Info
Tootekataloog

Mängurihiir SteelSeries Rival 600 62446

Kiire kohaletoimetamine 1-3 TP.

Viide 283479

69,00 €
 
 
Omadused
TootjaSteelSeries
Kaal, Kg96 g
Kaal pakendiga, Kg0.366
Rattad1
ÜhendusUSB
SensorOptiline
Hiire tüüpOptiline
VärvMust
Garantiiperiood24 kuud
Toote kategooriaHiired

Kõrgeim täpsusaste

Tutvustame üht maailma kõige arenenumat andurisüsteemi TrueMove3+. Uus topeltsüsteem, mis ühendab endas kaasaegsed jälgimis- ja kaugustuvastuse andurid, võimaldab nautida erakordset vabadust. Esimest korda on teil täielik kontroll!

Optiline sügavusandur

Tõeline sügavuse tajumine kõige täpsema tõstetuvastussüsteemi anduriga (isegi kuni 0,5 mm). Tõstke oma piirid järgmisele tasemele võrratu täpsuse, kiiremate liigutuste ja suurema kontrolliga oma kätes.

TrueMove 3 optiline andur

TrueMove3 seab uue standardi mitte ainult vanade, vaid ka optiliste andurite jaoks, mida pole veel välja töötatud. Kogege ristliikumise täpsust igal liigutusel. Ei mingit kiirendust, jälgimisvigu ega tõrkeid!

Suurenenud täpsus

Kui enamik arvutihiiri töötleb vahemaad ühe primaarse anduriga, siis Rival 600 kasutab kõige täpsema liikumise saavutamiseks tipptasemel sügavusandurit. Hiire tõstmisel ja langetamisel pole enam tarbetut liigutust.

Tõeline täpsus, ilma moonutusteta

TrueMove3 on 12 000 CPI ja 350 IPS optiline andur, mis on välja töötatud eranditult koos tööstusharu liidri PixArtiga. Selle asemel, et keskenduda ainult CPI-le, loodi TrueMove3 tõeliseks 1-1 jälgimiseks. Teatud konkreetne vahemaa (hiirt matil liigutades) on ideaalis esindatud ka arvutiekraanil. Ei mingeid lisaliigutusi, mahajäämusi ja värinaid.

Äärmiselt laiad kohandamisvõimalused kaalu ja tasakaalu jaoks

Uuenduslikul raskuskeskme määramise süsteemil on liigutatavad raskused ja kaalu reguleerimise funktsioon. Hiire eemaldatavad küljed võimaldavad hõlpsasti muuta hiire kaalu (lisades või eemaldades lisaraskusi). Samuti saate tänu uuenduslikule tasakaalu reguleerimise funktsioonile raskuskeset suunata, et tagada täiuslik haardetasakaalu. Reguleerige hiire kaal oma mugavuse järgi ja nautige veelgi paremat kogemust.

Loodud e-spordi jaoks

E-spordihuvilisi rõõmustab selle hiire uskumatu jõudlus olukordades, mis nõuavad kiirust ja täpsust. Seade on üles ehitatud kolmele põhiprintsiibile: revolutsiooniline jõudlus, erakordne vastupidavus ja võimas paindlikkus. Rival 600 tuleb appi, kui professionaalid seda kõige rohkem vajavad.

60 miljonit mehaanilist lülitit

Revolutsioonilise split-trigger süsteemiga tagavad hiire vasak ja parem nupp ülitäpsed klõpsud isegi intensiivsete mänguseansside ajal.

Vastupidavad silikoonist servad

Unikaalse silikoonsegu servad parandavad haardumist ja vastupidavust. Loodud professionaalsete mängijate rangeid nõudeid silmas pidades.

Võimas 32-bitine ARM-protsessor

32-bitine ARM-protsessor pakub madala latentsusajaga jõudlust ning võimaldab salvestada CPI ja kõrgusanduri sätteid, valgusefekte, nuppude sätteid ja täismakrosid ilma LAN-ürituste ja turniiride tarkvarata.

SteelSeries Engine tarkvara

See seade avab ukse muljetavaldavale rakenduste arsenalile, mis muudavad RGB-valgustuse juhtimise äärmiselt lihtsaks. Discordi ja GameSense Engine'i rakendused võimaldavad saada vestlusteatisi, mängusündmusi ja palju muud.

Soovitatavad vahistamisviisid

Kõik Rival 600 disaini aspektid vastavad ka kõige nõudlikuma mängija mugavusnõuetele. Olenemata sellest, kas kasutate hiirt haaramiseks sõrmi või peopesa, pakub eriline kuju mugavust ka pikkade mängusessioonide ajal.

Kliendiarvustused selle toote kohta