Informacija
Tootekataloog

Kõrvaklapid mikrofoniga

Kõrvaklapid mikrofoniga - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu RIG, Yealink, BIG BEN, Anker, HYPERX kaupa. Hinnad algavad 12,27 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 84 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Kõrvaklapid mikrofoniga

Kõrvaklapid on paljude inimeste igapäevases elus suureks abimeheks. Lai valik erinevaid kõrvaklappe erinevate funktsioonidega, ootavad teid siinsamas BigBox veebipoes. Meie tootevalikus on ruumi paljudele väga tuntud tootjate toodetele. Enne kõrvaklappide valimist tasuks ära määratleda see, millised on teie enda ootused kõrvaklappidele, millised funktsioone ta teie igapäevases elus täitma peab hakkama. Seejärel on võimalik kõrvaklappe liigitada väga paljude erinevate kriteeriumite järgi. Parimad kõrvaklapid just teie jaoks leiate siis, kui olete oma ostu ja erinevad valikud ning funktsioonid detailselt läbi mõelnud. 

Mille tarbeks peamiselt kõrvaklappe kasutad?

Kõikide suuremate ja hinnalisemate toodete ostmisel tasub enne ostu sooritamist väga põhjalikult ära määratleda oma ootused, soovid, vajadused ja otse loomulikult ka hinnaklass - kõrvaklappe on tänasel päeval seinast seina. Väga palju sõltub sellest, kas klappe hakatakse kasutama lihtsalt muusika nautimiseks, arvutimängude mängimiseks, keskendumiseks, koosolekutel osalemiseks jne. Näiteks sportimiseks tasub juba soetada juhtmevabad kõrvaklapid, nii saad muretult treenida, ilma juhtmetele mõtlemata. Kui aga soovid kõrvaklappe keskendumiseks, siis tasuks kindlasti järgida milline on kõrvaklappide helisummutus - parima helisummutusega kõrvaklapid on siiani siiski kõrvapealsed klapid. Kõrvasisesed klapid lihtsalt ei suuda välist müra nii palju eemal hoida. Kui Sinu sooviks on osaleda koosolekutel või vastata kõrvaklappidega ka telefonikõnedele, siis on number üks kriteeriumiks mikrofoni olemasolu. See ei tähenda, et klapid peavad olema eraldi väljaulatuva mikrofoniga - neil peab olema lihtsalt sisseehitatud mikrofon. Ehk siis lühidalt - alusta oma soovide ja vajaduste kaardistamisest.

Kõrvaklappide disain

Paljude jaoks on kindlasti lisaks funktsioonidele oluline ka klappide välimus. Viimastel aastatel üheks silmapaistvama ning puhtama disainiga hakkab silma kindlasti Apple. Apple kõrvaklappe võib justkui pidada juhtmevabade kõrvaklappide eelkäijaks. Apple poolt turule toodud pisikesed kui ülimalt võimekad ja stiilsed Airpods kõrvaklapid vallutasid maailma justkui ühe hetkega. Kui rääkida aga kõrva peale toetuvatest klappidest, siis siin võib üheks suurimaks nimeks pidada JBL toodangut. Tegemist on väga mugavate ja samas stiilsete klappidega - JBL kõrva peale toetuvaid kõrvaklappe kiidavad jõusaali külastajad. Klapid on mugavad, kindlalt peas mis tähendab, et ei pea kartma ka nende kadumist. Neil on tootevalikud nii juhtmega kui ka juhtmeta versioone. Mis veelgi põnevam neil on tooted mida saab kasutada nii juhtmega kui juhtmevabalt. Rääkides aga nööpkõrvaklappidest, siis siin on üheks vaieldamatuks liidriks kindlasti Samsung. Samsungi turule toodud Galaxy Pods klapid on stiilsed, peituvad kõrva sisse ja tulevad lisaks veel mitmes erinevas värvitoonis. Kõikidel nendel klappidel on sisseehitatud mikrofon olemas. Kuid tasub silmas pidada, et kõikide nende toodete puhul varieerub hinnaklass väga palju. Ehk enne klappide soetamist tee endale selgeks, milline on teie maksimaalne hinnaklass.

Korduma Kippuvad Küsimused

Milline on Apple Airpodside mürasummutus?

Esimese versiooni Apple Airpodside mürasummutamise võime oli juba üsna hea - kriitilisemad kõrvad sellega muidugi ei nõustu. Selleks aga tuli Apple üsna peagi turule Airpods Pro klappidega, mis on mitmeid kordi suurema välise müra summutamise võimega. Nii mõnigi ütleks, et saaks veel paremini, kuid kindlasti ei tasu unustada, et tegemist ei ole kõrva peale ulatuvate klappidega. 

Airpodsiga sarnane disain paarikümne euro eest?

Nagu juba öeldud on kõrvaklappe erinevast hinnaklassist. Ka kõige esimesed Apple Airpods klapid jäid 179€ kanti, mis tundus paljudele liiga krõbe. Xiaomi aga lahendas selle probleemi nende jaoks, kes ei aja taga kindlat brändi ja meeletud aku kestvust, mürasummutust vms. Xiaomi tõi turule tegelikult oma hinnaklassi kohta väga võimekad juhtmevabad klapid  Xiaomi Mi. Nende klappide puhul on tegemist Airpodsidele väga sarnaste toodetega, kuid ilmselgelt ei ole ainus erinevus hinnas. Parima toote leiad siiski kui paned kokku kõik enda soovid, eelistused, kriteeriumid jne.