Informacija
Tootekataloog

Riidekuivati Electrolux EW8H258S

Viide
2003619
669,00 €
11,15 € x 60 kuud
Maksekalkulaator
Krediidi võtmine 669,00 €, leping 60 kuuks, kuumakse - 11,15 €, aastane intressimäär - 0%, igakuine lepingu haldustasu - 0,00 €, lepingu sõlmimise tasu - 0,00 €, tarbijakrediidi koguhinnad aastamäär on 0%, tarbijakrediidi saaja makstav kogusumma on 669,00 €.
Tarne: Tellitav
Tasuta tarne (v.a. Saartele)
Maksa 3 võrdses osas
Toodete kandeteenus
või
Pikendatud garantii
Pikendatud garantii
või
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan)
või
Tarne DPD kulleriga ( Tasuta )
Tarne Venipak kulleriga ( 7,99 € )
Omadused
TootjaElectrolux
Niiskuse andurJah
AurugeneraatorEi
Kortsumisvastane funktsioonJah
Jalatsite kuivatusriiulJah
Kaal, Kg48.26 kg
Kaal pakendiga, Kg50.8 kg
EnergiaklassA++
Trumli maht, kg8
Programmi kestvuse juhtimineJah
Pesuprogrammide arv12
Pesemise algusega viivitamineJah
KuivatusviisKondensatsioon
LapselukkTaip
Müratase66 db
Paigalduse tüüpVabalt seisev
Elektritarbimine aastas, kWh235
EkraanLCD
TopifilterJah
Sügavus63.8 cm
Laius59,6 cm
VärvValge
Kõrgus85 cm
Garantiiperiood24 kuud
Toote kategooriaPesukuivatid

Järjest harvem on näha rõdudel või tagahoovides kuivatatud pesu. Inimesed ei pelga enam uuendusi ning koju ilmub üha rohkem pesukuivateid, mis kuivamisega kiiresti ja tõhusalt hakkama saavad. Kuid kui paljud tootjad pakuvad erinevat tüüpi mudeleid, siis kuidas valida õige? See juhend aitab teil mõista mudelite erinevusi, kuivatite eeliseid ja puudusi.

Kuivatite tüübid

Tootjad pakuvad kolme erinevat tüüpi kuivatit:

Ventileeritavad kuivatid. Seda tüüpi kuivatid pumbavad väliskeskkonnast õhku, soojendavad seda ja puhuvad kiiresti pöörlevasse trumlisse. Seal aurustab õhk niiskuse teie pesus. Kuum õhk ja niiskus eemaldatakse ruumist avatud akna või ventilatsiooniava kaudu. Kahjuks soojendab ja niisutab seda tüüpi kuivati ​​töötamise ajal ruumi väga palju, seega on vaja tagada hea ruumi ventilatsioonisüsteem. Ventileeritavate kuivatite pluss on hea hind.

Kondensaatkuivatid. Kondensatsioonkuivati ​​saab paigaldada hästi ventileeritavasse ruumi, kuna see ei vaja välist ventilatsioonisüsteemi. Pesust kogutud niiskus pannakse spetsiaalsesse mahutisse, millesse kogunenud vedelik tuleb regulaarselt tühjendada. Mõnel mudelil voolab vedelik pesumasina kasutatavasse kanalisatsiooni.

Soojuspumbaga kuivatid. See on kondensatsioonkuivati ​​tüüp. Need kuivatid jahutavad riietelt eralduvat õhku ja kuivatavad. Seda tüüpi kuivatid tarbivad kaks korda vähem elektrit kui traditsioonilised. Nad mitte ainult ei tööta vaiksemalt, vaid käsitlevad ka pesu õrnamalt kui muud tüüpi kuivatid. 

Kuidas soojuspump töötab?

Kuivatid töötavad suletud režiimis. Kuum õhk ega niiskus ei pääse väljapoole. Selle asemel juhitakse õhk aurustisse, kus see jahutatakse. Temperatuuri muutumise tagajärjel muutub aur veepiiskadeks ja kogunenud vedelik eemaldatakse äravoolukanalite kaudu. Ülejäänud õhk kuumutatakse uuesti ja puhutakse trumlisse.
Puhuvat kuuma ja niisket õhku jahutatakse süsteemi ühel küljel õhukindla toru abil, mis on täidetud jahutusvedelikuga. Kuumutatud jahutusvedelik muutub gaasiks ja siseneb kompressorisse, mis kuumeneb kõrge rõhu abil veelgi. Seejärel suunatakse kuum gaas radiaatori kaugemasse piirkonda, kus see soojendab uuesti äsja möödunud ja kuivatatud õhuvoolu.
Soojuspump võimaldab kahekordistada oma kasu tarbitavast elektrist. Rääkimata sellest, et vannituba jääb alati kuivaks ja jahedaks.

Millal tasub valida pesumasin-kuivati?

Mitte kõik kodus olevad inimesed ei taha kahte erinevat seadet, mõne jaoks on see liialt kulukas, teiste jaoks võtab ära liialt ruumi. Sel juhul tasub valida pesumasin-kuivati. Nagu te juba aru saate, ta mitte ainult ei pese, vaid ka kuivatab riideid. Kahjuks peate kogu pesu kuivatamiseks tegema seda kaks korda. Pesu kuivatades vajavad nad rohkem ruumi, et nad saaksid korralikult kuivada. Samuti on spetsiaalselt kuivatitel või pesumasinatel rohkem kasulikke funktsioone ja rakendusi kui pesumasinal-kuivatil.

Kuivati mahutavus

Mahutavust mõõdetakse samal põhimõttel nagu pesumasinate puhul, st kilogrammides. Kui te ei tea, milline välja näeb kilogram pesu, siis see on ühe inimese riiete komplekt, sealhulgas püksid, pesu, sokid ja rätik. Kuivatite mahutavus võib olla 3–9 kilogrammi. Suure mahutavusega trummel tagab parema õhuringluse, kiirendab pesu kuivatamist ja vähendab energiatarbimist. Lisaruum vähendab ka pesu kortsumist.

Energia tarbimine

Energiaklassid on üldiselt jaotatud, nagu ka enamik kodumajapidamises kasutatavaid elektriseadmeid. Soojuspumpadega kuivatid tarbivad kõige vähem elektrit. Tavaliselt on neile määratud energiatõhususe klass A +++. Soojuspump aitab vähendada energiavajadust ilma kuivamisaega pikendamata. Samuti on täiustatud lihtsaid kondenseerivaid kuivateid. Seda tüüpi parimatel mudelitel on energiatõhususe klass A, A +või A ++.

Temperatuuri seaded ja kasulikud funktsioonid

Tänu temperatuurivalikule sobivad kuivatid erinevate kangaste kuivatamiseks. Võite olla kindel, et nende struktuur ei ole kahjustatud ja optimaalne niiskus säilib. Enamikul kuivatitel on puuvillase ja sünteetilise kanga jaoks kaks temperatuurirežiimi. Mõnel kuivatil on siidist või villast programmid.
Pööratud trumli režiimi kasutatakse kokku kleepunud pesu eraldamiseks. Selle ajal pöörleb trummel eri suundades ja voldikute vahele sisenev õhk tagab ühtlase kuivamise. Teine kasulik funktsioon on kortsude hooldus. Seda kasutatakse kauem kuivatis seisnud pesu triikimise hõlbustamiseks.

Auto Dry – elektrooniline niiskuse tuvastamine

Veel üks funktsioon, mis võimaldab oluliselt vähendada elektriarvet. Kuivatustsüklit reguleeritakse vastavalt pesu niiskusele, mille määravad sisseehitatud andurid. Kuivatustsükli lõpus lülitatakse küttekeha välja. Pesu sisse hakkab puhuma jahedam toatemperatuuriline õhk. See välistab riiete elektrostaatilise laengu.

Steami programm

Aurufunktsiooni kasutatakse alati pärast kuivatamist. Aur aitab pesul taastada kohevuse ja tugevuse, materjalid kortsuvad vähem. Samuti kõrvaldab ebameeldivad lõhnad, bakterid ja tolmulestad - see on allergikutele väga oluline.

 

- - -

Jälgige Bigboxi kampaaniaid ja uudiseid sotsiaalvõrgustikes:

Facebook: Bigbox | Instagram: Bigbox 

Bigbox ülevaated | Facebook: bigbox ülevaated | Google review: bigbox ülevaated 

- - -

KAMPAANIA REEGLID

KAMPAANIA ajal alates 13. oktoober 2023 kuni 31. detsember 2023 on Teil ainulaadne võimalus proovida Electroluxi kuivateid 60-päevase tagastusgarantiiga! 

­­­­­­­­­­­­­­­___________________________

KAMPAANIA REEGLID

1. Kampaania toimub perioodil alates 2. oktoober 2023. kuni 31. detsember 2023. (edaspidi - Kampaania).

2. Kampaania korraldab Electrolux Eesti AS, Reg.kood 10007776, KMKR nr: EE100301997, Pärnu mnt 153, 11624 Tallinn. www.electrolux.ee (edaspidi - Korraldaja).

3. Kampaania viiakse läbi Eestis nii valitud füüsilistes poodides kui ka veebipoodides, kus müüakse Electrolux Eesti tooteid.

4. Kampaanias osalevate kuivatite mudelid (edaspidi Seadmed): EW7H389WE, EW8H358S, EW8H259ST, EW9H188SC, EW8H458B, EW8H258S, EW8H258B, EW7H458B, EW7H258B, EW7H458B, EW7H258B, EW7H458B, EW7H7W9H. Nimekirja võidakse kampaania käigus uuendada uute mudelitega. Kõige asjakohasemaid mudeleid saab vaadata Electroluxi ametlikul veebilehel: https://bit.ly/testuok90 (lingi lühendatud versioon).

5. Kampaanias on õigus osaleda ainult füüsilistel töövõimelistel üle 18-aastastel isikutel (edaspidi nimetatud Kliendid), kes on ostnud Electroluxi kuivati ​​ja tasunud toote eest täishinna.

6. Kampaanias saavad osaleda ka kliendid, kes on ostnud seadmeid järelmaksuga. Kampaania reeglite kohaste tagasimaksete korral ei tagastata Kliendile järelmaksulepingu sõlmimise tasu ega ei tagastata ja/või kompenseerita intresse.

7. Ettevõtetel, asutustel, organisatsioonidel ja muudel juriidilistel isikutel ei ole õigust kampaanias osaleda. Kampaania ei kehti ka partneritele, kes ostavad Seadmeid edasimüügiks.

8. Kampaanias saab osaleda vaid ühe korra, ostes ühe Electroluxi kuivati.

9. Kampaania ajal on Kliendil õigus Seadet testida 60 (kuuekümne) kalendripäeva jooksul alates Seadme ostukuupäevast ning olles veendunud, et Seade vastab tema ootustele, keelduda raha tagastamise võimalusest või kui ta on veendunud, et seade ei vasta tema ootustele, saada raha tagasi vastavalt käesolevatele reeglitele. 

TAGASTUS

10. Tagasimakse tingimused:

11.1 Kliendile saab raha tagastada eranditult reeglite punktis 4 nimetatud Seadmete eest ja ainult juhul, kui Seade on ostetud punktis 3 nimetatud müügikohtadest.

11.2. Tagastatud seade tuleb tagastada ostukohta.

11.3. Tagastatav kuivati ​​peab olema väliste mehaaniliste defektide ja muudatusteta ning komplektne st. puhas ja korralik, ilma kõrvaliste lõhnadeta ja muude kõrvaliste esemeteta, mis ei ilmnenud Müüja süül. Samuti peab kuivati ​​olema sisemiste defektide ja muudatuste/varjatud defektideta - kuivati ​​peab olema töökorras ja vastama seadme esialgsetele tehnilistele nõuetele. Kuivatit tuleb transportida selle originaalpakendis, et tagada ohutu ja usaldusväärne transport.

11.4. Saatmis/tagastamise kulusid ei hüvitata. Maksimaalne tagastusperiood on 3 kalendripäeva pärast prooviperioodi lõppu. Seadme eest saab raha tagasi saada ka enne 90-päevase prooviperioodi lõppu.

11.5. Tagastatav kuivati tuleb esitada vastava kaubanduskeskuse tagastusosakonnale, kust Seade osteti. Vastava kaubanduskeskuse tagastusosakonnale on vaja anda punktis 11.3 kirjeldatud seisukorras seade ja ostu tõendavad originaaldokumendid. Raha tagastatud seadme eest tagastatakse vastavalt ostukohas kehtivale korrale ja reeglitele, mille eest Korraldaja ei vastuta.

11.6. Kliendil on õigus tagasi nõuda kogu Seadme eest tasutud rahasumma Kampaanias osalenud kaupluses, kust ta seadme ostis, kuid ainult juhul, kui kõik raha tagasimakse tingimused on täidetud ja Klient taotles raha tagasi maksmist punktis 11.4 välja toodud ajavahemikus.

11.7. Kampaania perioodil ostetud seadmetele kehtivad Seadme garantiihoolduse juhendis välja toodud garantiitingimused, kui käesolevates Kampaania reeglites ei ole sätestatud teisiti. Garantiihooldustööde prooviperiood ei lühene.

VAIDLUSTE UURIMISMENETLUS

12.1. Kõik Kampaaniaga seotud kaebused, sealhulgas Kampaania reeglite esitamise korraga seotud kaebused, vaatab läbi Korraldaja.

12.2. Pretensioonid tuleb esitada Korraldajale hiljemalt 29. märts 2024.

12.3. Korraldaja peab kaebusega tutvuma ja sellele vastama hiljemalt 5 (viie) tööpäeva jooksul alates pretensiooni laekumise päevast. Kui pretensiooni läbivaatamine nõuab pikemat pretensiooni läbivaatamise perioodi, peab Korraldaja sellest Ostjat teavitama 5 tööpäeva jooksul alates pretensiooni saamisest.

ISIKUANDMETE KAITSE

13.1. Isikuandmete töötlemise süsteemi haldaja ja isikuandmete töötleja on Kampaania korraldaja.

13.2. Kampaania käigus kogutud andmeid kasutatakse ainult raha tagastamise protseduuriga seotud eesmärkidel.

13.3. Kampaanias osalevad ja oma isikuandmeid esitavad isikud nõustuvad, et nende isikuandmeid töödeldakse vastavalt käesolevatele Reeglitele ja seadustele.

13.4. Kampaania käigus kogutud isikuandmeid säilitatakse vastavalt seadusele.

MUUD TINGIMUSED

14.1. Kampaanias osalevad isikud kinnitavad, et nõustuvad kõigi Reeglites toodud tingimustega ja kohustuvad neid täitma.

14.2. Kampaania korraldajal on õigus ühepoolselt, ilma eelneva hoiatuseta muuta Electroluxi kuivatite tagastamise reegleid, teatades sellest avalikult veebilehel www.electrolux.ee

14.3. Kõigis käesolevates reeglites käsitlemata küsimustes saab Kampaania Korraldaja teha ühepoolse otsuse, järgides kehtivaid õigusakte ja käesolevaid Reegleid.

14.4. Korraldajal on õigus Reeglite põhimõttelise rikkumise ja/või väärkasutamise või vääramatu jõu asjaolude korral Kampaania igal ajal ühepoolselt lõpetada. Kampaania lõppemisest peab Korraldaja teatama veebilehel www.electrolux.ee

14.5. Kampaanias osaleja saab kampaanias osalejate nimekirjast eemaldada, kui korraldaja tuvastab, et kampaanias osaleja käitus petturlikult, taotles ebaausaid eesmärke või ei järginud selle kampaania reegleid.

GentleCare süsteem kasutab peaaegu poole tavaliste kuivatite soojusest, mistõttu pesu ei kuumene üle.

Kliendiarvustused selle toote kohta