Informacija
Tootekataloog

Kütteseadmed

Kütteseadmed

Erinevate tubade kütmine võib olla keerukas tegevus, kui selleks puuduvad korrektsed vahendid. Meie laiast valikust leiad erinevad kütteseadmed, mis aitab kiirelt ja lihtsalt tuba soojendada. Kuna erinevaid tooteid on ääretult palju, siis parima ülevaate saamiseks tasub tutvuda meie toodetega. Soovituslikult võiks tegemist olla alternatiivse või ajutise lahendusega, sest peamiselt on meie valikus tooted, mis mõeldud kodus kasutamiseks. Erinevatel mudelitel ja toodetel on palju erinevusi, mis peamiselt seotud nende soojendamise viisiga. Olgu selleks siis õli, elekter või hoopis infrapuna. Loodame, et leiate meie toodete hulgast endale sobiva ning saate enda toa mõnusaks ja hubaselt soojaks. Enne valimist tasub kindlasti erinevate toodetega tutvuda, et leida endale parim lahendus. Järgnevalt proovime teile anda võimalikult hea ülevaate erinevatest toodetest.

Erinevad kütteseadmed

Kindlasti olete enda elu jooksul olnud kokkupuutes erinevate lahendustega ning ükski järgnevatest ei tule teile üllatusena. Viimasel ajal on järjest rohkem populaarsust kogunud termoventilaator, mis on oma suuruselt küllaltki väike, kuid suudab toa kiiresti soojendada. Samas on meie valikus olemas ka nii elektriradiaator, kui ka õliradiaatorid. Mõlemad lahendused on oma olemuselt sarnased, kuid õliga töötav radiaator sarnaneb rohkem kortermajadest tuttavaks saanud radiaatoritele. Seadmes kuumutatakse õli, mis seejärel hakkab eraldama soojust teie ruumi. Peale kasutamist tasub olla ettevaatlik, sest toode võib olla kuum. Kui teil on vaja soojendada vaid keha ning mitte ruumi ennast, siis on teie jaoks hea valik soojuskiirgur. Meie tootevalikus olevad tooted töötavad infrapuna pealt, ning läbi aastate on tõestanud ennast, kui head abimeest. Erinevad soojuskiirgurid on erinevad ka oma võimsuse poolest, ning mida võimsama seadme ostate, seda suurem on tema kasutegur.

Mida valimisel jälgida

Esimese asjana tuleks kindlasti jälgida toote suurust. Liiga suur või väike toode ei ole praktiline lahendus, ning tegemist ei ole mõistliku investeeringuga. Samuti seab teile piirangud teie eelarve. Meie toodete hulgast leiate endale soodsaid lahendusi, kuid oleme märganud, et järjest rohkem on tõusnud kallimate mudelite müük. Ilmselt on põhjuseks inimeste üldine majanduslik kasv, mis tagab suuremad võimalused. Samuti kipub see nii olema, et parim toode on tavaliselt ka kõige kallim. Loomulikult on võimalik leida endale ka piiratud eelarvega väga mõistlikud tooted, mis aitavad teie tuba soojemaks muuta. Lisaks peaksite jälgima ka seda, et teil oleks ruumis piisavalt vaba ruumi kütteseadme paigutamiseks. Kui ruumi on liiga vähe, siis on oht, et väga lähedal asuvad asjad saavad kuumakahjustusi ning tänu sellele hävivad. Samuti võiks olla need lastele kättesaamatus kohas, kuna kuumuse tõttu võib see tekitada vigastusi. Lühidalt öeldes tuleb valida seade, mis sobib kokku teie eelistuste ja eelarvega. Samuti tasub jälgida ka seadme võimsust.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kuna valik on ääretult lai, siis tekib inimestel valimisel tihti küsimusi. Oleme enda klientide küsimustele vastanud ning soovime neid vastuseid jagada ka teiega, et muuta otsustamine lihtsamaks.

·         Milline on parim lahendus minu kodule?

Parim lahendus on selline, mis suudab teie kodu piisavalt kütta ning samal ajal mahub teie eelarvesse. Liiga nõrk seade ei pruugi teie kodu piisavalt kütta.

·         Kas eelistada radiaatorit või ventilaatorit?

Kui plaanite kasutada kütteseadme soojendavad omadusi igapäevaselt, siis tõenäoliselt on teie jaoks mõistlikum lahendus radiaator. Radiaator on oma omadustelt parem ning samuti ei pea te taluma heli, mis tekib termoventilaatoriga.

 

Muud kategooriad: Keraamilised kütteseadmedGaasikütteseadmed