Informacija
Tootekataloog

Laevalgustid

Laevalgustid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Rabalux kaupa. Hinnad algavad 26,51 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 15 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

 

Laevalgustid või laega tasapinnalised valgustid, mitte rippvalgustid nagu ripatsid või lühtrid, on ümbritseva valgustuse kategoorias sageli kangelased. Kuigi teatud ruumides saab kasutada teist tüüpi seadmete ümbritsevat valgustust, on igas kodus alad, kus laevalgustid on selle töö jaoks parimad (ja mõnikord ka ainsad) valgustid.

Laevalgustite tüübid

Laevalgustid kujutavad endast lihtsat lahendust ümbritseva valgustuse vajadustele. Kuid mõned levinud vead võivad teie toa hämaraks ja inspiratsioonita jätta ning muuta teie laevalgusti otsimise ootamatult keeruliseks. Laevalgustite tüüpide erinevuste tundmine aitab teil valida teie ruumi jaoks kõige sobivama laevalgusti.

Tasapinnalised ja pool tasapinnalised tuled

Laevalgusteid on kahte peamist tüüpi: süvispaigaldatavad laevalgustid ja pool-tasaspinnalised laevalgustid. Laevalgustid on paigaldatud nii, et valgusti korpuse ja lae vahel on vähe ruumi või üldse pole ruumi – sellest ka nimi. Pool-tasapinnalised laevalgustid paigaldatakse nii, et armatuuri korpuse ja varikatuse vahele jääb ruum. Need riputatakse tavaliselt lühikese keti või varda külge ja võivad anda lühtri või laterna efekti. Mõlemad on laelähedased valgustid, mis tagavad ruumi ümbritseva valgustuse, kuid iga valgustitüüp sobib kõige paremini konkreetse ülesande ja ruumitüübi jaoks.

Trummivarjuga laevalgustid

Trummivarjuga laevalgustid on ajatu ja klassikaline ümar stiil, mis toob ruumi pehme ümbritseva valguse. Need kinnitused on saadaval paljudes stiilides ja materjalides, aga ka nii tasapinnaliste kui ka pool-loputavate kujundustega. Klaastrumliga laevalgustid lasevad tuppa palju valgust ja loovad teie ruumis õhkõrna ja avatud esteetika. Kangas varjunditega trummellaevalgustid on üha populaarsemad valikud, osaliselt seetõttu, et teatud kangavarjundeid saab sisekujunduse värskendamisel mõnikord uue värvi või prindi vastu vahetada. Metallist trumlivarjundid võivad anda ruumile karmi tunde, jäädes samal ajal stiilseks ja kaasaegseks.

Vannitoa laevalgustid

Levinud vannitoavalgustuse viga tuleneb sellest, et arvate, et teie tualettvalgustid annavad kogu teie vannitoale piisavalt valgust. Eeduvalgustid on mõeldud töövalgustuseks mis tahes vannitoapeegliga tehtava töö jaoks – vannitoa õigeks valgustamiseks kasutage laevalgustit, et pakkuda põhivalgustust, mis suurendab teie tualettvalgustite tõhusust. Väikestes vannitubades ja tualettruumides valgustavad süvistatavad laevalgustid ilma liiga palju ruumi võtmata. Need sobivad ideaalselt ka duši või vanni kohale paigaldamiseks, eeldusel, et need on niiskuskindlad. Suurte vannitubade puhul on lakke valgust andvad poolloputatud valgustid tavaliselt suurema valguse levikuga ja sobivad paremini ruumi iga nurga valgusega täitmiseks.

Köögi laevalgustid

Eeldades, et teie köögi laed ei ole kõrgemad kui 3 meetrit, on laevalgustid parim valik ruumi üldvalgustuse lisamiseks. Tavapärane on lühtrite või rippvalgustite riputamine köögisaarte kohale. Mõnel juhul võib teie köögisaare lühter toimida nii töövalgustusena (valgus, mis paistab alla tööpinnale) kui ka ümbritseva valgusena (valgus, mis paistab tuppa). 

Kui teil aga pole köögisaart või pole sobivaid kohti lisa seinavalgustite jaoks, on köögi laevalgusti valimine hädavajalik. Töövalgustus ilma piisava ümbritseva valguseta muudab ülesanded raskemaks, kuna heledate ja hämarate alade vahel üleminek võib põhjustada silmade väsitamist ja ebameeldiva atmosfääri. Köögi laevalgustid täidavad teie ruumi valgusega ja kui asetate valgusti dimmeri lülitile, saate valgustit maksimaalselt kontrollida ja luua ideaalse valgustuse oma köögi jaoks igaks otstarbeks.

Magamistoa laevalgustid

Lauavalgustid on magamistubades tavalised, kus need toimivad sageli töövalgustuse või hämara valgustusena. Kuid lambid üksi ei anna tavaliselt kogu magamistoa täitmiseks piisavalt valgust. Ühendage oma lambid laevalgustitega, et saaksite oma ruumi valgustuse üle kõige paremini kontrollida. Poolloetavad laevalgustid on elegantsed ja graatsilised seadmed esmastes magamistubades, kus lühter ei pruugi olla ideaalne. Tasapinnalised laevalgustid on märkamatud täiendused kaasaegsetele ja minimalistlikele külaliste magamistubadele. Laevalgustid on eriti nutikad valikud ka lastetuppa ja lasteaedadesse – rippuvad valgustid võivad mängu ajal ohtu kujutada ning teatud varustust nagu näiteks riidest trumlivarjuga laevalgustid, on lihtne kohandada ja ajakohastada, kui lapsed dekoratsioonist välja kasvavad.