Informacija
Tootekataloog

Kõrvaklapid

Kõrvaklapid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu RIG, JBL, BIG BEN, BigBen, Sony kaupa. Hinnad algavad 19,46 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 60 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Kõrvaklapid

Kõrvaklappe kasutavad enamus inimesi ning tänu kõrvaklappidele saab kuulata muusikat, vaadata filme ja videosid, mängida mänge ilma, et kedagi sellega segaks. Olemas on nii juhtmega kui ka juhtmevabasid kõrvaklappe, mis töötavad Bluetooth ühendusega. Juhtmevabad kõrvaklapid on saanud kindlasti tänapäeva inimeste lemmikuteks, kuna need on pisikesed ja märkamatud. Lisaks on ka kõrvaklapid, millel on küljes mikrofon, mille kaudu saab ka väga edukalt teha tööalaseid meetinguid ja kõnesid ning suhelda mängides sõpradega. Kõrvaklapid on ka muutunud mugavamaks ja iga kõrvapaari jaoks on sobilik kõrvaklapp. Razer, JBL, SteelSeries ja paljud teised firmad müüvad väga häid ja kvaliteetset heli pakkuvaid kõrvaklappe ja seda parima hinnaga.

Kuidas valida kõrvaklappe

Kõrvaklappide valik on suur ja õige kõrvaklapi valimine võib olla üsna aeganõudev tegevus. Samas kui olete kindel, mille jaoks soovite kõrvaklappe kasutada, siis on valiku tegemine palju kergem. Mugavus on kõrvaklappe valides kindlasti esikohal, sest kõrvaklapid peavad sobituma hästi sinu kõrva kujuga. Paljudele ei sobi suured kõrvaklapid vaid pisikesed kõrvasisesed klapid ja ka vastupidi, seega tuleks kõrvaklappe valides sellest lähtuda. Tänapäeval on seega väga populaarseks saanud erinevad juhtmevabad kõrvaklapid ja Earbuds-id, kuna neid on lihtne Bluetoothi abil erinevate seadmetega ühendada. Juhtmevabad kõrvaklapid on ka hea valik sportlastele ja neile, kes ei soovi juhtmetega jännata. Juhtmevabad kõrvaklapid on ka üsna pisikesed ja neid on mugav kas taskusse või kotti panna. Neile, kes soovivad siiski juhtmega klappe on olemas samuti suur valik erinevaid kõrvaklappe. Juhtmetega kõrvaklappidel on ka eeliseks see, et neid ei pea laadima. Elu lihtsamaks muutmiseks on ka olemas mikrofoniga kõrvaklapid, mida kasutavad paljud mängurid, aga need on ka suurepärane võimalus teha erinevaid töökõnesid ja vestelda erinevate inimestega. 

Kõrvaklapid mänguritele

Tavaliselt kasutavad mängurid suuremaid kõrvaklappe ja ka klappe, millel on juba olemas mikrofon. Mikrofoniga kõrvaklappidel on ka palju eeliseid teiste kõrvaklappide ees, kuna neid saab kasutada väga edukalt kommunikatsiooni jaoks erinevates mängudes ja ka töökõnedeks. Mängurite kõrvaklapid võivad nii juhtmega kui ka juhtmevabad, kuid paljud mängurid eelistavad juhtmega kõrvaklappe. Mänguritele mõeldud kõrvaklapid on ka tihtipeale väga värvilised kuid on ka tavalist musta või valget värvi klappe. Mänguri kõrvaklapid tagavad ka parema helisummutuse, et väline heli ei häiriks mängimist. Razer pakub näiteks väga häid kõrvaklappe, mida kasutavad ka paljud professionaalsed mängurid üle kogu maailma. Lisaks leiab ka paljude väga heade tootjate hulgast suures valikus kõrvaklappe just mänguritele. 

Parim helikvaliteet

Väga headel kõrvaklappidel on ka suurepärane helikvaliteet, mis on kõrvaklappide puhul väga oluline. Hea helikvaliteet tagab selge muusika ja teiste helide edasi jõudmise kuulajani. Hea helikvaliteediga käib kaasas ka heli summutamine, kuna keegi ei taha kuulata, mida näiteks bussis kõrvalistuja parasjagu kuulab. Nii juhtmega kui ka juhtmevabad kõrvaklapid pakuvad tänapäeval väga head helikvaliteeti ning puhas ja selge heli jõuab ilma teisi häirimata sinuni. Lisaks tasub mainida ka seda, et kõrvaklappide hind võib esmapilgul tunduda paljude jaoks kallis, kuid kui võtta arvesse väga hea tootja poolt valmistatud kõrvaklappide kvaliteeti, siis tasuvad need kindlasti ära. Muidugi on laheda disainiga ja erinevate värvidega kõrvaklapid ka suurepäraseks aksessuaariks ja muudavad muusika kuulamise või mängude mängimise elamuse samuti palju paremaks. Näiteks paljude seas on populaarsed JBL kõrvaklapid, mis on oma olemuselt lihtsad aga annavad kindlasti uue ilme nii sinu välimusele ja pakuvad ka suurepärast helikvaliteeti.