Informacija
Tootekataloog

Kategooria parimad pakkumised

Külmikud

Valides endale uut külmkappi võib kindlasti tekkida küsimus, et milline on see kõige õigem valik ning mida peaksite kindlasti jälgima. Külmkapp on äärmiselt oluline osa igast kodust, ning ilma selleta on äärmiselt keeruline toimetada. Sõltuvalt teie vajadustest on mõni külmik küllaltki väike, kuid samas leidub ka oluliselt suuremaid tooteid, mida enda interjööri sobitada. Küll on aga erinevus toodete vahel suur  ja järgnevalt proovime anda kiire ülevaate, mida peaks jälgima endale külmikut valides.

Suurus

Ilmselt kõige olulisem asi, mida peab jälgima on suurus. Erinevad külmikud on erineva suurusega ja samuti ka funktsioonidega. Tihti on olukord, kus väiksemat mõõtu külmikud ei hõlma endas näiteks sügavkülma või on sinna raske mahutada suuri pudeleid või pakendeid. Peate suuruse valima vastavalt sellele, kui palju te kodus sööte ning milliseid tooteid soovite seal hoida. Kui olete inimene, kes sööb peamiselt kodus, siis võiks teile ideaalselt sobida erinevad kahepoolsed külmikud. Seal on piisavalt ruumi tavalistele asjadele ning samuti ka suur sügavkülm, mis aitab pikalt säilitada erinevaid tooteid. Samas on ka palju olukordi, kus praktiliselt külmikut vaja ei olegi, siis sobib ideaalselt teile minikülmik, mis on oma mõõtmetelt oluliselt väiksem. Saate kogu hädavajaliku sinna ilma probleemideta ära mahutada, kuid pigem sobib selline külmik üürikorterisse või üksinda elavale inimesele.

Elektrikulu

Loomulikult on külmkappide puhul erinev ka energiakulu, mis peamiselt sõltub suurusest ja funktsioonidest, kuid samas mõjutab seda ka toode ise. Üldiselt võib öelda, et mida kallim on külmik, siis tõenäoliselt seda väiksem on ka selle energiakulu. Väiksem energiakulu tähendab aga automaatselt ka väiksemat elektri eest makstavat arvet. Peate enda jaoks välja mõtlema, milline lahendus on teile kõige optimaalsem ja mõistlikum. Julgeme enda klientidele soovitada A+++ kategooria külmikuid, mis tarbivad vähe energiat ning on läbi selle ka looduse jaoks oluliselt sõbralikumad. Meie tootevalikus on väga palju erinevaid külmikuid, ning oleme veendunud, et leiate just endale sobiva külmiku lihtsasti.

Funktsioonid ja lisad

Täpselt nagu ka autod, on ka külmkapid erineva lisavarustusega. Esimene lisa on sügavkülm, mis on olemas väga paljudel külmikutel, kuid kohati selle suurus varieerub. Saate valida endale täpselt õige proportsiooniga toote lihtsasti meie veebipoest. Kui naudite jahedad jooke, siis teie jaoks on täiesti asendamatuks lisaks jäämasin, mis võimaldab teil pidevalt sealt jääkuubikuid võtta. Samuti jääb ära jääkuubiku aluste täitmine ning tüütu ootamine, kuniks nad jäätuvad. Loomulikult on valik igaühe enda teha ning rohkemad lisad tähendavad ka kõrgemat hinda. Enne külmiku soetamist mõelge hoolikalt läbi milliseid funktsioone te vajate, ning millised pigem kasutusse ei lähe.

Kokkuvõte

Oleme enda klientide jaoks valikusse võtnud väga palju erinevaid tooteid. Külmkapid on kindlasti äärmiselt populaarsed meie veebipoes, sest pakume hea hinnaga tooteid. Viimasel ajal oleme märganud, et järjest enam on kasvanud müük külmikute seas, millel on hea energiaklass. Inimesed on järjest rohkem hakanud mõtlema pikema perspektiivi peale ning saavad aru, miks antud külmikud kallimad on. Algne investeering on küll suurem, kuid samas säästate oluliselt elektri pealt ning samuti on see loodusele hea. Sõltumata millise külmiku valite oleme veendunud, et meie veebipoest leitavad tooted on kvaliteetsed ning töötavad täpselt nii nagu see kirjelduses lubatud on. Enne ostu veenduge, et uus külmik mahub ilusti teie kööki ning sobib ka disaini poolest.