Informacija
Tootekataloog

HEPA filter AW 20 S

 
Viide
257915
50,00 €
8,33 € x 6 kuud
Rohkem informatsiooni
Krediidi võtmine 50,00 €, leping 6 kuuks, kuumakse - 8,33 €, aastane intressimäär - 0%, igakuine lepingu haldustasu - 0,00 €, lepingu sõlmimise tasu - 0,00 €, tarbijakrediidi koguhinnad aastamäär on 0%, tarbijakrediidi saaja makstav kogusumma on 50,00 €.
Tarne: Tellitav
Maksa 3 võrdses osas
Tarne Omniva kulleriga ( 3,89 € )
Tarne DPD kulleriga ( 4,99 € )
Tarne Venipak kulleriga ( 3,99 € )
Omadused
Tootja
Andurid-
NiisutusfunktsioonEi
IoniseerimisfunktsioonEi
Toote kategooriaFiltrid
Absoluutne puhastusfilter HEPA AW 20 S sobib niisutajaga õhupuhastile i TROTEC AW 20 S

Absoluutne puhastus HEPA filtreid kasutatakse ventilatsioonisüsteemides, kus õhk vajab täielikku puhastamist. Sage kasutamine haiglates, elektroonika- ja farmaatsiatööstuses, laborites. Iga filtri tihedust kontrollitakse tootmise ajal ja väljastatakse testimissertifikaat.

HEPA – kõrge efektiivsusega osakesi püüdvad õhufiltrid, püüavad 0,3 mikromeetri suurused osakesed 99,95% kuni 99,9995% efektiivsusega.

HEPA filter koosneb:
Filtri raam.   Tugev ja tihendatud filtriraam mitte ainult ei hoia filtrimaterjali paigal, vaid kaitseb seda ka välistegurite eest ning aitab õhuvoolul ühtlaselt jaotada.

Filtri materjal.   See kiudmaterjal on tavaliselt valmistatud tihedalt kokkupressitud klaaskeraamilistest kiududest. See on volditud nii, et tekiks võimalikult suur filtreerimispind.

Eraldaja. Voldide vahelise kauguse säilitamiseks kasutatakse eraldajaid. Nende abiga saab filter oma maksimaalse filtreerimisala. Separaatorid valmistatakse tavaliselt "minipleat" tootmispõhimõttel, kui voltide voldimisel kasutatakse "hot melt" tehnoloogiat, mis eraldab filtrimaterjali voldid kuumliimiga.

Filtrimaterjali kinnitamiseks raami külge kasutatakse sidematerjali . See võib olla valmistatud mitmest erinevast liimist - epoksüliim, silikoon või polüuretaan.

Keskmine . See raamil olev materjal tagab, et õhk voolab otse läbi filtrimaterjali, mitte läbi filtri lekkivate servade. Tihend mitte ainult ei lühenda õhuvoolu teed, vaid vähendab ka osakeste filtrit läbimise võimalust.

 
Kliendiarvustused selle toote kohta