Informacija
Tootekataloog

Kõrvaklapid Sony MDR-ZX110 Black

 
Viide
127458
14,59 €
 
Tarne: 7-15 TP.
Tarne Omniva pakiautomaatidesse ( 2,99 € )
Tarne Omniva kulleriga ( 3,89 € )
Tarne DPD kulleriga ( 4,99 € )
Tarne DPD pakiautomaatidesse ( 3,99 € )
Tarne Venipak kulleriga ( 3,99 € )
Omadused
Tootja
VärvMust
Toote kategooriaKõrvaklapid

Kõrvaklapid SONY MDR-ZX110B Must


Dünaamilised neodüümdraiverid taasesitavad täpset heli

Kerged 30 mm dünaamilised neodüümkõrvaklappide draiverid aitavad taasesitada võimsaid ja rikkalikke bassi isegi kõige nõudlikumatel salvestustel. Ülitundlik diafragma võimaldab teil kõrvaklappide helitugevust ilma võimenditeta suurendada ja samal ajal nautida puhast ja täpset heli kogu ulatuses.


Kokkupandav disain on mugav reisimiseks

Võtke kõrvaklapid kaasa, kuhu iganes lähete. Pöörlevad kõrvaklapid võimaldavad kõrvaklappe mugavalt hoida, kui te neid ei vaja või kui olete liikvel. Saate pöörata tasse ja asetada kõrvaklapid mugavalt kohvrisse või kotti, muretsemata, et need võtavad palju ruumi.    


Kaablil on sisseehitatud kaugjuhtimispult ja mikrofon käed-vabad vestlusteks

Sisseehitatud kaugjuhtimispuldi ja sisseehitatud mikrofoni abil saate muusikat kuulates teha käed-vabad kõnesid valitud nutitelefonidest. Saate hõlpsalt lülituda lugudelt kõnedele ja vastupidi, ilma kõrvaklappe ära võtmata.


Polsterdatud padjad erakordseks mugavuseks

Kuulake ja nautige täielikus mugavuses. Nende kõrvaklappide peapael on isereguleeruv ja pehmed polsterdatud tassid ümbritsevad kogu kõrva. Nautige pidevat mugavust, mida vajate, kui soovite oma lemmikalbumeid ikka ja jälle kuulata.


Ümbritsev suletud konstruktsioon ei lase heli väljapoole

Suletud seljaga ümbritsev disain kallistab teie kõrvu ja aitab teie muusika heli hästi isoleerida, et teid ei segataks. Heli peegeldub tagasi teie kõrvadesse, nii et kuulete ka kõige peenemaid helisid. Kuulake iga lööki – kinnised kõrvaklapid maksimeerivad bassi.


Lai sagedusvahemik – selged kõrged ja bassid

Lai sagedusvahemik 12Hz kuni 22kHz taasesitab võimsaid madalaid, rikkalikke keskmisi ja õitsevaid kõrgeid helisid. Kuulete igas loos isegi väikseimat tooni ja saate kuulata kogu oma muusikat.

Kliendiarvustused selle toote kohta