Informacija
Tootekataloog

Kõrvaklapid Apple AirPods 2 (laadimisümbris)

 
Viide
317977
122,36 €
20,39 € x 6 kuud
Maksekalkulaator
Krediidi võtmine 122,36 €, leping 6 kuuks, kuumakse - 20,39 €, aastane intressimäär - 0%, igakuine lepingu haldustasu - 0,00 €, lepingu sõlmimise tasu - 0,00 €, tarbijakrediidi koguhinnad aastamäär on 0%, tarbijakrediidi saaja makstav kogusumma on 122,36 €.
Tarne: 1-5 TP.
Laos
Maksa 3 võrdses osas
Tarne Omniva pakiautomaatidesse ( 2,98 € )
Tarne Omniva kulleriga ( 3,99 € )
Tarne DPD kulleriga ( 4,99 € )
Tarne DPD pakiautomaatidesse ( 3,99 € )
Tarne Venipak kulleriga ( 3,99 € )
Tarne Venipak pakiautomaatidesse ( 2,99 € )
Tarne Smartpost pakiautomaatidesse ( 2,99 € )
Omadused
TootjaApple
Kõrvaklappide takistus32 Ohm
Sagedus20Hz - 20kHz
Kõrvaklappide tüüpKõrva sisemised
Juhtmevabad kõrvaklapidJah
Mikrofoniga kõrvaklapidJah
ÜhendusBluetooth
VeekindlusIPX4
Aku tööigaKuni 5 H
Bluetooth ühendusJah
VärvValge
Garantiiperiood24 kuud
Toote kategooriaKõrvaklapid
Apple'i tootjad on loonud juhtmevabadest kõrvaklappidest veelgi parema versiooni! Lihtsalt eemaldage kõrvaklapid laadimisümbrisest ja kasutage neid oma iPhone'i, Apple Watchi, iPadi või Maciga.


Pärast ühte lihtsat klõpsamist töötavad juhtmevabad Apple AirPodid laitmatult. Need lülituvad automaatselt sisse ja on alati seadmega ühendatud. AirPodid tajuvad, millal need kõrvas on, ja peatuvad automaatselt, kui need välja võtad.
Helitugevuse reguleerimine, loo muutmine, helistamine või juhiste hankimine on nüüd veelgi lihtsam. Öelge lihtsalt "Hei Siri" ja öelge, mida soovite teha. Ja saate muusikat vahetada, topeltpuudutades kõrvaklappe!
Täielikult laetuna töötavad need kõrvaklapid viis tundi muusikat kuulates ja kolm tundi teie seadmes rääkides. Kui ajast ei piisa, laadige ümbrises olevad kõrvaklapid vaid 15 minutiga. ja saate jälle kolm tundi muusikat kuulata või kaks tundi sõpradega rääkida. Laadimisümbris ise võimaldab kõrvaklappe laadida kuni 24 tundi muusikat kuulates.
Nagu varem mainitud, tajuvad kõrvaklapid, millal need on teie kõrvas ja millal mitte, nii et kui kasutate ainult ühte kõrvaklappi, reguleerivad nad automaatselt ka helitugevust ja mikrofoni, et kogemus oleks veatu.
Kliendiarvustused selle toote kohta