Informacija
Tootekataloog

Lastelambid

Lastelambid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Rabalux kaupa. Hinnad algavad 6,11 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 12 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

 

Lastelambid on maja pisemate magamistubade hädavajalik dekoratiivne element. Väikelaps vajab mänguasju, raamatuid, pilte ja kõik on keskendunud laste kujundustele koos lemmiktegelastega või neile meeldivate loomade ja värvidega.

Nagu igas teises toas, peab ka nende magamistoas olema hea valgustus ja kuna valgusteid on mõeldud igas vanuses lastele, siis miks mitte kaunistada oma lastetuba neile meeldivate lampidega?

On olemas lampe imikutele, lampe tüdrukutele ja poistele ja isegi laavalampe, olgu need siis veidi vanemad või isegi teie teismeeas olevatele lastele mõeldud lambid.

Iseasi maitse ja värvi osas. Lastekollektsioonidel on lai värvivalik, kuju ja kujundus, võimaldades sobituda laste magamistoa linade, seinavärvide või muude lampide kaunistustega.

Teie laste magamistoa valgustuses peaksid olema nende vanusele kohandatud lambid. Kui teie laste maitse kasvab, siis see muutub, seega peaksite mõtlema laste lambi tüübile vastavalt nende vanusele.

Laste valgustuse tüübid

Kui mõtlete valgustusvõimalustele, on tõenäoline, et teie pähe tuleb pilt põranda- või laualambist. Kuigi need on kaks paljudest lastetoa valikutest, on mitmeid teisi, mis muudavad ruumi heledamaks ja pakuvad nii ümbritsevale kui ka ülesandele orienteeritud valgustust.

Siin on kõige levinumad valikud.

Laualambid

Kui vajate lisavalgustust lapse magamistoa otsalauale või töölauale, võib laualamp olla ideaalne lahendus. 

Laualamp on endiselt populaarne viis oma laste magamistoale kuldse sära andmiseks. Kujundustel, mis toimivad nii ümbritsevale kui ka ülesandele orienteeritud valgustina, on mõnikord lapsesõbralikud kujutised nagu loomad või objektid või need on loodud erksates värvides, lõbusate kujundite ja varjunditega, et need sobiksid ruumi teemaga.

Laualambi ohutuse tagamiseks veenduge, et pirn on väikelastele kättesaamatus kohas. Ettevaatusabinõuna võiks olla hea mõte kasutada midagi muud peale halogeenpirni, kuna need võivad puudutamisel väga kuumaks minna ja väikseid käsi kõrvetada.

Lisaks on mööbli paigutamine pistikupesade katmiseks hea viis ala turvalisuse tagamiseks. Proovige asetada pistikupesa ette raske ese, näiteks voodi või kummut.

Lauavalgustid näevad parimad välja siis, kui alus ja vari on kokkusobiva kujundusega ja üksteisega proportsionaalsed. Kui istud toas, peaks lambivari olema silmade kõrgusel, et te ei näeks pirni.

Laualampe on lihtne paigaldada ja enamik mudeleid on "plug and play" kujundusega. Kui soovite ruumis lüliti ümberpööramisel lisada dimmeri lüliti või pirni sisse lülitada, võib see vajada täiendavat elektrilist reguleerimist.

Lauavalgustite hind võib sõltuvalt teie valitud kaubamärgist, disainist ja materjalist erineda. Kuna tegemist on ühe väiksema lambiga, on need üldiselt odavamad kui suuremad valikud.

Lühtrid

Lühtrid on ilus viis lisada oma lapse tuppa elegantsi ja glamuuri. Neid kasutatakse kõige paremini ümbritseva valgustuse allikana, kuna need tekitavad õrna sära ja selgelt naiseliku puudutusega.

Kõige populaarsemad lasteaedades või väikestele tüdrukutele mõeldud lühtritel võivad olla ka mehelikud detailid, nagu messingviimistlus või Edisoni pirnid, mis muudavad need mitmekülgseks valikuks mõlemale soole.

Ripplambid

Ripplambid on teist tüüpi laekinnitusvõimalus. Nagu lühtrid, annavad need ruumile õrna sära ja on dekoratiivseks alternatiiviks süvistatavatele kujundustele.

Need üksikud lambid, mida mõnikord nimetatakse ka tilgaks või traksiks, ripuvad laes ja neid hoiab kinni üks kontaktpunkt, tavaliselt nöör, kett või metallvarras. See on saanud oma nime selle järgi, kuidas see on riputatud, nagu ripats kaelakeel.

Ruumi heleduse lisamiseks võite riputada ainult ühe ruumi fookuspunktiks või rea neid nagu süvistatav valgustus.

Üks oluline disainivalik ripatsi valimisel on ruum inventari ja elutoa vahel. Riputage see kindlasti piisavalt kõrgele, et see ei tabaks kogemata mööda kõndivat pikemat last pähe.

Kokkuvõte

Valgusti valimine laste tuppa võib olla keeruline, aga loodame, et peale lugemist ülal olevat teksti muutub teie valik kergemaks ja saate sirvida meie e-poodi parima valgustuse otsimiseks enda lapse jaoks.