Informacija
Tootekataloog

Kultivaatorid

Kultivaatorid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu AMBER, Hyundai, Dormak, Gudnord, YANMAR kaupa. Hinnad algavad 224,39 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 13 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Kõigi aiahoolduse nüansside tundmisel on ilmselt kõige olulisem teada, mis eristab murukultivaatorit kõigest muust. Kuigi kaalumiseks on palju erinevaid tööriistu, nõuab hästi hooldatud aed mitmekülgset ja läbimõeldud lähenemist. Kuid ärge muretsege, BigBoxist leiate kõik seadmed, mis on vajalikud teie muru parimaks muutmiseks!

Kultivaator

Kui on aeg aeda kevadiseks istutamiseks ette valmistada, väldib mullafreesi või kultivaator käepärast kühveldamist või kõplamist käsitsi. Paljud inimesed ajavad segi väljendid "kultivaator" ja "tiller" ning usuvad, et need on omavahel asendatavad.

Mõlemad täidavad sama funktsiooni: kaevavad üles ja kobestavad mulda. Siiski on olulisi erinevusi.

Kultivaatorit kasutatakse mulla õhustamiseks, väetise ja komposti segamiseks, umbrohu likvideerimiseks ja istutamise hõlbustamiseks. Mootoriga käitatavad teraspiid kobestavad mulda, kui lükkate selle üle istutusala, muutes seemnete istutamise ja külvamise lihtsamaks. See sobib kõige paremini mulla segamiseks või suhteliselt pehme pinnase kobestamiseks, kuid see ei tööta hästi kõva kivise pinnase kobestamisel.

Elektriline aiakultivaator

Lisaks kaevavad kultivaatorid ja mullafreesid metallteradega maasse. Seega otsustab lõpuks töö suurus, kas ja millist tüüpi kultivaatorit on vaja.

Kultivaator on kasulik olemasoleva istutusala pinnase kobestamiseks, kasvuperioodil rohimiseks ja komposti mulla sisse segamiseks. Kultivaatorid on väiksemad ja paremini manööverdatavad kui mullafreesid. Kultivaatorid on saadaval bensiini-, juhtmeta ja juhtmega elektritoitel. Mõnda bensiinimootoriga kultivaatorit võib käivitada eraldi ostetud valikulise toitega seadmega, mis kaotab vajaduse toitejuhtme järele.

Aiakultivaatorid

Kõigi nende eripärade ja nüansirikaste lähenemistega aiandusmaailma võib olla raske eksida – kuid õigete tööriistadega pole teil absoluutselt probleeme oma muru täiusliku haldamisega ja järgmiseks hooajaks valmistumisega.

Võtke sel aastal oma aed kontrolli alla, valides meie valikust parimad ja võimsaimad aiakultivaatorid! BigBoxis on kõik, mida vajate täiusliku aia loomiseks – võimsatest muruniidukitest suurepäraste aiakultivaatoriteni.

Kokkuvõtte

Kui käsitsi töötav aiakultivaator ei ole parim isiklik valik, on erinevaid lisavõimalusi. Elektrilisi aiakultivaatoreid on erinevates hinnavahemikes. Paljud töötavad akuga ja on taaslaetavad. Elektrilisel aiakultivaatoril on käsijõul töötava seadmega sarnane ehitus, kuid terad või piid kobestavad mulda elektri abil.

Kuigi mullaharimine hävitab olemasoleva umbrohu, toob see pinnale ka maetud umbrohuseemned, kus need tärkavad ja käivitavad uue umbrohuprobleemide tsükli.