Informacija
Tootekataloog

Lauad gameritele

Lauad gameritele - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Halmar, Eltap, Up Up, Hanah Home kaupa. Hinnad algavad 20,39 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 36 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Arvutilauad

Õige arvutilaud on väga oluline töövahend, mis võimaldab teha tööd ja ka mängida mugavas ja õiges asendis. Arvutilaudu on tänapäeval väga erinevates mõõtudes ja erinevatest materjalides. Paljusid töö tegemise ja mängurite jaoks mõeldud laudasid saab reguleerida vastavalt enda soovidele, kuid on ka tavalisi laudasid. Materjalide poolest on ka lauad väga erinevad ja nende seast võib leida nii täispuidust kui ka plastikust laudasid. Mänguritele on kindlasti väga oluline, et laud oleks reguleeritav ja ka õige suurusega, kuna tänapäevased monitorid ja lisatarvikud on muutunud üsna suureks. Nii mänguritele, õpilastele ja tööinimestele leidub sobiv laud, kus teha tööd või mille taga saab mugavalt mänge mängida.

Lauad gameritele

Mängurite lauad on kindlasti erinevad teistest laudadest ja paljud neist on reguleeritavad. Mängurite lauad on ka tihtipeale kallimad kui tavalised lauad, kuna need peavad olema stabiilsed ja ka ergonoomilised. Ergonoomika pole aga kindlasti ainult mänguritele oluline vaid see on tähtis ka õpilastele ja tööinimestele. Reguleeritav laud võimaldab laua asendit ja kõrgust muuta vastavalt soovidele ning tänu sellele on selle taga mugavam mängida ja ka tööd teha. Arozzi Arena Gaming Desk on hea näide kvaliteetsest ja reguleeritavast mängurilauast. Lisaks reguleeritavusele on sellel laual ka väga hea juhtmete peitmise võimalus, tänu laua all olevale võrgule. Väga hea kvaliteediga ja kergesti hooldatav pealispind on kõigile mänguritele väga oluline. Lisaks reguleeritavatele laudadele on mänguritele eraldi lauad, kus küljes on eraldi joogitopsi ja kõlarite hoiustamise kohad. Genesis Gaming Desk Holm 510 on üks neist laudadest, kus on olemas erinevad hoiustuskohad ja ka väga hea juhtmete majandamise võimalus.

Kuidas valida sobiv laud

Sobiva laua valimine pole kindlasti kerge, kuna arvuti laudasid on väga erinevaid. Laua valiku tegemisel peaks lähtuma mitmest erinevast asjaolust. Esiteks peaks vaatama seda kui suur on tuba, kuhu soovite laua panna. Peab ka mõtlema sellele, kui suurt lauda soovite, kuna arvutilauale peab mahtuma peale kuvari ka klaviatuur ja hiir. Lisaks nendele on ka kõlarid ja muud lisad, mis peaksid lauale ära mahtuma. Väiksema laua peale mahuvad kindlasti olulised asjad ära, kuid kui kodus on rohkem ruumi, siis võiks valida pisut suurema laua. Lauda valides peab ka mõtlema selle funktsioonide peale, kuna tänapäeval on arvutilaudadel palju erinevaid võimalusi. Reguleeritavad lauad on kindel valik, kuna neid saab kohandada vastavalt oma soovidele ja vajadustele. Mänguritele on ka kindlasti oluline laua värv ja juhtmete peitmise võimalus, kuna keegi ei taha näha oma laual suurt hunnikut juhtmeid. 

Ergonoomilised lauad

Ergonoomilised lauad on praegusel ajal väga populaarsed, kuna need võimaldavad valida endale sobiva töö tegemise kõrguse. Mänguritele on see samuti väga oluline ning paljud mängurite lauad ongi ergonoomilised ja reguleeritavad. Ergonoomiline laud vähendab sundasendis istumist ja tänu sellele vähendab ka terviseprobleemide tekkimise võimalust. Ergonoomilise laua puhul peab aga kindlasti jälgima selle kvaliteeti ja kui kõrgele või madalale seda tõsta saab. Laua taga peab istuma mugavalt ja enda ning laua vahele peab jääma ka piisavalt ruumi. Ainuüksi ergonoomilise laua omamisest pole kasu, kui seda valesti kasutatakse ning jäetakse kasutamata selle kõik võimalused. Muidugi tasub osta endale laud, mis vastab kõikidele soovidele ja vajadustele ja mille kasutades saab tunda ennast mugavalt nii mängides kui ka tööd tehes.