Tootekataloog

Chippy klotsid 100tk, B100

Kiire kohaletoimetamine 1-5 TP.

Viide 3081861

25,30 €
Omadused
TootjaCHIPPY
Vanus-
Erakordsed omadused +


CEMänguasi on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjadele esitatavatele nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Säilitage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
TurvahoiatusOlge ettevaatlik väikeste osadega, mis võivad eralduda või hammustada, sest laps võib need lämbuda või sisse hingata! Kõik mänguasja pakkematerjalid ja pakkedetailid ei ole mänguasja osa, mistõttu tuleb need eemaldada enne mänguasja lapsele andmist. Mängige ainult täiskasvanu järelevalve all. Salvestage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile. Mänguasi võib olla tuleohtlik – hoidke seda tuleallikatest ja kütteseadmetest eemal. Tulekahju korral helista hädaabinumbril 112.

CHIPPY pehmed, erineva kuju ja värviga õpetlikud klotsid, millest saab luua erinevaid figuure, õppida värve, arendada kujutlusvõimet.


Mänguasi Chippy Soft klotsid 100 tk., art. B100 on tõesti tähelepanu väärt, see täidab lapse vaba aja sisukate ja lõbusate hetkedega. Püüame alati pakkuda pakutavat hinda konkurentsivõimeliseks. Kanname peale ka mänguasja Chippy Soft klotsid 100tk, art. B100


Kliendiarvustused selle toote kohta