Tootekataloog

HDD|SEAGATE|IronWolf Pro|14TB|SATA|256 MB|7200 rpm|Discs/Heads 8/16|3,5"|ST14000NE0008

Kiire kohaletoimetamine Tellitav

Viide 2613500

370,46 €
30,87 € x 12 kuud
Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS. Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 799-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 0% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 0%, kuumakse suurus 66.58 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.
Omadused
TootjaSeagate
HDD ketta maht14TB
Toote kategooriaHDD kõvakettad
IronWolf Pro on mõeldud kõige jaoks ärilise NAS jaoks. Harjuge tugeva, valmis ja skaleeritava 24 × 7 jõudlusega, mis saab hakkama mitme draiviga keskkondades paljudes võimsustes.
Optimeeritud NAS-i jaoks koos AgileArrayga. AgileArray võimaldab kahetasandilist tasakaalustamist ja RAID-i optimeerimist mitme lahtriga keskkondades koos kõige arenenuma võimaliku toitehaldusega.
Kaitske oma NAS-i aktiivselt IronWolfi tervisehalduse abil, keskendudes ennetamisele, sekkumisele ja taastumisele.
Suur jõudlus tähendab, et kasutajate jaoks pole NAS-i töökoormuse ajal viivitusaega ega seisakuid. Seagate juhib konkurentsi kõrgeima jõudlusega NAS-draiviportfelliga.
Seagate Rescue Data Recovery. IronWolf Pro pakub täiendavat meelerahu iga mehaanilise, juhusliku või looduskatastroofi korral. 90%-lise ettevõttesisese taastamise edukuse määraga Seagate toetab teid kaheaastase päästeandmete taastamise kavaga.
Pöörleva vibratsiooni (RV) andurid. Esimene oma draiviklassis, mis sisaldab RV-andureid, et säilitada kõrge jõudlus mitme draiviga NAS-i korpustes.
Mahutavus kuni 14 TB. Rohkem võimsusvalikuid tähendab rohkem valikuid, mis mahuvad eelarvesse. Seagate pakub skaleeritavat lahendust iga NAS-i kasutusjuhtumi jaoks.
Tehke mitme kasutajaga keskkondades rohkem. IronWolf tagab töökoormuse määra 300 TB aastas. Mitu kasutajat saavad julgelt andmeid NAS-serverisse üles laadida ja alla laadida, teades, et IronWolf saab töökoormusega hakkama, olenemata sellest, kas olete loominguline professionaal või väikeettevõte.
Loodud alati sisse lülitatud ja alati juurdepääsetavaks 24 × 7 jõudluseks. Juurdepääs oma NAS-i andmetele igal ajal, eemalt või kohapeal. 1,2 miljonit tundi MTBF, 5-aastane piiratud garantii esindab paremat omamise kogukulu (TCO) võrreldes lauaarvuti draividega, mille hoolduskulud on väiksemad.

Kliendiarvustused selle toote kohta