Informacija
Tootekataloog

Kohvimasin Melitta E950-201 Solo Black

 
Viide
235378
325,38 €
5,42 € x 60 kuud
Maksekalkulaator
Krediidi võtmine 325,38 €, leping 60 kuuks, kuumakse - 5,42 €, aastane intressimäär - 0%, igakuine lepingu haldustasu - 0,00 €, lepingu sõlmimise tasu - 0,00 €, tarbijakrediidi koguhinnad aastamäär on 0%, tarbijakrediidi saaja makstav kogusumma on 325,38 €.
Tarne: 1-8 TP.
Maksa 3 võrdses osas
Pikendatud garantii
Pikendatud garantii
või
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan)
või
Tarne Omniva kulleriga ( 3,99 € )
Tarne DPD kulleriga ( 4,99 € )
Tarne Venipak kulleriga ( 3,99 € )


Ühe nupuvajutusega saate valmistada maitsvat jäiga koorevahuga kohvi. Saate reguleerida kohvi kangust ja temperatuuri vastavalt oma maitsele. 3 seadistust kooniline metallist kohviveskiKompaktsus - 20 cm lai, 32,5 cm kõrge ja 45,5 cm sügav, SOLO on üks maailma väiksemaid kohvimasinaid, mis on loodud kvaliteetse Melitta tehnoloogia jaoks.


Individuaalne kohvi valmistamine – kohvi nautimine kompromissideta: tuleb valida vaid kohvi kangus ja temperatuur. Disainitud nii, et vaid ühest pöördest/vajutusest piisab tassi soovitud koguse kohvi seadmiseks.


Spetsiaalne valamiseprotsess - maksimaalse naudingu saamiseks on SOLO kohvimasin varustatud kohvileotusfunktsiooniga: kohv valatakse enne valamist üle veega, et joogi valmistamisel saada välja maksimaalne kohvimaitse.


0 energiatarve - ühendades energiatarbimise lüliti 0, eraldub SOLO seade vooluvõrgust. Kuid teie isiklikud seadistused jäävad alles. See sisse/välja funktsioon on samuti programmeeritav ja seadet saab seadistada soovitud ajal automaatselt vooluvõrgust lahti ühendama.


Reguleeritava kõrgusega kohvilehter - sobib ühe või kahe väiksema või suurema mahuga tassi jaoks, latte macchiato klaasid - kohvilehtri kõrgus võib ulatuda kuni 135 mm.

Kliendiarvustused selle toote kohta