Informacija
Tootekataloog

Sisseehitatud kohvimasin Bosch CTL636EB6

 
Viide
294845
1 510,00 €
503,33 € x 3 kuud
Rohkem informatsiooni
Krediidi võtmine 1 510,00 €, leping 3 kuuks, kuumakse - 503,33 €, aastane intressimäär - 0%, igakuine lepingu haldustasu - 0,00 €, lepingu sõlmimise tasu - 0,00 €, tarbijakrediidi koguhinnad aastamäär on 0%, tarbijakrediidi saaja makstav kogusumma on 1 510,00 €.
Tarne: Tellitav
Tasuta tarne (v.a. Saartele)
Maksa 3 võrdses osas
Pikendatud garantii
Pikendatud garantii
või
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan)
või
Tarne Omniva kulleriga ( 3,89 € )
Tarne DPD kulleriga ( 4,99 € )
Tarne Venipak kulleriga ( Tasuta )
Omadused
TootjaBosch
Tasside arv1-2
Mõõdud KxLxS-
Veepumba rõhk19 BAR
Kaal, Kg20 kg
Kohvimasina tüüpAutomaatne
Cappuccino valmistamineJah
KohviveskiKeraamiline
Kohviubade mahutavus500 g
Võimsus1,6 kW
Veepaagi mahtuvus, l2.4
Garantiiperiood24 kuud
Toote kategooriaKohvimasinad
Olulised omadused
Väga kange, vähem mõru kohv.
Mida rohkem vett jahvatatud kohvist läbi läheb, seda kibedam on tulemus. AromaDouble Shot jahvatab ja valmistab ülikange kohvi kahes etapis – ja kuna igal etapil kulub ainult pool vett, on valmis kohv vähem mõru. Seetõttu saate nautida parimat maitset – isegi kõige kangema kohviga.
Calc'nClean. Kauakestvaks naudinguks.
Kui valite täisautomaatse Boschi kohvimasina, valite kvaliteedi, suurepärase jõudluse, töökindluse ja täiusliku kohvi. Et teie nauding jätkuks ja teie seade kestaks kaua, pakub Calc'nClean funktsioon kombineeritud puhastus- ja katlakivieemaldusprogrammi katlakivi ja kohvijääkide eemaldamiseks ühe sammuga.
Üksikud täitekogused: IndividualCup Volume.
Kohvi valmistamise kohandamiseks võimaldab IndividualCup Volume teil määrata ekraanil viie erineva tassi vaikesuurused – väikesed, keskmised ja suured –, tagades, et täitemaht sobib teie tassiga ideaalselt.
AutoMilk Clean. Täiuslik hügieen häirimatuks kohvinaudinguks tänu piimasüsteemi täisautomaatsele puhastamisele.
Ükski kohvisõber ei taha ülemäära palju pingutada, et nautida võrratu kvaliteediga kohvi. Eriti piimaga kohvi valmistamisel. Piim lisab kohvile palju maitset, seega peaks see olema ilma igasuguse järelmaitseta. AutoMilk Clean hoiab ära piimajääkide kogunemise. Täisautomaatne aurupuhastussüsteem puhastab piimasüsteemi põhjalikult pärast igat tõmbamist, nii et te ei pea seda iga päev puhastama. Bosch AutoMilk Clean – ideaalse hügieeni katkematu nautimine.
Kliendiarvustused selle toote kohta