Informacija
Tootekataloog

Kliimaseadmed

Kliimaseadmed

Palavad ilmad ja pidev higistamine ei ole ilmselt ideaalne kooslus, mida sooviksite saavutada ilusast suvest. Õnneks on meie veebipoes saadaval erinevad kliimaseadmed, mis sobivad ideaalselt teile koju. Saate kiirelt ja mugavalt enda tuba jahutada ning muuta sisekliima oluliselt meeldivamaks. Eriti kasulikud on antud seadmed olukorras, kus õues on kuumalained. Lisaks on on saadaval meie poes ka õhukuivati, mida saate kasutada olukorras, kui tunnete toas liigset niiskust. Liigne niiskus võib tekkida õues valitsevatest oludest, kuid samas ka maja eripärast. Näiteks väga värsketes korterites ja majades aurustub betoonist niiskust, mis on mõistlik koguda ning eluruumidest eemaldada. Kõige halvemal juhul tekib teil toas hallitus, mis on oluline tervisega seotud risk, mida tasuks kindlasti vältida. Sellises olukorras tuleb kasuks ka õhupuhastaja omamine. Filtreeritud puhas õhk tagab teile parima võimaliku sisekliima ning võite olla kindel, et teie pere hingab vaid parimat õhku.

Kliimaseadme kasutuskohad

Loomulikult on kliimaseadet vaja paikadesse, kus viibite kõige rohkem. Olgu selleks siis kodu, kontor või hoopis suvila. Võimalus ruumide temperatuuri muuta on luksus, mida saate mõistliku raha eest endale lubada. Sõltuvalt konkreetsest tootest on võimalik neid ka liigutada – selline toode on mobiilne. Saate toote endaga kaasa võtta ning selle asetada ruumi, kus seda kõige rohkem vajate. Näiteks õhtul hoiate seda enda elutoas, kuid enne uinumist viite magamistuppa, et tagada ööks mõnus kliima. Sellistest toodetest kõige lihtsam ja klassikalisem on ventilaator. Antud toode liigutab toas õhku ringi ning tuule abil jahutab teie keha. Kui tunnete, et teie toas on liiga kuiv ning hommikul ärgates peate esimese asjana klaasi järgi haarama, siis õhuniisutaja teile kindlasti halba ei teeks.

Parimate omadustega tooted

Eeldusel, et vajate koguaeg jahutust ning näiteks päike kütab pidevalt tuba, siis teie jaoks on parimad erinevad konditsioneerid. Tegemist on tootega, mis on oma omadustelt võimas ning suudab äärmiselt kiiresti jahutada ka kõige kuumema toa. Kohati tuleb isegi olla ettevaatlik, et tuba liiga jahedaks ei läheks. Peamiselt on sellised tooted portatiivsed, kuid tehnoloogia arenguga on neid saadaval erinevates variantides. Loomulikult saate tagada parema sisekliima ka lihtsamate toodetega, kuid kuna räägime parimatest omadustest, siis kliimaseadme ja konditsioneeri vastu ei ole võimalik võistelda. Hoolduse poolest on tegemist lihtsa lahendusega ning suurt muret see teile ei valmista. Sõltuvalt kasutusest tuleb vahepeal filtrit puhastada ning vajadusel külmainet täita.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kuna kuumal suvel on kliimaseadmed väga populaarne teema meie veebipoes, siis tekib inimestel tihti ka palju erinevaid küsimusi. Oleme kogunud mõned kõige populaarsemad küsimused ning soovime neid ka teiega jagada, et otsustamine oleks lihtsam.

·         Milline seade on minule parim?

Esiteks tuleb välja selgitada, milline on teie olukord. Kui teil on toas äärmiselt kuum, siis vajate kas konditsioneeri või mõnda muud kliimaseadet, mis tuba jahutaks. Olukorras, kus tunnete niiskust vajate aga hoopis õhukuivatajat.

·         Kas ventilaator jahutab piisavalt?

Kuna ventilaatoril puudub külmaine, siis tegemist on tootega, mis aitab seisvat õhku toas liigutada. Tuul aitab jahutada keha, kuid ruumi otseselt see jahedamaks ei tee.

·         Millised on õhuniisutaja eelised?

Õhuniisutaja aitab tagada parema sisekliima ning väldib liigset kuivust. Kui olete hommikul ärganud olukorras, kus silmad on kuivad ja valutavad, siis on kindlasti tegemist tootega, mille peaksite endale koju hankima.