Informacija
Tootekataloog

Kiirpildikaamerad

Kiirpildikaamerad - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Fujifilm, Polaroid, Canon, Kodak, INSTAX kaupa. Hinnad algavad 13,25 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 52 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Kiirpildikaamerad igale maitsele

Kiirpildikaamera on kaamera, mis on varustatud sisemiste ilmutuse mehhanismide ja spetsiaalse filmiga. See film võimaldab sul pildi kätte saad mõni sekund pärast pildistamist ja kaamera sisaldab kõiki vajalikke kemikaale, mida vajad filmi ilmutamiseks pärast pildistamist. Kui pildistad vabaneb väike osa nendest kemikaalidest, et protsessi alustada. Kui soovid lõbusat ja odavat ning ainulaadse välimusega kaamerat on kiirpildikaamera üks parimaid valikuid. Nutitelefonid võivad olla küll revolutsiooniliselt muutnud fotode jäädvustamist ja jagamist, kuid kiirpildikaamerad toovad kaasa võlu ja teatud veetluse, mis hoiab neid populaarsed ka tänapäeval. Olgu siis tootjaks Polaroid, Canon või Kodak, kiirpildikaameraga pildistamisel on kindlasti olemas oma võlud.

Kiirpildikaamera põhifunktsioonid ja spetsifikatsioonid

Olenemata sellest, millist tüüpi kiirpildikaamera valid, peaksid meeles pidama mõnda põhifunktsiooni ja spetsifikatsiooni. See aitab sul hankida lõbusa ja funktsionaalse kaamera. Kaamera sees olev kiirfilm on saadaval erinevates suurustes ja võid valida vormingu, mis sulle kõige rohkem meeldib. See määrab aga ka selle, millise kaamera ostad, kuna iga kiirpildikaamera suudab tavaliselt printida ainult ühes suuruses filmi. Kuigi kiirpildikaameratel ei ole tavaliselt selfide tegemiseks väljapööratavat ekraani on paljudel neist objektiivi lähedale paigutatud väga väike peegel. Seda saab kasutada selfie tegemisel enda ligikaudseks õigeks positsioneerimiseks kaadris. Kui plaanid kiirpildikaameraga selfisid teha, võiksid osta mudeli, millel on see funktsioon olemas.

Paljud kiirpildikaamerad on varustatud fikseeritud säriajaga. See on hea universaalne säriaeg, mis vähendab hägusust, püüdes samal ajal maksimeerida valguse kogumise potentsiaali, et luua puhtaid pilte. Mõned kõrgema klassi kiirpildikaamerad võimaldavad aga laiemat valikut, mis võivad edasijõudnud fotograafidele erinevates olukordades kasulikuks osutuda. Kuigi tegemist on kiirpildikaameraga, katseta kindlasti kinnitades seda statiivile, et teha veatuid maastikupilte või ajastatud grupipilte. 

Mõned täiustatud kiirpildikaamerad jäädvustavad tegelikult digifotosid. See võimaldab sul rakendada fotodele filtreid ja raame, vaadata fotod enne välja printimise valimist või isegi fotosid uuesti printida. Kiirpildikaameraid on erinevates suurustes, alates väikestest kuni suurte mudeliteni. Sul võib tekkida kiusatus osta raha säästmiseks vähem tuntud kaubamärgi kiirpildikaamera, kuid see võib raskendada asendatavate osade hankimist, kui midagi läheb valesti. Selle asemel otsi ja vali bränd, millel on kvaliteetsete toodete maine. Polaroid, Canon ja Kodak on tänapäeval peamised kiirpildikaamerate tootjad.

Funktsioonid, millega kiirpildikaamera ostmisel arvestada

Lisaks standardvarustusse kuuluvatele funktsioonidele on saadaval palju lisafunktsioone. Need on loodud selleks, et hõlbustada kaamera kasutamist selgete ja eredate fotode tegemiseks ning maksimeerida kasutusmugavust. Kiirpildikaamera ühendamine arvutiga bluetoothi ​​abil võimaldab sul oma fotodest varukoopiaid teha ja saad oma fotod automaatselt saata printerile, et saada suuremaid suurusi. Lisaks võimaldab bluetooth sul fotod koheselt redigeerimiseks suuremasse seadmesse üle kanda. Välklambi olemasolu tagab, et saad pildistada erinevates valgustingimustes, ilma et peaksid muretsema, et sinu fotod muutuvad liiga tumedaks. Kaameral võib olla sisseehitatud välklamp või võid selle eraldi osta. 

Taimer võimaldab valida pöördloenduse pikkuse, seada end kaamera ette ja kaamera teeb automaatselt pildi. See funktsioon on muutumas väga populaarseks ja on suurepärane viis suuremate grupipiltide jäädvustamiseks. Fotograafid hindavad mitmekülgsust ja võib-olla soovid oma kaameraga teha laiema nurgaga võtteid. Saadaval on kiirpildikaamerad, millel on erinevad režiimid, mille saad seadistada fookust muutma, sealhulgas selfie režiim, maastikurežiim, makrorežiim ja kiirklahvi režiim. Kõigil kiirpildikaameratel pole neid režiime, seega uuri huvipakkuvat mudelit ja veendu, et sellel on olemas sulle olulised funktsioonid.