Informacija
Tootekataloog

Laevalgustid

Laevalgustid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Rabalux, Venture Home, Eltap, Vind, TJ kaupa. Hinnad algavad 2,11 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 176 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

 

Õige valgustus võib muuta igat ruumi. Kuna saadaval on nii palju laevalguste tüüpe, aitame teil välja selgitada, millised neist sobivad teie koju. 

Enne ostmist

Ümbritseva, töö- ja aktsentvalgustuse kombinatsioon võib saavutada valguse tasakaalu, mis vastab kõigile teie vajadustele.

Esimene samm maja valgustuse kihiliseks muutmiseks on ümbritseva valgustuse loomine. See loob ruumi üldvalgustusele. Lühtrid, süvistatavad valgustid ja valgustitega laeventilaatorid on lihtsaimad viisid ümbritseva valgustuse loomiseks, kuna need valgustavad suurt ruumi.

Kui teie ruum on piisavalt valgustatud, lisage töövalgustus, et keskenduda konkreetsetele aladele, kus soovite kontsentreeritud valgust. Mõned lihtsad viisid selle saavutamiseks on rippvalgustid, rajavalgustid või teatud tüüpi süvistatav valgustus. Ärge unustage, et saate lisada töövalgustuse mitte laevalgustitega nagu lauavalgustid või kapivalgustid. Töövalgustus on oluline selliste tegevuste jaoks nagu lugemine, toiduvalmistamine ja hooldus.

Viimane kiht hästi valgustatud ruumi viimistlemiseks on aktsentvalgustus. Aktsentvalgustus on kontsentreeritud valgustus, mis tõmbab pilgu ruumi kindlale alale, näiteks seinakaunistusele või maalidele. Rajavalgustid on ka suurepärane viis mis tahes kunsti või funktsioonide esiletõstmiseks, mida soovite kuvada.

Laevalgustite tüübid

Valige, milline laevalgustite kombinatsioon sobib teie ruumiga kõige paremini, lähtudes ruumi suurusest, vajaliku valgusti tüübist ja teie isiklikust stiilist. Pidage meeles, et igat tüüpi valgust võib valguse kihistamisel kasutada mitut eesmärki!

Kui eredad peaksid olema laevalgustid?

Sisekujundajad nõustuvad, et ruumis peaks olema rohkem kui üks valgusallikas. Kombineerige erinevat tüüpi valgustusi, et luua õhkkond ja veenduge, et tööalad on hästi valgustatud.

Valgusteid on kolme tüüpi: töö-, välis- ja aktsentvalgustus. Laevalgusteid kasutatakse välis- või üldvalgustuseks, seega peaksid need põledes olema üsna eredad. Sellistes piirkondades nagu koridorid ja kapid on need tavaliselt ainsaks valgusallikaks. Magamis- ja elutubades töötavad laevalgustid koos lampidega, mis pakuvad töövalgustust ja täiendavat ümbritsevat valgust. Hämarduslülitid on nutikas lisand, mis muudab laevalgustid koheselt pehmeks aktsentvalgustiks.

Valige oma ruumi jaoks piisavalt hele laekinnitus, kasutades valgustusstandardit, mida nimetatakse luumeniteks. Esmalt määrake oma toa ruutmeetri suurus (lihtsalt korrutage pikkus laiusega). Samuti peate teadma järgmist:

- Söögitoad ja köögid vajavad 30-40 luumenit ruutmeetri kohta.

- Eluruumid, magamistoad ja koridorid vajavad 20 luumenit ruutjala kohta.

Korrutage nõutavad luumenid oma toa ruutmeetritega. Lambipirnidel on erinevad heledustasemed, seega kontrollige luumenite määramiseks pakendit. See on aga kasulik juhend:

450 luumenit = 40 vatti

800 luumenit = 60 vatti

1100 luumenit = 75 vatti

Kuidas segada ja sobitada laevalgusteid

Armastame avatud kontseptsiooniga maju, kuid mitme ruumi korraga nägemine tekitab disaini väljakutse. Laevalgustid peaksid sobima teie köögi, söögitoa lühtri ja elutoa valgustusega. Isegi traditsioonilises kodus vajavad erinevad ruumid ühtset kujundusplaani. 

Kasutage oma sisustusest ja arhitektuurist näpunäiteid – kas teile meeldib minimalistlik, hubane suvila, ametlik, kaasaegne talumaja või kaasaegne glamuur?

- Mõõtke oma lae kõrgus, et teaksite, mis sobib.

- Laeseadmed ei pea sobima ühest ruumist teise, kuid peaksid olema mastaabilt, stiililt ja värvilt sarnased.

- Ärge segage kokku väga ehitud sisustust väga lihtsate stiilidega.

- Valige tume viimistlus, näiteks must või pronks, kui teie kodus on tumedad uksed.

- Valige kroom, harjatud teras või must hõbedaga, et teie kodus on kroomitud uksed.

- Messing, kuld ja must töötavad kaunilt koos messingist detailidega.

- Korrake dekoratiivseid detaile nagu kristalltilgad, trumlivarjundid või küünlad, et tagada ruumide vaheline järjepidevus.

Kokkuvõte

Meie e-poes on müügis erinevat tüüpi laevalgusteid, mis sobiksid nii lastetoa, kui ka vannitoa jaoks. Loodame,et leiate endale sobivaima valgustuse!