Informacija
Tootekataloog

Laadimiskaablid

Laadimiskaablid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Gembird, SWISSTEN, BASEUS, LINDY, Tellur kaupa. Hinnad algavad 0,92 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 593 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Kaablid

Kaableid on väga palju erinevaid ning neid kasutatakse mitmel erineval otstarbel. Kaableid saab kasutada nii telefonide kui ka teiste seadmete laadimiseks ja ühendamiseks teistesse seadmetesse. Kaableid on ka erineva pikkuse ja jämedusega, et tagada õige ja parim ühendus. Igale telefonile ja kõigile teistele nutiseadmetele leidub laias valikus erineva pikkusega kaableid ja adaptereid. Loomulikult võiks kodus olla rohkem kui üks laadimiskaabel ja adapter, tänu millele saab ühendada kõik vajalikud seadmed ja neid ka laadida. Adata, Apple, Gembird, Samsung ja paljud teised firmad toodavad parima kvaliteediga ja soodsaima hinnaga kaableid kõigile seadmetele.

Laadimiskaablid

Laadimiskaablid on mõeldud erinevate seadmete ja telefonide laadimiseks. Laadimiskaableid on ka erinevat sorti ja erinevatele seadmetele. Igale seadmele on mõeldud vastav laadimiskaabel, millega saab just selle tootja poolt toodetud seadmeid laadida. Apple toodab oma nutiseadmetele eraldi kaableid ja laadimisseadmeid, mida saavad kasutada iPhone ja teiste Apple toodete kasutajad. Tänapäeval on muidugi võimalik osta ka eraldi adapter oma olemasolevale kaablile, mis võimaldav ükskõik millise kaabliga ja otsaga seadet laadida või ühendada. Võimalik on ka osta võimsam kaabel või adapter nagu type-c adapter, mis võimaldab efektiivsemalt ja kiirelt laadida suuremaid ja võimsamaid seadmeid, nagu sülearvutid või võimsamad telefonid. Gembird pakub väga hea hinnaga type-c adapterit, mille saab ühendada 2.0 tüüpi USB pesaga. Lisaks pakuvad ka paljud teised firmad suures valikus erinevat tüüpi ja võimsusega adaptereid ja laadimiskaableid, mis sobivad kõigile seadmetele.

Ühenduskaablid

Lisaks laadimiskaablitele on olemas erinevad ühenduskaablid, mida kasutatakse seadmete omavaheliseks ühendamiseks, pildi ja video edastamiseks. Kaablid, mis on mõeldud erinevate seadmete ühendamiseks võiksid olla tunduvalt pikemad ja ka võimsamad, kui tavalised laadimiskaablid. Erinevad audio kaablid on eraldi kõlarite ja audioseadmete ühendamiseks, et parim heli saaks meieni jõuda. HDMI kaableid saab kasutada laia otstarbega ning neid kasutatakse näiteks teleri ja arvuti omavaheliseks ühendamiseks. Tänu HDMI kaablile saab näiteks sülearvuti ekraani kuvada suurele televiisori ekraanile ja sealt vaadata oma lemmik filme või mängida ka mänge. USB kaableid kasutatakse nii laadimiseks kui ka erinevate seadmete ühendamiseks, kuna need on kõige enim kasutatud universaalsed kaablid. USB kaableid saab kasutada nii arvutis kui telefonis. Lisaks kõigele on ka olemas SATA kaablid, mida on võimalik ühendada erinevate seadmetega ja mis võimaldab kanda infot edasi kõvakettalt arvutisse või televiisorisse. Igaks otstarbeks on olemas erineva pikkusega ja ka otstarbega kaabel, tänu millele saame me igapäevaselt näha telepilti, kuulata muusikat ja mängida oma lemmik mänge. 

Erinevad kaablid

Nagu ka eelnevalt mainitud, siis on olemas erinevad, mida kasutatakse kas laadimiseks või seadmete omavaheliseks ühendamiseks. Peale selle on ka olemas erinevad kaablite ja adapterite otsad, mis sobivad teatud kohtadesse. Praegu kasutavad enamus arvuteid ja teised seadmeid USB 3.0 või USB 3.1 ühendust, mis võimaldab seadmeid kiiremini ja efektiivsemalt laadida. Kiiremaks laadimiseks või ühendamiseks kasutatakse ka type-c kaableid või adaptereid. On veel olemas mitmeid eri tüüpi kaabli otsasid ja adaptereid, mis sobituvad erinevate seadmetega ja võimaldavad neid omavahel ühendada. Nii kaabite kui ka adapterite valides peab valima enda mobiiltelefonile, sülearvutile või teisele seadmele vastava võimekuse ja otsaga toote, tagamaks kiirema ja efektiivsema laadimise või ühenduse. Soovitatav on valida alati suurema võimekusega laadimiskaabel või adapter, vältimaks seadme rikkumist.