile kõige paremini sobida. Nii et minge edasi ja tutvuge valikuga kohe!

Bensiini kettsaag

Peale selle, et see on kõige mitmekülgsem saadaolev tööriist aia- või koduhoolduseks, on mitu põhjust, miks enamik puuspetsialiste mootorsaage käepärast hoiavad. Need on oma olemuselt ohtlikud instrumendid ja ohutult kasutatava tööriista valimine tähendab ka sellise tööriista leidmist, mis käesolevaks tööks kõige paremini sobib. Maailma võimsaim saag võib olla võimeline maha raiuma massiivset tamme, kuid selle kasutamine mahalangenud puu lõhkumiseks on sama ohtlik kui katse kasutada kirsipuude lõikamiseks mõeldud mootorsaega, et lõigata maha oksakohti täis surnud lehtpuu.

Kuid valikuprotsess ei lõpe sellega. BigBoxist leiate palju nii bensiini- kui ka elektrilisi kettsaage – see tähendab, et peate nende vahel valima, olenevalt teie käes olevast tööst.

Bensiini kettsaag võib olla kõige levinum tüüp ja õigustatult – te ei saa kahelda selle mugavuses ja tohutus võimsuses. Need ulatuvad kergetest saagidest kuni professionaalsete saagideni, mis on võimelised raiuma suuri puid. Bensiinimootoriga kettsael on tõmbekäivitus ja kahetaktiline mootor, mis töötab õli ja bensiini kombinatsioonil. Võite oma bensiini segada või osta selle täielikult valmis.

Akukettsaag

Elektriline või aku kettsaag on veel üks võimalus oma kinnistul puude raiumiseks. Nii nagu bensiinimootoriga kettsaed, pakuvad need palju võimsust – kõik, mida vajate, et teie maja ümber oleks täiuslik ja hästi hooldatud aed või kinnistu. BigBoxist leiate uusimad ja soodsaimad hetkel saadaolevad elektrilised kettsaed!

Elektrilised kettsaed sobivad ideaalselt tagasihoidlikeks tegevusteks, mis nõuavad vähem võimsust nagu kärpimine, pügamine ja väike lõikamine. Need on vaiksemad, kergemini käivitatavad ja vajavad vähem hooldust kui bensiinimootoriga saed. Saadaval on nii juhtmega kui ka juhtmeta valikud.

Akusaag on mobiilsem ja tekitab vähem vibratsiooni kui bensiinisaag. Elektrimootor on ka vaiksem ja tekitab vähem saastet kui bensiinimootor. Mõnede parimate akumootorsaagide mootoritel on kõrgema pingega akud tagavad pikema võimsuse. Nad on võimelised tegema suuri töid nagu palkide ja puutüvede lõikamine, aga ka väiksemate okste lõikamine. Juhtmega saag on kerge ja seda ei ole vaja tankida ega laadida. See vajab korralikku pikendusjuhet, mis ulatub tööpiirkonda, nii et see võib olla vajalik hinnas arvesse võtta. Teie tööpiirkonda piirab kaabli pikkus ja te peate töötamise ajal juhtmest eemal hoidma.

Makita kettsaag

Lõpuks leiate BigBoxist valiku ainult kvaliteetsete tootjate parimatest mudelitest. Nende hulgas on ka Makita – aastate jooksul end tõestanud tootja, kelle varustust ostes saate kindlasti parima hinna ja kvaliteedi suhte.

Makita pakub nii elektri- kui ka bensiinkettsaagi, seega arvesta oma eelarvega ja tutvu meie pakutavate kettsaagidega. Hankige aiavarustus, mida olete väärt.