Informacija
Tootekataloog

Korvpallikorvid- ja statiivid

Korvpallikorvid- ja statiivid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu ..., AO JIE, Little Tikes, Woopie kaupa. Hinnad algavad 8,15 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 22 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Korvpallilaud õue oma oskuste lihvimiseks

Kas soovid osta endale või lastele õue või aeda mängimiseks korvirõnga või soetada koguni spetsiaalne korvpallilaud? Olenemata sellest, kas eesmärk on parandada oma mängu või soovid lihtsalt vabal ajal teha vabaviskeid, võib korvpallistatiivist saada kogu pere majapidamises vajalik aksessuaar. Teisaldatav korvpallistatiiv, mis on koos jalaga ja alusega, või hoopis seinale kinnitatava tagalaua valimisel peaksid lähtuma mitmest erinevast kriteeriumist. Kodustes tingimustes mini korvpalli mängimise lahingute elluviimiseks pead silmas pidama teatud näpunäiteid.

Milline on mängijate vanus?

Korvirõnga ametlik kõrgus on 305 cm. Kui soovid aga oma lapsele korvpallikorvi, vajad midagi, mille kõrgust saab muuta koos tema kasvamisega. Nooremate laste jaoks ei ole eraldi ametlikku kõrgust, nii et võid lihtsalt valida, mis neile kõige paremini sobib, olenevalt nende pikkusest. Kuni 10-nda eluaastani on korvid seatud üldiselt 260 cm kõrgusele. Peale 10-ndat eluaastat mängivad nii tüdrukud kui poisid juba ametliku 305 cm kõrguste korvidega. Laste jaoks on soovitav valida reguleeritava kõrgusega korvpallirõngas, et saaksid seda lapse kasvades reguleerida.

Kuhu kavatsed tagalaua üles seada?

Üks esimesi asju, mille üle pead otsustama on koht, kus sa kavatsed korvpallirõnga üles seada. Soovid asukohta, kus on palju ruumi ja eelistatavalt piisavalt tasast pinda palli normaalseks põrgatamiseks. Soovitav on valida tasane, tsemendist või sillutatud ala, muutes üldiselt autode sissesõidutee tihti populaarseks valikuks. Kui otsustad asetada korvpallirõnga tänava või kõnnitee lähedusse, pea kindlasti meeles, et tuleb arvestada ka turvalisuse ja naabritega. Nii et kõige parem on enne paigaldamist saada ka naabritelt kinnitus, et nad on valitud asukohaga valmis leppima.

Kas pead tagalauda reguleerima või teisaldama?

Oled valinud koha, kuhu soovid tagalaua paigaldada. Nüüd pead endalt küsima, kas see võib püsida seal ööpäevaringselt või eelistaksid seda ka aeg-ajalt teisaldada. Müügil on kahte tüüpi tagalaudu: üks on seinale kinnitatav ja teine ​​on eraldiseisev ja teisaldatav.

Seinale kinnitatavad korvpallilauad

Need komplektid on tavaliselt tagalaud ja rõngas ning neid saab paigaldada konstruktsioonile, näiteks seinale või postile/puule. Seinale kinnitatuna pakuvad need suurepärast stabiilsust ja võimaldavad sul teha piiratud ruumiga piisavalt hea väljaku. Komplekt seatakse tavaliselt kindlale kõrgusele. Müügil on ka rõngaid, mida saab paigaldada lapse magamistoa uksele, et nad saaksid kasvõi oma voodist viskeid harjutada.

Eraldiseisev korvilaud

Kui sul ei ole tagalaua paigaldamiseks stabiilset seina, või kui sul on vaja rõngast liigutada on soovitav kasutada eraldiseisvat tagalauda. Nendel eraldi komplektidel on teisaldamiseks all rattad, et neid oleks võimalik hõlpsasti liigutada. Eraldiseisvad rõngad on reguleeritava kõrgusega (tavaliselt 2,4–3,05 m), mistõttu on need komplektid hea valik vanematele, kellel on pidevalt kasvavad nooremad mängijad. Komplektis on kaasas ka alus, mida saab täita vee või liivaga. Liiv on tihedam kui vesi ja seega on sama maht raskem ning sinu korv on seega stabiilsem, ehkki ka raskemini liigutatav.

Millest soovid, et tagalaud oleks valmistatud?

Tagalaua kasutatav materjal mõjutab nii palli põrkamist kui ka rõnga üldist vastupidavust. Polükarbonaadist tagalauad on väga vastupidavad ja pakuvad samasugust põrget nagu akrüül. Need on konstrueeritud nii, et need peavad vastu ka väljas seismisele. Need on jäigemad kui plastikust tagalauad ja läbipaistvad, mis parandab ka kogu süsteemi esteetikat. Kõrge tihedusega polüetüleen materjale võib sageli näha algtaseme korvpallilaudadel. Materjalikulu võimaldab neid korvpallisüsteeme soodsamalt osta.