Informacija
Tootekataloog

Klaviatuurid

Klaviatuurid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Razer, Genesis, SteelSeries, Asus, Corsair kaupa. Hinnad algavad 10,38 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 100 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Klaviatuurid

Klaviatuur on arvuti kasutajate igapäevaseks töövahendiks ja klaviatuur on ka väga tähtis osa tagamaks mugavama ja parema arvuti kasutamise. Klaviatuure on väga palju erinevaid. Olemas on nii mehaanilisi, juhtmega ja juhtmevabasid klaviatuure. Lisaks on klaviatuure ka erineva suuruse ja kujuga, mis võimaldab kõigil valida endale sobiva. Klaviatuuride valik on väga suur ja parimad firmad pakuvad kõigile soodsaima hinnaga tooteid. Nii mängurid kui ka tavakasutajad leiavad parima klaviatuuri SteelSeries, Razer, Logitech ja paljude teiste tootjate hulgast ning saavad mugavalt mängida mänge, tegeleda õpingutega või teha arvutis tööd. 

Kuidas valida klaviatuur

Kuna klaviatuure on väga palju erinevaid siis väga hea klaviatuuri valik on kindlasti keeruline. Kindlasti peaks mõtlema millist klaviatuuri soovite, kas juhtmega või juhtmevaba. Juhtmega klaviatuurid on kindlasti omamoodi paremad, kuna ei pea muretsema klaviatuuri ühenduse katkemise pärast. Klaviatuuri valides on ka oluline teada seda, mille jaoks te seda enamasti kasutate, kas mängimise, töö tegemise või õppimise jaoks. Mänguritele on olemas just nende huvisid arvestades ehitatud klaviatuurid, mida saavad loomulikult kasutada ka kõik teised arvutikasutajad. Klaviatuuri nupud on samuti väga olulised, kuna kui valite mehaanilise klaviatuuri, siis peab arvestama, et see teeb tihtipeale rohkem lärmi, kuid on samas väga vastupidav ja seda on ka hea hooldada ja isikupärastada. Dell, MSI, Razer ja paljud teised tootjad pakuvad erinevaid võimalusi ning nende hulgast leiavad kõik endale sobiva klaviatuuri.

Mänguri klaviatuurid

Mänguritel on väga oluline, et neil oleks väga hea ja vastupidav klaviatuur. Lisaks hindavad mängurid kõrgelt ka erinevaid võimalusi ja lisasid, mida klaviatuurid võivad pakkuda. Klaviatuurid, millel on olemas taustavalgus ja selle muutmise võimalus on mänguritele väga meelepärane valik. Muidugi on mänguri klaviatuuril vaja ka erinevaid klahve, mis võimaldavad muuta näiteks helitugevust. Osadel mänguritele mõeldud klaviatuuridel on ka randmetoed, mis aitavad hoida käsi õiges asendis ning mängude mängimine on palju mugavam. Paljud mängurid valivad endale mehaanilise juhtmega klaviatuuri, kuna need on kõige töökindlamad ja neid on väga kerge puhastada. Väga hea klaviatuuri näide on kindlasti SteelSeries APEX 7 TKL. Mehaanilisel käetoega klaviatuuril on olemas RGB LED tuled, ehk Red, Green and Blue, mis on olemas enamustel tänapäeva klaviatuuridel. Väga hea kvaliteediga ja mugava suurusega klaviatuur võimaldab mängida mänge mugavalt ja erinevat värvi tulukesed annavad mängimisele veelgi elamusi juurde. 

Parimad klaviatuurid

On olemas väga palju ja häid klaviatuure, kuid parimal klaviatuuril on olemas erinevad võimalused ja kindlasti mugavus. Mehaanilisi klaviatuure peetakse kindlasti parimateks, kuna neid on palju lihtsam hooldada kui teisi klaviatuure. Lisaks on mehaanilisel klaviatuuril võimalik vahetada klahve vastavalt oma soovidele, et saaks mängida mänge või teha tööd palju mugavamalt. LED tuledega klaviatuurid on ka kindlasti paljude lemmikud, sest kes ei tahaks endale erinevate tuledega klaviatuuri, mis annab näiteks hämarale toale hoopis teise ilme ning mängides on samuti klahve paremini näha. Väga head klaviatuurid pole ka väga kallid ja paljud väga head klaviatuurid, millel on olemas nii LED tuled kui ka kõik muu, saab kätte väga soodsa hinnaga. SteelSeries on paljudele tuttav firma, kes toodab suures valikus klaviatuure, mida kasutavad nii professionaalsed mängurid kui ka kõik teised arvuti kasutajad üle kogu maailma. Parim klaviatuur ootab sind, et saaksid mugavalt mängida mänge ja teha tööd.