Tootekataloog

Juhtmevabad laste kõrvaklapid PHILIPS TAK4206PK/00, Pink

Kiire kohaletoimetamine 1-2 TP.

Viide 3070507

30,83 €
Omadused
TootjaPhilips
Kõrvaklappide takistus32 Ohm
Kõrvaklappide tundlikkus (db)-
Sagedus20 - 20000 Hz
Kõrvaklappide tüüpKõrvu ümbritsevad
Juhtmevabad kõrvaklapidJah
Mikrofoniga kõrvaklapidJah
Ühendus3,5 mm ja Bluetooth
Aku tööigaKuni 28 H
Bluetooth ühendusJah
VärvRoosa
Garantiiperiood24 kuud
Toote kategooriaKõrvaklapid

Särav ja julge

Nende tugevate, painduvate kõrvaklappidega säravad nad oma stiili! Kõrvaklappide paneelid helendavad mitmevärviliste tuledega ja helitugevus on piiratud 85 dB-ni. Vanemad saavad helitugevust ja esitusaega juhtida Philipsi kõrvaklappide rakenduse kaudu.

  • Kõrvadele asetatakse juhtmevabad kõrvaklapid
  • Helendavad kõrvaklapid
  • Rakendusesisene vanemlik järelevalve
  • Helitugevus on piiratud < 85 dB

Ei juhtmeid ega sõlmi. Töötab 28 tundi
Lastele meeldivad need juhtmevabad kõrvaklapid alates reisimisest kuni ekraaniaja või kodutöödeni. Nad on avatud 28 tundi ööpäevas. pärast ühekordset laadimist ja täislaadimine võtab aega 2 tundi. Kiire laadimine 15 minutiga. avatud veel 2 tundi

Alati turvaline, alati lõbus. Vanemlik kontroll
Loodud spetsiaalselt laste kõrvadele ohutuks. Nendel kõrvaklappidel on 32 mm kõlarid, mille helitugevus on piiratud 85 dB-ni. Lisaks saavad vanemad Philipsi kõrvaklappide rakenduses määrata maksimaalse helitugevuse ja mänguaja piirangud. Saate lõõgastuda, kui neil on lõbus.

Moodsad värvilised helendavad taldrikud kõrvatopsides
Kõrvatopsidel on plaadid, mis säravad ja aitavad luua trendikat stiili. Valikus on neli valgustusvalikut: punane, roheline, sinine või kõik kolm! Erineva valgustuse värvi valimiseks vajutage lihtsalt kõrvaklapi nuppu.

Mugav mugavus lastele
Pehmed kõrvaklapid ja kõrvapadjad tagavad lastele muusika kuulamise või YouTube'i lemmikvideote vaatamise mugavuse. Paindlik kaar on kergesti reguleeritav.

Lihtne juhtimine. Muusikast kõnedeni
Lastel on lihtne ilma abita nuppude abil muusikat ja kõnesid juhtida. Kõrvaklapid on sidumiseks valmis niipea, kui Bluetooth on sisse lülitatud. Pärast ühekordset sidumist mäletavad nad viimast seadet, millega nad olid seotud.

Lihtne säilitada. Lame ja kompaktne kokkupandav disain
Nendel juhtmevabadel kõrvaklappidel on nutikas disain, mis käib kahes suunas kokku. Saate need kokku voltida, et need sobiksid ideaalselt teie magamistoa sahtlisse. Teise võimalusena võite selle kokku voltida ja sissepoole rullida, luues kompaktse kimbu, mis mahub jope taskutesse ja kottidesse.

Ühildub helikaabliga (3,5 mm pesa)
3,5 mm helipordiga saavad lapsed kõrvaklapid otse nutitelefoni või kaasaskantava konsooliga ühendada.

Individuaalne helijuhtimine ja muud funktsioonid. Philipsi kõrvaklappide rakendus
Philipsi kõrvaklappide rakendusega saate määrata helitugevuse piiranguid, samuti saate piirata tööaega päevas või nädalas. Häälviip teavitab last, kui määratud ajalimiit on täis, ja rakendus võib automaatselt helitugevust vähendada, kui see on liiga vali.

Kliendiarvustused selle toote kohta