Informacija
Tootekataloog

Kohvimasin Melitta E950-201 Solo Black

Kiire kohaletoimetamine 1-10 TP.

Viide 235378

319,00 €
106,33 € x 3 kuud
ESTO 3-osaline makseviis - ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühegi lisatasuta!
Pikendatud garantii (toote remondiplaan): +2 aastat 65,61 €
Pikendatud garantii (toote remondiplaan): +3 aastat 75,18 €
Pikendatud garantii (toote remondiplaan): +4 aastat 84,75 €
Pikendatud garantii (toote remondiplaan): +5 aastat 100,70 €
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan): + 2 aastat 84,75 €
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan): + 3 aastat 100,70 €


Ühe nupuvajutusega saate valmistada maitsvat jäiga koorevahuga kohvi. Saate reguleerida kohvi kangust ja temperatuuri vastavalt oma maitsele. 3 seadistust kooniline metallist kohviveskiKompaktsus - 20 cm lai, 32,5 cm kõrge ja 45,5 cm sügav, SOLO on üks maailma väiksemaid kohvimasinaid, mis on loodud kvaliteetse Melitta tehnoloogia jaoks.


Individuaalne kohvi valmistamine – kohvi nautimine kompromissideta: tuleb valida vaid kohvi kangus ja temperatuur. Disainitud nii, et vaid ühest pöördest/vajutusest piisab tassi soovitud koguse kohvi seadmiseks.


Spetsiaalne valamiseprotsess - maksimaalse naudingu saamiseks on SOLO kohvimasin varustatud kohvileotusfunktsiooniga: kohv valatakse enne valamist üle veega, et joogi valmistamisel saada välja maksimaalne kohvimaitse.


0 energiatarve - ühendades energiatarbimise lüliti 0, eraldub SOLO seade vooluvõrgust. Kuid teie isiklikud seadistused jäävad alles. See sisse/välja funktsioon on samuti programmeeritav ja seadet saab seadistada soovitud ajal automaatselt vooluvõrgust lahti ühendama.


Reguleeritava kõrgusega kohvilehter - sobib ühe või kahe väiksema või suurema mahuga tassi jaoks, latte macchiato klaasid - kohvilehtri kõrgus võib ulatuda kuni 135 mm.

Kliendiarvustused selle toote kohta