Informacija
Tootekataloog

Pesukuivatid

Eeldades, et elate korteris, ning teil puudub ligipääs õues kuivatamisele, võib teie murele lahenduseks olla pesukuivati. Saate lihtsalt oma märja pesu ära kuivatada ning seda kõike teha väga kiiresti. Võite olla kindlad, et kui võtate riided kuivatist välja, siis need on värsked ning tagavad teile oluliselt parema enesetunde. Ilmselt ei ole meie seas kedagi, kes sooviks kanda märga pesu või kogeda ebameeldivat lõhna, mis võib kaasneda märja pesu kehval kuivatamisel. Kindlasti tuleb kasuks ka see faktor, et te ei pea otsima kohta, kuhu kuivatusresti panna. Väiksemate korterite puhul võib see olla suureks probleemiks ning tänu sellele julgeme soovitada antud toodet. Eestlaetava pesumasina korral saate pesukuivati lihtsasti paigutada selle peale ning te ei kaota ka põrandapinda. Kui ruumiga on kitsas, siis tasuks kindlasti pilgud pöörata väiksemate masinate poole. Mida aga tasuks jälgida kuivati valimisel?

Kuidas valida pesukuivatit?

Pesukuivatit valides peaks endale kõigepealt selgeks tegema, mida üldse soovitakse ning kuhu see on plaanitud paigutada. See tagab teile ideaalse sobivuse interjööri või pesumasina otsa. Kui ostate endale liiga suure pesukuivati, siis võib tekkida olukord, et see ei mahu teie vannituppa või muusse ruumi ära ning praktilisus on kadunud. Lisaks sellele, et peate hoolikalt jälgima, kui suur on kuivati oma välismõõtmetelt – tasub vaadata ka toote mahutavust. Kui elate üksi või teie pere ei vaja väga suurt kuivatit, siis ei ole mõtet ka asjatult raha raisata ning soetada endale liigselt suurt toodet. Pesukuivatid on saadaval paljudes erinevates suurustes ning arvame, et meie veebipoes on olemas just teile sobiliku suurusega seade. Liiga suure või väikese seadme valimisel võib tekkida olukord, kus te ei kasuta ära pesukuivati maksimaalseid võimeid. Samuti võib tekkida olukord, kus peate kasutama kuivatit mitmel erineval korral, sest pestud riideid on rohkem, kui kuivatisse mahub.

Erinevad programmid

Pesu pestes olete kindlasti märganud, et erinevatel kangastel on vajalik tagada ka erinev temperatuur. Samuti võib-olla piiranguks ka tsentrifuug, mida osad kangad ei kannata. Täpselt sama kehtib ka pesukuivatite kohta. Vale programmi valimisel võib tekkida olukord, kus rikute oma riided ning neid taastada ilmselt enam võimalik ei ole. Nagu ka iga teise tehnikaseadmega peate jälgima kasutusjuhendit ning samuti enda riiete märgistusi. Korrektse programmi korral võite olla kindlad riiete säilivuses ning kuivuses. Enne kasutamist tasuks veenduda, et teie poolt valitud programm vastab sisestatud riietele. Küllalt tihti kipuvad inimesed masinat alguses proovima ning ei ole enda jaoks selgeks teinud, millist programmi peaks millal kasutama.

Millist pesukuivatit eelistada?

Ühest ning konkreetset vastust sellele küsimusele ei ole, kuna muutujaid on äärmiselt palju. Kõige lihtsam on enda vajadused kirja panna ning vastavalt sellele leida endale sobiv masin. Ilmselt esimese punktina peaks kirja minema eelarve, millega olete arvestanud. Pesukuivatid on väga erinevates hinnaklassides ning endale sobiva leidmiseks saate odavad või kallid masinad lihtsalt välja filtreerida. Kallimate masinate puhul on üldiselt eeliseks suurem programmide hulk ning nad tarbivad vähem elektrit. Tegemist ei ole faktiga, vaid levinud standardiga. Soodsamad masinad töötavad väga sarnaselt, kuid võib juhtuda olukord, kus teatud kangastele puudub õige programm. Samuti määrab oluliselt hinda ka pesukuivati suurus ning disain. Kui soovite endale äärmiselt kena välimusega ning võimekat masinat, siis peate arvestama ka keskmisest suurema kulutusega.