Tootekataloog

Pudeliriiul LIEBHERR STAND 7112448-00

Kiire kohaletoimetamine 1-4 TP.

Viide 327162

20,00 €
Omadused
TootjaLiebherr
Garantiiperiood24 kuud

Toodete (liha, kala, poolfabrikaadid) varude ettevalmistamiseks, köögiviljade, marjade ja seente talveks valmistamiseks vajate mitte ainult piisavalt ruumi, vaid ka sobivaid jahutustingimusi. Seetõttu teavad koduperenaised, et köögis pole oluline mitte ainult külmik, vaid ka piisavalt suur sügavkülmik. Kuidas valida laias valikus sobivaim sügavkülmik? Anname nõu, mida selle ostmisel arvestada.

Kõigepealt peame otsustama, millist tüüpi sügavkülma me tahame.

Külmutusseadmeid on kahte tüüpi : 

Horisontaalne sügavkülmik. Kui teil on avar korter või oma maja ja plaanite külmutada palju tooteid, peaksite valima horisontaalse sügavkülmiku.

Horisontaalne sügavkülmik sobib kõige paremini inimestele, kes soovivad külmutada palju tooteid ja veelgi paremini ühte tüüpi.

Sahtlitega sügavkülmik. Sügavkülmiku tüüp, mis sulandub ideaalselt köögi interjööriga. 

Samuti saate valida eraldiseisva või integreeritud sahtlitega sügavkülmiku. Integreeritud sügavkülmikud on täiesti märkamatud, vähendavad köögipinna koormust ja töötavad vaiksemalt.

Mahutavus

Tuleb märkida, et täidetud sügavkülmik kasutab vähem elektrit kui pooltühi, seega ei tohiks te valida liialt suure mahutavusega sügavkülmikut, kui te ei saa seda täita. Sügavkülmiku maht võib olla 80 kuni 410 liitrit. Tavaliselt valitakse kodudesse 80–260-liitrised sügavkülmikud. Kuidas valida õige? See sõltub pere toitumisharjumustest. Kui teile meeldib külmutada marju, seeni, kala - soovitatav on suurem sügavkülmik. Kui eelistate värsket toitu, jääb ruumi vähemaks. Tuleks arvestada, et sahtlitega sügavkülmiku tegelik maht on umbes 15% väiksem, kuna osa ruumist on sahtlitega hõivatud.

Energiatarve ja jahutusvõimsus

Sügavkülmikud jagunevad nende energiatarbimise alusel klassideks, mis on tähistatud tähtedega A kuni G. Tänapäeval ei leia te tõenäoliselt C -st madalamat klassi. Vastupidi, mudelid arenevad pidevalt ja tootjad pakuvad üha enam veelgi ökonoomsemaid võimalusi. A +++ klassi sügavkülmikud kasutavad kõige vähem elektrit. Selle klassi seadmed - koguni 60 protsenti. ökonoomsemad kui A -energiaklassi sügavkülmikud. Muidugi maksavad sellised sügavkülmikud natuke rohkem. Ja uuringute kohaselt kasutab külmik vähem elektrit kui sahtlitega sügavkülmik.

Vähem tähtis pole ka külmutusvõimsuse klass, mis on tähistatud tärniga (*):

* külmkapis -6 ° C (tooteid saab säilitada kuni 7 päeva);

** külmkapis kuni -12 ° C (tooteid saab hoida kuni 30 päeva);

*** jahutatud temperatuurini kuni -18 ° C (tooteid saab säilitada kuni 90 päeva);

**** külmkapis -18 ° C (tooteid saab säilitada 6-12 kuud).

Külmutusvõimsuse valimisel peate arvestama: kas kavatsete külmutada paljusid tooteid, millist külmkapi mahtu soovite ja kas soovite tooteid kauem säilitada. Mida rohkem tärne on sügavkülmiku klassis, seda kauem saab tooteid sügavkülmas hoida. Samuti võimaldavad kõrgemad külmutustemperatuurid toitu tõhusamalt külmutada.

Manuaalne või automaatne sulatamine?

Sügavkülmiku valimisel pöörake tähelepanu sulatusmeetodile.

Manuaalse sulatussüsteemiga sügavkülmiku hooldus nõuab üsna palju vaeva ja võtab kauem aega. Vähemalt kord aastas peate sügavkülmiku vooluvõrgust lahti ühendama, kambri täielikult vabastama ja ootama, kuni kogu jää sulab. Seejärel peate sulatatud veest lahti saama, loputama ja kuivatama sügavkülmiku sisemuse enne selle kasutamist.

Palju mugavam on valida No Frost süsteemiga sügavkülmik , mis sulab automaatselt. Selle jahutussüsteemi peamine eelis on see, et sügavkülmiku seintele ei kogune vet ning ei teki jääd, mistõttu ei pea neid kunagi sulatama. Sellised sügavkülmikud aga kuivatavad toitu ja tarbivad rohkem elektrit.

Olulised omadused

Külma säilitamine. Kui teie kodus on sagedane elektrikatkestus, pöörate piisavalt tähelepanu külma säilitamise funktsioonile. Tänu sellele suudab sügavkülmik säilitada seatud temperatuuri (tavaliselt -9 kraadi) mitu päeva.

Kiire külmutamine. See funktsioon on väga oluline, kui hoolite marjades, puu- ja köögiviljades sisalduvate kasulike ainete ja vitamiinide kogu komplekti säilitamisest. Aeglane külmumisprotsess põhjustab toidus jääkristallide teket, mis rikub toidu kvaliteeti ja see funktsioon takistab seda.

Puhkuserežiim. Kui reisite sageli, on see režiim asendamatu. See võimaldab pikka aega vältida hallituse teket ja ebameeldiva lõhna tekkimist tühjas kambris, samuti hoida tooteid minimaalse elektritarbimisega sügavkülmas.

Teave temperatuurimuutuste kohta. Sügavkülmik, kus on kuuldav või visuaalne teave temperatuurimuutuse või avatud ukse kohta, samuti juhtpaneeli lukustusfunktsiooni olemasolu - parim valik teile, kui teil on väikesed lapsed. 

- - -

Jälgige Bigboxi kampaaniaid ja uudiseid sotsiaalvõrgustikes:

Facebook: Bigbox | Instagram: Bigbox 

Bigbox ülevaated | Facebook: bigbox ülevaated | Google review: bigbox ülevaated 

- - -

Kliendiarvustused selle toote kohta