Informacija
Tootekataloog

Veinikülmik Caso WineMaster 38

750,71 €
125,12 € x 6 kuud
Maksekalkulaator
Krediidi võtmine 750,71 €, leping 6 kuuks, kuumakse - 125,12 €, aastane intressimäär - 0%, igakuine lepingu haldustasu - 0,00 €, lepingu sõlmimise tasu - 0,00 €, tarbijakrediidi koguhinnad aastamäär on 0%, tarbijakrediidi saaja makstav kogusumma on 750,71 €.
Tarne: Tellitav
Allahindlus koodiga SOODUSTUS10
Tasuta tarne (v.a. Saartele)
Maksa 3 võrdses osas
Toodete kandeteenus
või
Pikendatud garantii
Pikendatud garantii
või
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan)
või
Tarne DPD kulleriga ( 9,99 € )
Tarne Venipak kulleriga ( Tasuta )
Omadused
TootjaCaso
Sügavkülmiku jahutusklass-
Külmiku maht38 tk. x veinipudelit 0,75 l
Külmiku omadusedUks avaneb vasakult paremale
Külmiku tüüpIlma sügavkülmikuta
Riiulite tüüpPuust
Jahedam piirkondEi
Temperatuuri seadistamise tasemed+5°C kuni +22°C
Kaal, Kg45.00 kg
Kaal pakendiga, Kg40 kg
EnergiaklassG
JahutussüsteemDünaamiline jahutus
VeeühendusPole nõutud
VeedispenserEi
Kõrguse vahemik100 - 109 cm
Müratase39 dB
Laiuse intervall40 - 49 cm
Paigalduse tüüpVabalt seisev
Elektritarbimine aastas, kWh146
EkraanLED
Sügavus62,5 cm
Laius40 cm
VärvRoostevaba teras
Kõrgus102.5 cm
Garantiiperiood24 kuud
Toote kategooriaVeinikülmikud
Uste arvÜks uks

1.jpg

Kuidas valida külmkappi?

Külmiku valimisel tuleb tähelepanu pöörata järgmistele aspektidele: mõõdud, energiaklass, müratase, tehnoloogia ja külmiku sisu. Kui kodus on mingi konkreetne koht, kuhu külmkapp käib, siis tuleb see mahutada just sinna. Valid sellise külmiku, mis mõõtude poolest mahub.
Ei ole soovitatav ehitada oma külmikut eriti põhjalikult sisse (v.a integreeritud külmik), sest hiljem täpselt samade mõõtudega külmiku leidmine võib osutuda keeruliseks.

Mõõdud

Mõõte vaja jälgida selleks, et kapp teile reaalselt tuppa mahuks ning seal samas ka ukse lahti teha saaks. Teiseks, on tähtis ka külmiku sisese ruumi kasutatavus. Tähelepanu pöörake sellele, kuidas külmkapp mõõdetud on. Kui külmkapp on väljaulatuvate käepidemetega, siis kas need on juba sisse arvestatud.

Tehnoloogia

Igas külmikus on erinevad tehnoloogilised lahendused. Kas külmikus või külmiku uksel on LED valgustus, kas külmik on „No Frost“, „Frost Free“, „0° C zone“, „CoolSelect Zone“, „Fresh Zone“ või „Automaatse sulatamisega“.

No%20frost.jpg
„No Frost“ - süsteem, mis pideva õhuringluse tulemusel takistab jää tekkimist külmikusse. Ventilaatoriga viiakse kapist niiskus välja, mistõttu jääd ei moodustu. Näiteks peaaegu kõik Samsungi külmikud on varustatud No Frost tehnoloogiaga.
Eelised:
Külmikut ei pea sisuliselt kunagi enam sulatama. Pole jääd, mis isoleeriks jahutuse funktsiooni, mille tulemusel on külmiku töö efektiivsem. Eriti tähtis on see mugavus just sügavkülma puhul.
Tempeatuur igal riiulil on sama.

Automatic.jpg
Automaatne sulatus on üks väga hea lahendus. See tähendab seda, et nii kui tekib härmatise kiht, siis külmkapil lülitub tööle soojusseade, mis sulatab selle härmatise ära.
Eelised:
Soodne hind
Külmiku ülemises osas tekib niiskus, mistõttu toiduained ei kipu nii võrd kiiresti ära kuivama

Frost%20free.jpg
Frost free“ külmikus ja „Smartfrost“ sügavkülmas – tagab külmikus optimaalse niiskuse taseme ja ei teki seadmesse kunagi härmatist. Tänu „Smartfrost“ süsteemile, siseseintele ei kogune jääd: te ei pea kulutama aega selle sulatamiseks ja lisaks sellele on teil kasutada maksimaalne ruum ning etiketid jäävad loetavaks.
Eelised:
Frost free külmikud tarbivad vähem energiat.
Külmiku ülemises osas tekib niiskus, mistõttu toiduained ei kipu nii võrd kiiresti ära kuivama.

Triuskmas.jpg
Müratase - Külmkapp on sisuliselt ainus kodumasin, mis pidevalt töötab. Sellest tulenevalt võiks ta olla võimalikult vaikne ja säästlik. Hariliku külmiku müratase on 38-44 dB vahemikus. Loomulikult, mida vaiksem seda parem. Ja kuuldavasti on erinevus 38 dB ja 48 dB vahel ka kõrvaga eristatav. Seega kui hinna erinevus on väike, siis tuleks valik langetada kindlasti vaiksema kasuks.

Energy%20class.jpg
Energiaklass - Olles ainus kodutehnika, mida igapäevaselt välja ei lülitata, peaks külmiku säästlikkus olema eesrindlik. Energiaklassid on külmikutele märgitud vastavalt Euroopa Liidu nõuetele, seega võrdlust on lihtne teha. Üks asi on klassid (A, A+ jne) ning teine asi on keskmine aastane energiakulu. Pange tähele, et energiaklassid võivad olla erineva mõõduga külmikutel samad, aga suuremad kulutavad sellegi poolest energiat rohkem. Kui osta „No Frost“ külmik, siis on energiakulu suurem. Suure energiavõrdluse juures ei tohiks ka liiga otseselt ainult külmikul toodud numbreid vaadata. Tähtis on ju säästlikkuse juures see, kui palju ta säästab teie elektriarvet.

0%20lapsni%C5%B3.jpg
0° C zone - Suurepärane võimalus hoida liha ja kala enne küpsetamist hügieeniliselt 0° C kraadi juures. See hoiustuskast, mis säilitab 0° C temperatuuri isegi siis, kui ülejäänud külmik on soojem. Samuti suudab see säilitada suures koguses niiskust, et värsked toidud selles kuni kolm korda kauem säiliksid.

coolselect%20zone.jpg
CoolSelect Zone - Külmkapp külmkapi sees. on eraldi juhitav mitmekülgne osa, mis võimaldab reguleerida temperatuuri vastavalt sellele, mida te seal parajasti hoiate. Valida saab nelja sätte vahel, mis võimaldavad hoida toitu eri temperatuuridel: Sulatus, 0-tsoon, jahe ja kiirjahutus. See annab teile vabaduse hoida selles sahtlis igat liiki toitu, luues nii vajadustele vastava keskkonna, mis aitab säilitada maksimaalse värskuse.

Fresh%20zone.jpg
Fresh Zone - nullilähedase temperatuuriga sahtel, milles on hea hoida kala või liha, et need püsiksid ilma vahepeal külmutamata kauem värskemad. Külmiku peamises kambris asuv Fresh 0 Zone, mis hoiab nullilähedast temperatuuri, sobib hästi liha ja kala hoidmiseks, et kasutajad saaksid tihti vaja minevatele toodetele kiirelt ligi ilma neid taas külmutamata ja sulatamata, seega toiduained püsivad kauem värskemad.
- - -

Jälgige Bigboxi kampaaniaid ja uudiseid sotsiaalvõrgustikes:

Facebook: Bigbox | Instagram: Bigbox

Bigbox ülevaated | Facebook: bigbox ülevaated | Google review: bigbox ülevaated

- - -

Toodete (liha, kala, poolfabrikaadid) varude ettevalmistamiseks, köögiviljade, marjade ja seente talveks valmistamiseks vajate mitte ainult piisavalt ruumi, vaid ka sobivaid jahutustingimusi. Seetõttu teavad koduperenaised, et köögis pole oluline mitte ainult külmik, vaid ka piisavalt suur sügavkülmik. Kuidas valida laias valikus sobivaim sügavkülmik? Anname nõu, mida selle ostmisel arvestada.

Kõigepealt peame otsustama, millist tüüpi sügavkülma me tahame.

Külmutusseadmeid on kahte tüüpi : 

Horisontaalne sügavkülmik. Kui teil on avar korter või oma maja ja plaanite külmutada palju tooteid, peaksite valima horisontaalse sügavkülmiku.

Horisontaalne sügavkülmik sobib kõige paremini inimestele, kes soovivad külmutada palju tooteid ja veelgi paremini ühte tüüpi.

Sahtlitega sügavkülmik. Sügavkülmiku tüüp, mis sulandub ideaalselt köögi interjööriga. 

Samuti saate valida eraldiseisva või integreeritud sahtlitega sügavkülmiku. Integreeritud sügavkülmikud on täiesti märkamatud, vähendavad köögipinna koormust ja töötavad vaiksemalt.

Mahutavus

Tuleb märkida, et täidetud sügavkülmik kasutab vähem elektrit kui pooltühi, seega ei tohiks te valida liialt suure mahutavusega sügavkülmikut, kui te ei saa seda täita. Sügavkülmiku maht võib olla 80 kuni 410 liitrit. Tavaliselt valitakse kodudesse 80–260-liitrised sügavkülmikud. Kuidas valida õige? See sõltub pere toitumisharjumustest. Kui teile meeldib külmutada marju, seeni, kala - soovitatav on suurem sügavkülmik. Kui eelistate värsket toitu, jääb ruumi vähemaks. Tuleks arvestada, et sahtlitega sügavkülmiku tegelik maht on umbes 15% väiksem, kuna osa ruumist on sahtlitega hõivatud.

Energiatarve ja jahutusvõimsus

Sügavkülmikud jagunevad nende energiatarbimise alusel klassideks, mis on tähistatud tähtedega A kuni G. Tänapäeval ei leia te tõenäoliselt C -st madalamat klassi. Vastupidi, mudelid arenevad pidevalt ja tootjad pakuvad üha enam veelgi ökonoomsemaid võimalusi. A +++ klassi sügavkülmikud kasutavad kõige vähem elektrit. Selle klassi seadmed - koguni 60 protsenti. ökonoomsemad kui A -energiaklassi sügavkülmikud. Muidugi maksavad sellised sügavkülmikud natuke rohkem. Ja uuringute kohaselt kasutab külmik vähem elektrit kui sahtlitega sügavkülmik.

Vähem tähtis pole ka külmutusvõimsuse klass, mis on tähistatud tärniga (*):

* külmkapis -6 ° C (tooteid saab säilitada kuni 7 päeva);

** külmkapis kuni -12 ° C (tooteid saab hoida kuni 30 päeva);

*** jahutatud temperatuurini kuni -18 ° C (tooteid saab säilitada kuni 90 päeva);

**** külmkapis -18 ° C (tooteid saab säilitada 6-12 kuud).

Külmutusvõimsuse valimisel peate arvestama: kas kavatsete külmutada paljusid tooteid, millist külmkapi mahtu soovite ja kas soovite tooteid kauem säilitada. Mida rohkem tärne on sügavkülmiku klassis, seda kauem saab tooteid sügavkülmas hoida. Samuti võimaldavad kõrgemad külmutustemperatuurid toitu tõhusamalt külmutada.

Manuaalne või automaatne sulatamine?

Sügavkülmiku valimisel pöörake tähelepanu sulatusmeetodile.

Manuaalse sulatussüsteemiga sügavkülmiku hooldus nõuab üsna palju vaeva ja võtab kauem aega. Vähemalt kord aastas peate sügavkülmiku vooluvõrgust lahti ühendama, kambri täielikult vabastama ja ootama, kuni kogu jää sulab. Seejärel peate sulatatud veest lahti saama, loputama ja kuivatama sügavkülmiku sisemuse enne selle kasutamist.

Palju mugavam on valida No Frost süsteemiga sügavkülmik , mis sulab automaatselt. Selle jahutussüsteemi peamine eelis on see, et sügavkülmiku seintele ei kogune vet ning ei teki jääd, mistõttu ei pea neid kunagi sulatama. Sellised sügavkülmikud aga kuivatavad toitu ja tarbivad rohkem elektrit.

Olulised omadused

Külma säilitamine. Kui teie kodus on sagedane elektrikatkestus, pöörate piisavalt tähelepanu külma säilitamise funktsioonile. Tänu sellele suudab sügavkülmik säilitada seatud temperatuuri (tavaliselt -9 kraadi) mitu päeva.

Kiire külmutamine. See funktsioon on väga oluline, kui hoolite marjades, puu- ja köögiviljades sisalduvate kasulike ainete ja vitamiinide kogu komplekti säilitamisest. Aeglane külmumisprotsess põhjustab toidus jääkristallide teket, mis rikub toidu kvaliteeti ja see funktsioon takistab seda.

Puhkuserežiim. Kui reisite sageli, on see režiim asendamatu. See võimaldab pikka aega vältida hallituse teket ja ebameeldiva lõhna tekkimist tühjas kambris, samuti hoida tooteid minimaalse elektritarbimisega sügavkülmas.

Teave temperatuurimuutuste kohta. Sügavkülmik, kus on kuuldav või visuaalne teave temperatuurimuutuse või avatud ukse kohta, samuti juhtpaneeli lukustusfunktsiooni olemasolu - parim valik teile, kui teil on väikesed lapsed. 

- - -

Jälgige Bigboxi kampaaniaid ja uudiseid sotsiaalvõrgustikes:

Facebook: Bigbox | Instagram: Bigbox 

Bigbox ülevaated | Facebook: bigbox ülevaated | Google review: bigbox ülevaated 

- - -

Eraldi reguleeritavad valge ja punase veini temperatuuritsoonid
Madala vibratsiooniga tehnoloogia
UV-filtriga klaas
Tõhus soojusisolatsioon, energiasäästlik tehnoloogia
Elektrooniline temperatuuri regulaator (5 ° - 22 ° C)
Lülitab sisse/välja sisevalgustuse
Ergonoomiline käepide
Kliendiarvustused selle toote kohta